Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Może komuś się przyda odnośnie regeneracji odbłyśników i innych elementów reflektorów.

http://regeneracja-hc.com/

Kilka osób u niego robiło i jest OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Czyli jezeli przekładka na manual to trzeba przewody zaslepiac przy chłodnicy czy jak??? Jakies foto moze ktos ma bo google nic nie pokazuje :/

Nic nie musisz robić, odkręcasz przewody od chłodzenia skrzyni z chłodnicy i zostawiasz. A jak jesteś perfokcjonistą to wymień chlodnice bez wyjść na chłodzenia oleju ze skrzyni.

Edytowane przez dariuszqw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiesz ze jeśli chodzi o markę to tema rzeka i każdy leje to co ma sprowadzone. Wszyscy ci napiszą lej motula itp. A ja jestem zdania że po co przepłacać

naciepane z GT-I9195

Co masz w swoim aucie?

A do 2.0 tdi dpf ma być 5w30 czy 5w40 czy coś innego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiesz ze jeśli chodzi o markę to tema rzeka i każdy leje to co ma sprowadzone. Wszyscy ci napiszą lej motula itp. A ja jestem zdania że po co przepłacać

naciepane z GT-I9195

Co masz w swoim aucie?

A do 2.0 tdi dpf ma być 5w30 czy 5w40 czy coś innego

Z mobila ma być 5w30 ESP

naciepane z GT-I9195

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do Panów którzy maja zderzak z tyłu s-line.

Jak go pomalować?Z tego co widzę to nad rurkami jest ten jakby czarny pasek, a reszta w kolor nadwozia.

Na jaki kolor jest ten pasek pomalowany?

Kupiłem nową zagruntowaną dokładkę z ASO do avanta i myślę jak to ogarnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jaki olej do 2.0 tdi dpf?

LM 4200 toptec :wink:
Taki masz u siebie?

No poszłem w twoje ślady, kupiłem passka tyle tylko że b6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do Panów którzy maja zderzak z tyłu s-line.

Jak go pomalować?Z tego co widzę to nad rurkami jest ten jakby czarny pasek, a reszta w kolor nadwozia.

Na jaki kolor jest ten pasek pomalowany?

Kupiłem nową zagruntowaną dokładkę z ASO do avanta i myślę jak to ogarnąć.

Tam w ori jest jakaś naklejka. Ja u siebie zrobiłem to czarną matową strukturą i jest git:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naklejka? Rzeczywiście jest taśma 3M w paczce z dokładką, ale ona raczej służy do tego żeby malując zderzak nie pomalować tego "paska".

Coś jak taśma malarska czyli tylko zabezpieczenie.

Edytowane przez damian92x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuje nr. szyby wzmocnionej pod lusterko fotochromatyczne z B6 albo z B7 pod czujnik deszczu i fotochrom tylko nie wiem, czy lusterko z B6 będzie pasować tymczasowo do uchwytu z B7.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naklejka? Rzeczywiście jest taśma 3M w paczce z dokładką, ale ona raczej służy do tego żeby malując zderzak nie pomalować tego "paska".

Coś jak taśma malarska czyli tylko zabezpieczenie.

Ori jest naklejka która kosztuje ok 100 zł w aso. Jak ci nie wyjdzie to kolejna do zamawiania. Dlatego lepiej czarną struktura pomalowac. Tez tak mam

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuje nr. szyby wzmocnionej pod lusterko fotochromatyczne z B6 albo z B7 pod czujnik deszczu i fotochrom tylko nie wiem, czy lusterko z B6 będzie pasować tymczasowo do uchwytu z B7.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

nie podejdzie lustro b6 do szyby b7 pod czujnik. numery są na forum w którymś z tematów Bart-S'a jak dobrze pamiętam

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuje nr. szyby wzmocnionej pod lusterko fotochromatyczne z B6 albo z B7 pod czujnik deszczu i fotochrom tylko nie wiem, czy lusterko z B6 będzie pasować tymczasowo do uchwytu z B7.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

http://allegro.pl/szyba-przednia-8e0845099ah-nvb-i6408603246.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuje nr. szyby wzmocnionej pod lusterko fotochromatyczne z B6 albo z B7 pod czujnik deszczu i fotochrom tylko nie wiem, czy lusterko z B6 będzie pasować tymczasowo do uchwytu z B7.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

nie podejdzie lustro b6 do szyby b7 pod czujnik. numery są na forum w którymś z tematów Bart-S'a jak dobrze pamiętam

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Nawet tymczasowo się tego jakoś nie zamontuje? A nr szyby wzmocnionej pod fotochrom do b6?

Panowie potrzebuje nr. szyby wzmocnionej pod lusterko fotochromatyczne z B6 albo z B7 pod czujnik deszczu i fotochrom tylko nie wiem, czy lusterko z B6 będzie pasować tymczasowo do uchwytu z B7.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

http://allegro.pl/szyba-przednia-8e0845099ah-nvb-i6408603246.html

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fr0styyy już nie szukasz akustycznej? Imho wrzucaj od razu od b7 a resztę dorezasz na spokojnie.

Edytowane przez Rederyk78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie szukam, akustyczna to ta wzmacniana. A jak wrzucę szybę z b7 to swojego lusterka nie zamontuje....

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Próbuję to przez ubezpieczalniame PZU załatwić bo mam ubezpieczenie szyb.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pajda, lej taki olej, który spełnia normę VW 507.00.

ja akurat leję motula do A6, kupuję u Dzika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kolegów na pewno wiele osób korzystało z transmitera, czy jest możliwość poprawy dźwięku, używam na fali 107,3 i jest taki nieprzyjemny szum, charczenie, szumienie. Da radę jakoś poprawić jakość dźwięku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kolegów na pewno wiele osób korzystało z transmitera, czy jest możliwość poprawy dźwięku, używam na fali 107,3 i jest taki nieprzyjemny szum, charczenie, szumienie. Da radę jakoś poprawić jakość dźwięku?

bo Ci się pewnie pokrywa z falami innego radia. zmień fale na transmitterze i radiu i to zniknie. grubo :good:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...