Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy na naszym forum już ktoś coś takiego zrobił? Emblemat "turbo" od porsche na b6

4927930040_f2d5d958ee_z.jpg

Moskal ma ale w b5 jak dobrze pamiętam ;)

--------------------------------------------OOOO------------------------------------------

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Czy pas przedni (sam stelaz) rozni sie w benzynie i dieslu? Mial ktos z tym doczynienia?

jeśli chcesz do 1.9tdi to tylko od 1.8t pasuje ,reszta nie podejdzie

Opublikowano

Czy na naszym forum już ktoś coś takiego zrobił? Emblemat "turbo" od porsche na b6

4927930040_f2d5d958ee_z.jpg

Moskal ma ale w b5 jak dobrze pamiętam ;)

--------------------------------------------OOOO------------------------------------------

Ale kosa!

Opublikowano

Czy pas przedni (sam stelaz) rozni sie w benzynie i dieslu? Mial ktos z tym doczynienia?

jeśli chcesz do 1.9tdi to tylko od 1.8t pasuje ,reszta nie podejdzie
Aa wiesz moze jaki nr ma ten od 1.8?
Opublikowano

Czy pas przedni (sam stelaz) rozni sie w benzynie i dieslu? Mial ktos z tym doczynienia?

jeśli chcesz do 1.9tdi to tylko od 1.8t pasuje ,reszta nie podejdzie
Aa wiesz moze jaki nr ma ten od 1.8?

nie znam nr ,ale wiem że pasują zamiennie ,wydaje mi się że nr jest taki sam jak w 1.9tdi

Opublikowano

Czy pas przedni (sam stelaz) rozni sie w benzynie i dieslu? Mial ktos z tym doczynienia?

jeśli chcesz do 1.9tdi to tylko od 1.8t pasuje ,reszta nie podejdzie
Aa wiesz moze jaki nr ma ten od 1.8?

nie znam nr ,ale wiem że pasują zamiennie ,wydaje mi się że nr jest taki sam jak w 1.9tdi

Nie pasuje ze względu na tą "rurę" która stanowi część dolotu?

Opublikowano

Kurcze chyba kupilem od 3.0. Ten nie da rady bankowo?

Opublikowano

Kurcze chyba kupilem od 3.0. Ten nie da rady bankowo?

Jeśli różnica jest w tej rurze to jak zrobisz sobie FMIC to nie będzie problemu :)

Opublikowano

Czy pas przedni (sam stelaz) rozni sie w benzynie i dieslu? Mial ktos z tym doczynienia?

jeśli chcesz do 1.9tdi to tylko od 1.8t pasuje ,reszta nie podejdzie
Aa wiesz moze jaki nr ma ten od 1.8?

nie znam nr ,ale wiem że pasują zamiennie ,wydaje mi się że nr jest taki sam jak w 1.9tdi

Nie pasuje ze względu na tą "rurę" która stanowi część dolotu?

od 1.8t pasuje bo też jest właśnie ta rura ,przerabiałem ten temat ,od innych benzyn i tdi nie

Opublikowano

Panowie ktoś kiedyś zarzucał jakiś pomysł odnośnie odgrzybiania klimy jakimś środkiem co się psika gdzieś w nagrzewnicę. Podpowiecie co to za środek i gdzie dokładnie trzeba go psiknąć?

Opublikowano
RicS3

W tamtym roku przerabiałem temat kilku krotne ozonowanie nie dało rady a to cudo dało: http://www.norauto.pl/kosmetyki_i_konserwacja/preparat-do-klimatyzacji-i-nawiewow-400ml-tectane

W sumie to robiłem tym dwa razy. Drugi raz zgodnie z instrukcją :facepalm: i wtedy dało rade.

Opublikowano

Z Wurtha jest tez dobry specyfik, tylko kosztuje cos kolo 5 dyszek.

Opublikowano

A gdzie się to dokładnie wpsikuje?

Edytowane przez RicS3

Opublikowano

Żeby nie było że nic się nie dłubie :) po usunięciu małej awarii od razu inaczej się zbiera ;)https://youtu.be/o7LBexU_frA

--------------------------------------------OOOO------------------------------------------

Opublikowano

W golfie lecialem bezposrednio na parownik (demontowalem schowek, odkrecalem jakies pierdólki i mialem go odsloniętego) a ogolnie powodem byl smrod z nawiewow po wylaczeniu klimy, jak byla wlaczona i chlodzila to bylo git, a po wylaczenie yebao wilgocia/plesnia itd. Po zastosowaniu specyfiku nie dosc, ze smród zniknal to jeszcze przez jakis czas fajnie swiezutko i przyjemnie mi z nadmuchów pachło. :D

Opublikowano

panowie zielona kostka w podłodze pod fotelami to od grzanych d*p jest?

Opublikowano

Yes :)

--------------------------------------------OOOO------------------------------------------

Opublikowano

dzięki :)

Opublikowano

Panowie a bylby ktos chetny na komplet mat grzewczych z okablowaniem z foteli typu sport , takie same jak S-linowe ale w materiale ???

Edytowane przez marcin9680

Opublikowano

Ja wiem kto chce takie mieć :)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.