Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Mam brudne na 100% bo jak wyjalem klosz i zajzalem do srodka to widze zamglenie. Musze kupic gleboka 5 bo moja mi nie siega do wykrecenia soczewki. No i do brudu trzeba dodac ze sa spekane wiec bedzie polerka i zobaczymy efekty. Dzieki za rady

Z tego co pamietam to tam wchodzi nasadka 5,5mm :)

Panowie czym najlepiej/najtaniej moglbym wyslac zderzak tylny i jakie sa to koszta ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Mam brudne na 100% bo jak wyjalem klosz i zajzalem do srodka to widze zamglenie. Musze kupic gleboka 5 bo moja mi nie siega do wykrecenia soczewki. No i do brudu trzeba dodac ze sa spekane wiec bedzie polerka i zobaczymy efekty. Dzieki za rady

Z tego co pamietam to tam wchodzi nasadka 5,5mm :)

Panowie czym najlepiej/najtaniej moglbym wyslac zderzak tylny i jakie sa to koszta ??

Nasadka na pewno 5,5mm bo właśnie czyszczę soczewki u siebie.

Zderzak możesz wysłać zwykłym kurierem. Ja wysyłałem kiedyś DPD i płaciłęm coś około 30 zł zależy od wagi bo idzie to jako standardowa wysyłka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, dzieki. A jak to sie odbywa, zamawiam jakos na stronie, czy dzwonie, czy jak? Bo pocztą to raczej sie nie bedzie oplacalo, co nie ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, dzieki. A jak to sie odbywa, zamawiam jakos na stronie, czy dzwonie, czy jak? Bo pocztą to raczej sie nie bedzie oplacalo, co nie ?!

Wpisz w wyszukiwarce Sendit i Ci wyskoczy strona z porównaniem bodajże trzech firm kurierskich i tam jest opisane krok po kroku co robić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Panowie czy śruby mocujące obudowę kolumny kierownicy mają jakiś nr ? chodzi o te długie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio koledzy wrzuciłem do dziennych w długich żaróweczki które tu polecaliście

http://allegro.pl/zarowka-h7-55w-plasma-8500k-jak-led-audi-bmw-vw-i6226337197.html?snapshot=MjAxNi0wNy0yOVQxMzowMToyMVo7YnV5ZXI7M2QzZWM5NDlmZjRlN2IwMjhiZTBiM2RmNDdlNmJhOTcwZTM5YzA2MzdiZjI0YmQ2YzUwZjk4N2ZmMjYzOTE3OQ==

i był to o bardzo dobry wybór,załączę małe porównanie zwykłej h7 i tej

4e505840b8ac39demed.jpg

e899ed39e8475dcfmed.jpg

b0b70d9d81729720med.jpg

więc jak ktoś się zastanawia to śmiało można brać ;)

Kolego a jaki modul dziennych zalozyles ? (Jakas nazwa firmy lub sprzedawcy) Szukam takiego z regulacja mocy i jest tego od groma nawet z mozliwoscia zmiany ustawien za pomoca laptopa itp. ale uj wie , ktory lepszy i jaki wybrac.

ja mam moduł od Proeltec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz te żaróweczki świecą na 30%? Kurcze nie pamiętam czy mój moduł jest od Proeltec, ale na pewno długie świecą na 30% mocy po odpaleniu samochodu. Z chęcią bym kupił właśnie żarówki co dają zimny odcień bo te żółte światła nie wyglądają :doh:

A tymczasem czterodniowy weekend rozpoczęty:

IMG_2816.jpg

Czujniki od samopoziomowania na swoim miejscu - we wtorek u Domina będę kładł wiązkę którą wysłał Kaju :hi: Przy okazji wpadły talerzyki od A4 B5 - przód od razu poszedł o 1 cm w dół. Fajnie byłoby jakby jeszcze z centymetr osiadł. No i wymieniłem filtry i oleje także sobota udana :kox: Jak jutro dopisze pogoda to wrzucę do swojego tematu zdjęcia jak siadł przód po zmianie talerzyków ;)

Edytowane przez kaman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest sens sie bawic w wymiane samego przegubu wewnetrznego (strona pasazera) na jakis dobry nowy ( jezeli tak to jaki dobry, sprawdzony byscie mogli polecic, poza aso) , czy lepiej szukac calej poloski uzywki? Z czego mozna szukac, z jakich silnikow i z jakimi numerami ma byc? Exeo, b6/b7 ?

Edytowane przez KoJ@K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaman ja mam na 30% drl :wink: zdjęcia już swego czczaczasu tu wkleiłem i jesjestjak u Łukasza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest sens sie bawic w wymiane samego przegubu wewnetrznego (strona pasazera) na jakis dobry nowy ( jezeli tak to jaki dobry, sprawdzony byscie mogli polecic, poza aso) , czy lepiej szukac calej poloski uzywki? Z czego mozna szukac, z jakich silnikow i z jakimi numerami ma byc? Exeo, b6/b7 ?

Sam przegub wewnętrzny to tylko "made in china" - nic to nie warte... Możesz kupić nową półośkę marki spidan - Wandej pisał mi kiedyś że to ori... Z tym że cena to tak lekko x4 używki z allegro

Edytowane przez Blachu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem po zmianie przegubu wewnętrznego wlasnie..zalozylem chińskiego Pascala 150pln..zobaczymy ile wytrzyma ale wydaje mi się ze taki wewnętrzny to powinien dluzej pozyc niz zewnętrzny..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy ktoś ma u Was dokładkę zderzaka s-line zamiennik? Zastanawiam się nad zamiennikiem, a ori z ASO.

Różnica w cenie to prawie 300 zł czyli akurat na 2 kratki boczne :)

Edytowane przez damian92x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mowicie Panowie, ze lepiej szukac calej poloski uzywki ?? Bo mam objawy typowe raczej dla wewnetrznego - trzesie mocno lewarkiem, cala buda podczas przyspieszania, a jak tylko puszcze gaz i auto sie toczy to ustaje. Wejde moze pozniej pod auto i zobacze czy cos tam na oko nie widac.

Edytowane przez KoJ@K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym kupowal ori uzywke z jak najmlodszej Audi czy Exeo , ja tak zrobilem gdy jakims cudem szlak trafil oslone przegubu wewnetrznego. Za kompletna os z Alledrogo dalem jakies 200zl i juz ponad 4 lata smigam bez problemow.

A na ktora strone potrzebujesz ?

Edytowane przez marcin9680
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odczytam w etce jakie przełożenia główne są w skrzyniach biegów i dyfrach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, potrzebuje porady :D Moja Magiel ma taki luz że masakra, a rok temu regenerowałem :/ Co lepiej zrobic, regenerować znowu czy używke ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też wymieniałem półoś jak mi padł przegub... 100zł + wymiana..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...