Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kaju a gdzie postawiliśmy moja fure? Tak poważnie pytam :)

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

Na parkingu pod blokiem.

naciepane z GT-I9195

a Ty jak tam, wszystko gra?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Na razie tak dziś tylko powtórka z rozrywki w poszukiwaniu uchwytu

naciepane z GT-I9195

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

on MUSI gdzieś być... dawałem Ci go do ręki, turzol niech też przekopie garaż przy wejściu, to nie mogło tak po prostu zniknąć...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

on MUSI gdzieś być... dawałem Ci go do ręki, turzol niech też przekopie garaż przy wejściu, to nie mogło tak po prostu zniknąć...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Uchwyt mam tylko to mocowanie co od strony wewnętrznej tunelu środkowego

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

Widocznie ogórków zabrakło skoro nie skończyliscie hahaha :D

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Panowie, dzieńdoberek.....powiedzcie, czy lusterko prawe od angola z wkładem będzie ok, czy jest inna krzywizna szkła? W paskach fotochrom był tylko w lustrze lewym, a chcę założyć też prawe, tyle że ciężko dostać z jakiegoś EU auta, jeśli już jest, to tylko z UK....

Opublikowano

Kaju a gdzie postawiliśmy moja fure? Tak poważnie pytam :)

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

Witam wszedłem tak przeczytać co tu się dzieje . I widzę ,ze grubo tam na Śląsku wygląda modowanie hehe :grin:

Pozdrawiam

Opublikowano

Secio bo Ty nie piłeś... ta druga flaszka też cała pękła ?

Opublikowano

Panowie, dzieńdoberek.....powiedzcie, czy lusterko prawe od angola z wkładem będzie ok, czy jest inna krzywizna szkła? W paskach fotochrom był tylko w lustrze lewym, a chcę założyć też prawe, tyle że ciężko dostać z jakiegoś EU auta, jeśli już jest, to tylko z UK....

Inne pole widzenia. Prawe UE pomniejsza* obraz, a lewe powiększa*. W angliku na odwrót, chyba że Ci to nie będzie przeszkadzać.

* lub na odwrót :D

Edytowane przez C4NC3R

Opublikowano

Secio bo Ty nie piłeś... ta druga flaszka też cała pękła ?

chyba nie. chyba... :grin:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Panowie, dzieńdoberek.....powiedzcie, czy lusterko prawe od angola z wkładem będzie ok, czy jest inna krzywizna szkła? W paskach fotochrom był tylko w lustrze lewym, a chcę założyć też prawe, tyle że ciężko dostać z jakiegoś EU auta, jeśli już jest, to tylko z UK....

Inne pole widzenia. Prawe UE pomniejsza* obraz, a lewe powiększa*. W angliku na odwrót, chyba że Ci to nie będzie przeszkadzać.

* lub na odwrót :D

Dzięki, tak dziwnie trochę może być. Będę szukał z EU.. .:-)

Opublikowano

Secio bo Ty nie piłeś... ta druga flaszka też cała pękła ?

chyba nie. chyba... :grin:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

to dziwne bo samopoczucie mam jakby pękła , oczywiście do roboty nie poszedłem bo po co :facepalm:

Opublikowano

Secio bo Ty nie piłeś... ta druga flaszka też cała pękła ?

chyba nie. chyba... :grin:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

to dziwne bo samopoczucie mam jakby pękła , oczywiście do roboty nie poszedłem bo po co :facepalm:

lubię to! :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

:polew:

Turzol tyś jest dupny, takie K.O i te Recaro zarzygane , tego nawet magłajers nie doczyści :grin:

Kaju a Ty gadasz, że nie ćpiesz ale śmigaleś jak nawciągany wczoraj

to był naprawdę miły wieczór - moja też mnie zj***ła w sumie to nie wiem za co ale spałem w salonie sam ;)

:decayed:

Rano zebrałem plaskacza od żony , zdążyłem tylko usłyszeć - pakuj się :P

O c**j :lol: a jak ten moj pazdziez bez fotela dojechał pod blok? :grin:

Opublikowano

:polew:

Turzol tyś jest dupny, takie K.O i te Recaro zarzygane , tego nawet magłajers nie doczyści :grin:

Kaju a Ty gadasz, że nie ćpiesz ale śmigaleś jak nawciągany wczoraj

to był naprawdę miły wieczór - moja też mnie zj***ła w sumie to nie wiem za co ale spałem w salonie sam ;)

:decayed:

Rano zebrałem plaskacza od żony , zdążyłem tylko usłyszeć - pakuj się [emoji14]

O c**j [emoji38] a jak ten moj pazdziez bez fotela dojechał pod blok? :grin:

Przemoc w rodzinie ;)

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

kaju przy okazji - ogromne dzieki za ogarnięcie tematu PDC, jest lepiej niz fabryka. Dzisiaj podskocze po buzzer i zobaczymy jak to odpali.

dam znac na pw jeszcze bo jeszcze nie doszedłem do siebie po wczorajszym :wink:

Opublikowano

czy ja - gdzie nie pojade - muszę taki rozjeb zostawić? :grin: jednemu uchwyt wcięło, drugi do roboty nie poszedł, trzeci liścia zgarnął... grubo Panowie, grubo :grin:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Do ciebie wystarczy pojechać żeby baba złapała nerwa:p

Baba miała focha, ja banana na gębie

Także nie polecam kontaktów z tym osobnikiem; p

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

:polew:

Turzol tyś jest dupny, takie K.O i te Recaro zarzygane , tego nawet magłajers nie doczyści :grin:

Kaju a Ty gadasz, że nie ćpiesz ale śmigaleś jak nawciągany wczoraj

to był naprawdę miły wieczór - moja też mnie zj***ła w sumie to nie wiem za co ale spałem w salonie sam ;)

:decayed:

Rano zebrałem plaskacza od żony , zdążyłem tylko usłyszeć - pakuj się :P

O c**j :lol:a jak ten moj pazdziez bez fotela dojechał pod blok? :grin:

nie wypowiadam się na ten temat - to było bardzo głupie posunięcie z mojej strony

no nic w głowie jeszcze czuję mix wódy i łyszki, mam zeza i w ogóle to najlepsze było by teraz piwko....i kto wie czy tak nie zrobię ale najpierw młodą do żłobka muszę odstawić

tymczasem :hi:

Do ciebie wystarczy pojechać żeby baba złapała nerwa:p

Baba miała focha, ja banana na gębie

Także nie polecam kontaktów z tym osobnikiem; p

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

to bardzo sympatyczny młody człowiek , taki zdolny tylko trochę za dużo pije ale to z wiekiem przejdzie...albo i nie :grin:

Opublikowano

:polew::polew::polew:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

błagam secio, powiedz, że ten balach nie pękł do końca?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Panowie widzę zacne mody odchodzą na Śląsku :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.