Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem te szare jak drzwi otworzysz które idą przez całą długość progu

naciepane z GT-I9195

Je się wysowa

naciepane z GT-I9195

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Jak go dobrze rozumiem

Kolego jak o "takie ci chodzi" to trzyma się na kołkach i taśmie

346162073_2_644x461_-audi-a4-b6-b7-listw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie do tych co zmieniali u siebie listwy progowe.... macie jakiś sposób na ich w miarę bezbolesne odklejenie? można je jakoś podciąć czy coś?......

Które listwy boczne dolne czy te co są w połowie drzwi

naciepane z GT-I9195

Panowie rozglądam sie za b6 w pełnym s-line i 1.9 130 najelpiej, do 20 tysi idzie kupić coś ładnego?

Jeśli chcesz kupić coś takiego to raczej dołożyć będziesz musiał z 7 tyś

naciepane z GT-I9195

No coś w tych granicach

Mojej nie chcesz? [emoji3] po remoncie

Naczaskane prawie pół miliona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak go dobrze rozumiem

Kolego jak o "takie ci chodzi" to trzyma się na kołkach i taśmie

346162073_2_644x461_-audi-a4-b6-b7-listw

Jeśli o te mu chodzi to tylko nożyk i rwac

naciepane z GT-I9195

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedwczoraj przestała mi działać klimatyzacja. Jechałem usłyszałem że coś zawyło / zagwizdało i po chwili zorientowałem się że klima przestała działać.

Myślałem że padło, zerwało się sprzegiełko kompresora klimatyzacji. Po dobraniu się do kompresora okazało się że wszystko jest na swoim miejscu, sprzegiełko jest OK ale są starte zęby na wieloklinie od tarczki sprzęgiełka klimatyzacji. Poniżej foto.

CAM03335.jpg

Dodam, że wirnik sprężarki obraca się lekko, bez oporów.

Czy ktoś ma jakiś pomysł co mogło być przyczyną wytarcia zębów???

Czy macie sprawdzonego sprzedawce u którego można kupić nową tarczę sprzęgła sprężarki klimatyzacji?

I jeszcze czy ma ktoś schemat jak powinna być złożona ta tarczka ze sprzegiełkiem. Konkretnie chodzi mi o to że u mnie ta tarczka była przykręcona śrubą do wirnika a pod tą śrubą były 2 podkładki i nie wiem czy te podkładki powinny tam być czy ktoś grzebał coś i dołożył je tam w jakimś celu?

ta śruba co trzyma tarczę lubi się odkręcać ,mi spadła ta tarczka ,przykręciłem ją ,ale żadnej podkładki nie dawałem i jest ok

https://www.google.pl/imgres?imgurl=http%3A%2F%2Fwww.auto-czesci.kylos.pl%2FAudi%2520A4%2520B6%25201.9%2520130KM%2FIMG_1607.JPG&imgrefurl=http%3A%2F%2Farchiwum.allegro.pl%2Foferta%2Faudi-a4-b6-a6-1-9-00-05-sprezarka-klim-8e0260805d-i5171356653.html&docid=CILfw0trxjVbHM&tbnid=5vkIouoS_8P6iM%3A&w=640&h=480&bih=639&biw=1366&ved=0ahUKEwjzm5bD04LNAhUHGhQKHeUPAr8QxiAIBygF&iact=c&ictx=1#h=480&w=640

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany tunel środkowy w Anglii jest taki sam jak na eu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak go dobrze rozumiem

Kolego jak o "takie ci chodzi" to trzyma się na kołkach i taśmie 346162073_2_644x461_-audi-a4-b6-b7-listw

Jeśli o te mu chodzi to tylko nożyk i rwac

naciepane z GT-I9195

Tak bingo ;) to właśnie te listwy muszę odkleic jakoś i totalnie nie wiem jak się za nie zabrać żeby nie porwać lakieru.

Pany tunel środkowy w Anglii jest taki sam jak na eu?

Marcin miałem kiedyś tunel z Anglika 2DIN i niczym się nie różnił od tego Eu z tego co pamiętam, w a4 konsola jest centralnie umieszczona nie patrzy ani w lewo ani w prawo tak że powinien podejść taki tunel... Edytowane przez MichałA4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedwczoraj przestała mi działać klimatyzacja. Jechałem usłyszałem że coś zawyło / zagwizdało i po chwili zorientowałem się że klima przestała działać.

Myślałem że padło, zerwało się sprzegiełko kompresora klimatyzacji. Po dobraniu się do kompresora okazało się że wszystko jest na swoim miejscu, sprzegiełko jest OK ale są starte zęby na wieloklinie od tarczki sprzęgiełka klimatyzacji. Poniżej foto.

CAM03335.jpg

Dodam, że wirnik sprężarki obraca się lekko, bez oporów.

Czy ktoś ma jakiś pomysł co mogło być przyczyną wytarcia zębów???

Czy macie sprawdzonego sprzedawce u którego można kupić nową tarczę sprzęgła sprężarki klimatyzacji?

I jeszcze czy ma ktoś schemat jak powinna być złożona ta tarczka ze sprzegiełkiem. Konkretnie chodzi mi o to że u mnie ta tarczka była przykręcona śrubą do wirnika a pod tą śrubą były 2 podkładki i nie wiem czy te podkładki powinny tam być czy ktoś grzebał coś i dołożył je tam w jakimś celu?

ta śruba co trzyma tarczę lubi się odkręcać ,mi spadła ta tarczka ,przykręciłem ją ,ale żadnej podkładki nie dawałem i jest ok

https://www.google.pl/imgres?imgurl=http%3A%2F%2Fwww.auto-czesci.kylos.pl%2FAudi%2520A4%2520B6%25201.9%2520130KM%2FIMG_1607.JPG&imgrefurl=http%3A%2F%2Farchiwum.allegro.pl%2Foferta%2Faudi-a4-b6-a6-1-9-00-05-sprezarka-klim-8e0260805d-i5171356653.html&docid=CILfw0trxjVbHM&tbnid=5vkIouoS_8P6iM%3A&w=640&h=480&bih=639&biw=1366&ved=0ahUKEwjzm5bD04LNAhUHGhQKHeUPAr8QxiAIBygF&iact=c&ictx=1#h=480&w=640

OK dzięki za pomoc

Dziś odbieram nową tarczkę przykręcę ja i zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany tunel środkowy w Anglii jest taki sam jak na eu?

to samo, chyba, że z telefonem to dziury z drugiej strony będą :wink:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poratuje ktoś nr części do b5? Podkładki sprężyn przód?

Ile ich jest? Po jednej czy po dwie na sprężynę?

I ewentualnie do b6 te same części.

Na telefonie nie mogę odpalić internetowej etki...

Natapane z P8

Edytowane przez Maciek0502
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany tunel środkowy w Anglii jest taki sam jak na eu?

to samo, chyba, że z telefonem to dziury z drugiej strony będą :wink:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

spasiba :- ))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie w b6 soczewa w zwykłej lampie przestawia się z anglika na europę jak w b5 czy trzeba wymieniać przesłony ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie w b6 soczewa w zwykłej lampie przestawia się z anglika na europę jak w b5 czy trzeba wymieniać przesłony ?

W zwykłej lampie się przestawia z tego co kojarzę.

naciepane z GT-I9195

Pany mamy może ramki devision pod tablicę ???

naciepane z GT-I9195

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie w każdej lampie przestawisz przeslone ostatni wypust b6 2003-2004 raczej nie maja takiej opcji jak cos to szukaj lampy 2001-2002 tam powinien być dzyndzel żeby ja przestawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: mordeczki pytanie. Jaki jest koszt montażu kiery z B8, oczywiscie z potrzebnymi elementami, kiera + poducha + moduł + zwijak i taśma ?

Obecnie mam grzaną z B6 z MF i tempomatem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pany mamy może ramki devision pod tablicę ???

nie, na razie na ten temat nie gadaliśmy. mamy za to ramki A4-klub.pl, którego jesteśmy częścią :hi:

kombinujemy ciągle z wlepami, bo część firm nie chce się w ogóle tego podjąć :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: mordeczki pytanie. Jaki jest koszt montażu kiery z B8, oczywiscie z potrzebnymi elementami, kiera + poducha + moduł + zwijak i taśma ?

Obecnie mam grzaną z B6 z MF i tempomatem....

Jak się będziesz pozbywał swojej daj znać :) grzanie kiery przyda mi się z chęcią, a akurat chciałem swoją obszyć to może się wstrzymam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany mamy może ramki devision pod tablicę ???

nie, na razie na ten temat nie gadaliśmy. mamy za to ramki A4-klub.pl, którego jesteśmy częścią :hi:

kombinujemy ciągle z wlepami, bo część firm nie chce się w ogóle tego podjąć :/

Można było by do nich zagadnąć :

http://www.sklep.selected.pl/szukaj.html/szukaj=b6/opis=tak/nrkat=tak/kodprod=tak

ogarniają wszystko profi, śmiało mogę polecić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...