Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Ludziska mamy kogoś od chromowania potrzebuje odblysniki w halogenach zrobić na nowo

naciepane z GT-I9195

ja mam gdzieś nawet dwa nowe bo przerabiałem halo na drl ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Jak sprawdzić czy wzmacniacz antenowy jest sprawny? Szybko gubi mi zasięg radia

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

+ 1

Panowie, posiada ktos gorna rozporke w a4 b6? Albo kto wie skad taka wytrzasnąć?

Przy zawiasie innym niż 1BA rozpórka była montowana fabrycznie.

zdj zamontowanej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jaki może być koszt składanych elektrycznie luster + fotochrom?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska mamy kogoś od chromowania potrzebuje odblysniki w halogenach zrobić na nowo

naciepane z GT-I9195

ja mam gdzieś nawet dwa nowe bo przerabiałem halo na drl ;)
Problem taki ze potrzebuje do s4

naciepane z GT-I9195

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy w tylnym moście i haldeksie zmienia się olej pacjent to passat b6 4motion?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, posiada ktos gorna rozporke w a4 b6? Albo kto wie skad taka wytrzasnąć?

Przy zawiasie innym niż 1BA rozpórka była montowana fabrycznie.

Tylko ze ja mialem seryjnie 1BA i nie mam rozporki, i kombinuje skad moge ogarnac taka :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, posiada ktos gorna rozporke w a4 b6? Albo kto wie skad taka wytrzasnąć?

Przy zawiasie innym niż 1BA rozpórka była montowana fabrycznie.

A do 1.9TDi to tez idzie taka rozporke zalozyc czy to tylko z duzymi silnikami benzynowymi byly montowane ?

Przeszukalem google ale zadnych zdjec zamontowanej takiej rozporki w B6 1.9TDi nie znalazlem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to mocowanie czujników to najmniejszy problem, bo tak jak napisałem mam swój zwykły zderzak z pdc więc mogę wziąc z niego.

Na przedni zderzak są dostępne w ASO w razie czego i można normalnie kupić tylko kwestia co będzie mniejszym złem..

Cały zderzak s-line i dorezanie PDC czy mój zderzak z PDC i dorezanie dokładki s-line?

szukaj dokładki+stelaż,bo góra jest teka sama w zwykłym i sline

Na wiosnę robiłem gościowi z sline w pakiecie bieda(który posiadał na aucie) full opcje

Kupił górę full że zwykłego zderzaka

A jak kupię dokładkę i stelaż to trzeba docinać do zwykłej góry czy pasuje p&p?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to mocowanie czujników to najmniejszy problem, bo tak jak napisałem mam swój zwykły zderzak z pdc więc mogę wziąc z niego.

Na przedni zderzak są dostępne w ASO w razie czego i można normalnie kupić tylko kwestia co będzie mniejszym złem..

Cały zderzak s-line i dorezanie PDC czy mój zderzak z PDC i dorezanie dokładki s-line?

szukaj dokładki+stelaż,bo góra jest teka sama w zwykłym i sline

Na wiosnę robiłem gościowi z sline w pakiecie bieda(który posiadał na aucie) full opcje

Kupił górę full że zwykłego zderzaka

A jak kupię dokładkę i stelaż to trzeba docinać do zwykłej góry czy pasuje p&p?

Trzeba trochę plastiku wyciąć,docięcie to max 30 minut następnie przynitować stelaż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska mamy kogoś od chromowania potrzebuje odblysniki w halogenach zrobić na nowo

naciepane z GT-I9195

Rychu a nie lepiej parę zeta dołożyć i kupić nowe?ja dwa lata temu kupiłem depo i dalej są jak nowe ;)
Znajdź mi depo pod s4 to kupię od razu i nie będę kombinować

naciepane z GT-I9195

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska mamy kogoś od chromowania potrzebuje odblysniki w halogenach zrobić na nowo

naciepane z GT-I9195

Rychu a nie lepiej parę zeta dołożyć i kupić nowe?ja dwa lata temu kupiłem depo i dalej są jak nowe ;)
Znajdź mi depo pod s4 to kupię od razu i nie będę kombinować

naciepane z GT-I9195

Ni ma :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, posiada ktos gorna rozporke w a4 b6? Albo kto wie skad taka wytrzasnąć?

Przy zawiasie innym niż 1BA rozpórka była montowana fabrycznie.

A do 1.9TDi to tez idzie taka rozporke zalozyc czy to tylko z duzymi silnikami benzynowymi byly montowane ?

Przeszukalem google ale zadnych zdjec zamontowanej takiej rozporki w B6 1.9TDi nie znalazlem.

Marcin ja mam 1.9tdi i mam rozpórkę ,tyle że ja mam fabrycznie 1BE ,co do kupna wkeiłem link do allegro ,rozpórka jest między grodzią a akumulatorem

http://allegro.pl/listing/listing.php?order=m&string=a4+b6+rozp%C3%B3rka&bmatch=base-relevance-uni-1-3-0613

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, posiada ktos gorna rozporke w a4 b6? Albo kto wie skad taka wytrzasnąć?

Przy zawiasie innym niż 1BA rozpórka była montowana fabrycznie.

A do 1.9TDi to tez idzie taka rozporke zalozyc czy to tylko z duzymi silnikami benzynowymi byly montowane ?

Przeszukalem google ale zadnych zdjec zamontowanej takiej rozporki w B6 1.9TDi nie znalazlem.

Marcin ja mam 1.9tdi i mam rozpórkę ,tyle że ja mam fabrycznie 1BE ,co do kupna wkeiłem link do allegro ,rozpórka jest między grodzią a akumulatorem

http://allegro.pl/listing/listing.php?order=m&string=a4+b6+rozp%C3%B3rka&bmatch=base-relevance-uni-1-3-0613

Witam.

Dzieki za odpowiedz.

Jak bym Ci kolego podal adres email to czy w wolnej chwili cyknol bys fotke jak to jest zamontowane i wyslal dla mnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

foto z b5 ,ale w b6 jest podobnie,możesz dać e-mail to cyknę fotkę u siebie i ci wyślę

VpyTPfw.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie kratki boczne w zderzak s-line są z otworami i pełne zamknięte. One były w zależności od silnika? Bo nie wiem które mam wziąć do swojego :)

Edytowane przez damian92x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz IC więc masz pełne.

Ale przy Twoim silniki, który jest piecem kup z otworami, aby zrobić przedmuch komory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie kratki boczne w zderzak s-line są z otworami i pełne zamknięte. One były w zależności od silnika? Bo nie wiem które mam wziąć do swojego :)

Do 1.9 brałem otwarte i ładnie to wygląda

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można kupić kratki pełne ,przecież one mają zakładane osłony ,które można w każdej chwili zdjąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...