Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie ten zderzak 8E0 807 193 BD GRU to wersja s-line ze stelażem pod dokładkę s-line?

Tu znajdziesz odpowiedź :wink:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siema.

A jaka cena za isofix sztuka do Avanta??

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Nie ma różnicy sedan/avant :wink:

Dzięki

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Firmuś kupiłeś te gumy?

Opublikowano

Panowie ten zderzak 8E0 807 193 BD GRU to wersja s-line ze stelażem pod dokładkę s-line?

Tu znajdziesz odpowiedź :wink:
Tu znaczy się gdzie?

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez damian92x

Opublikowano

Firmuś kupiłeś te gumy?

Grzesiek no nie. Im więcej czytam tym bardziej głupiej.

Gdybym miał kasę to przesiadł bym się z profilu 35 na 40 i na szerokość 225

Niestety auto złożyłem kasy wydałem i zostanę przy zakupie tych opon z moimi parametrami jedyna różnica to jest nośność bo miałem w 2.5 tdi 84 a teraz będą 84 XL

Ehhhhh bije się z myślami

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Rafał dzięki wielkie kolor niestety nie ten, a wiązki i reszta juz ogarniete :wink:

Opublikowano

Firmuś kupiłeś te gumy?

Grzesiek no nie. Im więcej czytam tym bardziej głupiej.

A gadałeś z Koj@czkiem

Opublikowano

No i temat z nośnościami-nie orientuje się.

Same opony ok

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Czy pas przedni jest taki sam do wszystkich rodzajów silnika? Chłodnice są takie same?

Mam okazję kupić za rozsądną cenę pas z 1.8...

Rozbili mi przód auta..

Opublikowano

Pany normalne to, że zawiast lema na przód do B6 kosztuje 1800pln nie licząc końcówek drążków? :o

@Rederyk78 - dzisiaj dzwonili z Szybexu i czekają już na szybę, pewnie jutro przyjdzie i wymiana <3

Opublikowano

Pany normalne to, że zawiast lema na przód do B6 kosztuje 1800pln nie licząc końcówek drążków?

Ten zestaw http://e-katalog.intercars.com.pl/#/produkty/3216201714351-LMI31913-zestaw-wahaczy-zawieszenia-przod.html w IC po rabacie 2500zł

Opublikowano

Pany normalne to, że zawiast lema na przód do B6 kosztuje 1800pln nie licząc końcówek drążków?

Ten zestaw http://e-katalog.intercars.com.pl/#/produkty/3216201714351-LMI31913-zestaw-wahaczy-zawieszenia-przod.html w IC po rabacie 2500zł

Whaaaaaat.

Chyba ich fantazja poniosła.

U Dzika z ProChoice niby 1800 kosztuje, teraz mam zagadkę czy wymieniać całość, czy pojedynczo, eh.

Chciałem Lema, ale ta cena jednak trochę zaporowa jest :hmm:

Edytowane przez Fr0styyy.

Opublikowano

Witam.

Panowie jak bym chcial dolozyc elektryke na tyl do Mojej B6 to musze zmieniac rowniez modul komfortu czy tylko wystarczy odpowiednie boczki , dolozyc silniczki i podpiac odpowiednie wiazki , kodowanie i wsio bedzie hulac ?

Opublikowano

Fr0styyy po uja pakować Lema jak można założyć coś tańszego? Ja mam u siebie MS. Nic nie stuka, zawiasie 1be zrobiłem 50KołaKm na 18tkach + ~10 KołaKm 1bw/eibach na 19tkach

Opublikowano

Fr0styyy po uja pakować Lema jak można założyć coś tańszego? Ja mam u siebie MS. Nic nie stuka, zawiasie 1be zrobiłem 50KołaKm na 18tkach + ~10 KołaKm 1bw/eibach na 19tkach

+1

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Fr0styyy po uja pakować Lema jak można założyć coś tańszego? Ja mam u siebie MS. Nic nie stuka, zawiasie 1be zrobiłem 50KołaKm na 18tkach + ~10 KołaKm 1bw/eibach na 19tkach

A co to jest MS , nie przypadkiem Master Sport ? Ja od siebie tylko dodam GÓWNO JAK *UJ !

Od momentu zalozenia , puka sworzen na gornym wachaczu a po kilku set kilometrach szlak trafil sworzen w "bananie"

Jeszcze troche musze poczekac i dozbierac na Lema a ten badziew odesle tam skad zamawialem ?

Edytowane przez marcin9680

Opublikowano

:hi: . Orientujecie sie panowie co bym musial zdemontowac aby poprowadzic kabel od strony schowka pasażera do nóg kierowcy? Wystarczy sam schowek i oslona przy nogach kierowcy , czy musze wyciagac konsole srodkową ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.