Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czyścić za bardzo nie mam czasu chcę kupić założyć i zapomnieć :decayed:

chodzi o przód :wink:

zastanawiam się nad zamiennikiem ale nie wiem który sprawdzony, używki wg mnie nie warto

A nie lepiej ori z ASO ? Ja placilem wprzeliczeniu na zlotowki jakies 350zl i od 5 lat mam spokoj.
  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pany pytanko, od momentu instalacji RNS-e, po każdym włączeniu zapłobu fis pokazuje mi dane z nawigacji (ulicę i kierunek), da się to gówno wyłączyć żeby komputer pokładowy się normalnie pokazywał? W a3 było tak, że na jakiej pozycji fis zostawiałem, na tej się włączał następnym razem.. i tak też tu bym chciał..

Opublikowano

Masz wciąż aktywną nawigację z wbitym jakimś adresem. W navi musisz dać 'zatrzymaj prowadzenie'.


Ewentualnie w ustawieniach navi masz włączony kompas ale wtedy na fisie pokazuje tylko kierunek.

Opublikowano

kierunek i drogę/ulicę na jakiej się aktualnie znajdujesz.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Masz wciąż aktywną nawigację z wbitym jakimś adresem. W navi musisz dać 'zatrzymaj prowadzenie'.

taki głupi nie jestem ;) navi nie mam włączonego po co :decayed: muszę zobaczyć z tym kompasem, może rzeczywiście to to..

jeszcze mam coś takiego, że jak wcisnę tel to pokazuje mi "włóż kartę sim" - pomimo, że telefon jest połączony po bluetooth.. w związku z tym nie ściąga książki etc. :/

Opublikowano

bo nie masz przekodowanego erenesa na full blutka :wink: trzecia cyfra od końca daj na 7 i będzie :good:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Hi

A to nie jest kompas uruchomiony ?

Opublikowano

bo nie masz przekodowanego erenesa na full blutka :wink: trzecia cyfra od końca daj na 7 i będzie :good:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

dzięki :hi: wiszę Ci dobrego whiskacza ;)

wyłączyłem ten kompas i rzeczywiście FIS wrócił do normy :decayed: dawno tego ustrojstwa (RNS) nie używałem :decayed:

Opublikowano

czyścić za bardzo nie mam czasu chcę kupić założyć i zapomnieć :decayed:

chodzi o przód :wink:

zastanawiam się nad zamiennikiem ale nie wiem który sprawdzony, używki wg mnie nie warto

Ja mam z jak dobrze pamiętam z exeo,zapytaj Pajdy bo on namiar na gościa mi dawał,śmiga już 3lata zero problemów a koszt to ~100zeta
Opublikowano

WN3PoDp.jpg

Ten felunek potrzebuje, numer i jaki to model ? :) wiem ze autko z forum ale nie chce zawracać tyłka na privie, a tu moze szybciej ktos mi ogarnie :)

Moje koło......no i całe auto :)

Ja płaciłem 1600 zł, ale szukając wcześniej, to najtańsze, jakie znalazłem były w granicach 2k, także 1.8 k to dobra cena... :D

Nie czekaj na okazję, bo sezon może się skończyć :wink:

Opublikowano

bo nie masz przekodowanego erenesa na full blutka :wink: trzecia cyfra od końca daj na 7 i będzie :good:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Panie, sprawdzałem i mam 7 na trzecim miejscu od końca.. :/

Opublikowano

WN3PoDp.jpg

Ten felunek potrzebuje, numer i jaki to model ? :) wiem ze autko z forum ale nie chce zawracać tyłka na privie, a tu moze szybciej ktos mi ogarnie :)

Moje koło......no i całe auto :)

Ja płaciłem 1600 zł, ale szukając wcześniej, to najtańsze, jakie znalazłem były w granicach 2k, także 1.8 k to dobra cena... :D

Nie czekaj na okazję, bo sezon może się skończyć :wink:

Ja dobrze wiem ze twoje kółko, już dogaduje komplecik, powiedz mi jak możesz, jakie pierścienie tam trzeba wrzucić ? 57.1 na 66.5 ?

Opublikowano

Wie ktoś ile kosztuje wałek rozrządu do 1.9 w aso?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Wie ktoś ile kosztuje wałek rozrządu do 1.9 w aso?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Za duzo !

Zagadaj do klubowego kolegi TOM77 , on hadluje czesciami.

Jakies 3 lata temu bralem od niego RUVILLE i placilem 550zl.

W ASO na tamte czasy chcieli cos okolo 2000zl

Edytowane przez marcin9680

Opublikowano

bo nie masz przekodowanego erenesa na full blutka :wink: trzecia cyfra od końca daj na 7 i będzie :good:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Panie, sprawdzałem i mam 7 na trzecim miejscu od końca.. :/

a sprawdź jeszcze kodowanie samego blutka i kierownicy, choć powinno już ruszyć... jakiego blutka w ogóle masz, jaka literka?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Właśnie obiło mi się o uszy ze jest tańszy

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Właśnie obiło mi się o uszy ze jest tańszy

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Ciekawe tylko o ile tanszy ? Jak duza jest roznica w cenie miedzy walkiem z ASO z asygnatura Audi a miedzy takim RUVILLE bez znaczka , zwlaszcza ze ponoc RUVILLE wlasnie robi walki pod grupe VAG. Jak to jest 200zl roznicy to tez bym bral w ASO ale jak to 1000zl to podziekowal.
Opublikowano

bo nie masz przekodowanego erenesa na full blutka :wink: trzecia cyfra od końca daj na 7 i będzie :good:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Panie, sprawdzałem i mam 7 na trzecim miejscu od końca.. :/

a sprawdź jeszcze kodowanie samego blutka i kierownicy, choć powinno już ruszyć... jakiego blutka w ogóle masz, jaka literka?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

8P0 862 335 D

jak wszedłem w kodowanie bluetooth i chciałem zmienić trzecią pozycję z 0 na 1 to wyje, że polecenie poza zakresem

Opublikowano

Przód:

92595806ed571859bd86d02faaf5cb58.jpg

Tył:

e6794926809334513fa5f18c2c2f556c.jpg

I pytanie. Jak to wyrównać? Sprężyny Eibach -30 \ -30 i takie coś....

Natapane z P8

Edytowane przez Maciek0502

Opublikowano

Moze przez to, ze ten blotnik taki pognity i nawet nie zauwazyles kiedy ruda zjadla te 3 centy. :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.