Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

panowie. potrzebuje na szybko numer rączki kierowcy pod dwie elektryczne szyby w kolorze niebieskim. pomoże ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

jak chcesz mam nową

bo zmieniałem na 4 szyby

oddam za 50 zł z wysyłką

Edytowane przez Bart_poznan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie powiedzta mi czy jak bym chciał zmienić heble na 312mm to oprócz tarcz co potrzebuje do tego zestawu co sprzedaje nasz forumowicz?

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/365912-zaciski-jarzma-oslony-312mm/

bo dziwna sprawa chyba że jest dosyć długo w sprzedaży a nikt tego nie łyka mimo że już cena o 60 pln niższa

no i najważniejsze czy wejdą mi do mnie A4 B6 2003r 1.8T ?

Edytowane przez KewsonND
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie powiedzta mi czy jak bym chciał zmienić heble na 312mm to oprócz tarcz co potrzebuje do tego zestawu co sprzedaje nasz forumowicz?

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/365912-zaciski-jarzma-oslony-312mm/

bo dziwna sprawa chyba że jest dosyć długo w sprzedaży a nikt tego nie łyka mimo że już cena o 60 pln niższa

no i najważniejsze czy wejdą mi do mnie A4 B6 2003r 1.8T ?

Tylko po co to zakładac? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie lyka, bo tu panuje moda na conajmniej 320/288, mniejszych tu nie preferujo. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany potrzebuję jakiś uchwyt pod wskaźnik turbo na słupek taki żeby był p&p do B6. Montował ktoś? kupiłem ale nie ma go jak spasować :kwasny: Zegar pojedyńczy 52mm autoguage :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie: Przeguby wewnętrzne są takie same w multitroniku i w manualu ? Jak półosiami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Padł mi ten buzzer w liczniku od zapalonych lamp itp ale...wymieniłem głośniczek na nowy (nówka sztuka nie śmigana ze sklepu)16 omowy, wlutowałem jak należy i nie działa dalej, zrobiłem test - zegary działają, kontrolki działają, piszczek nie działa, po otworzeniu drzwi pokazuje na fisie, że drzwi otwarte czyli tutaj wszystko ok

nie wiem czy dobrze zrobiłem ale wylutowałem i postanowiłem sprawdzić czy głośniczek zadziała pod kablami z kina domowego ale też nie wydał żadnego dźwięku

gdzie szukać dalej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Padł mi ten buzzer w liczniku od zapalonych lamp itp ale...wymieniłem głośniczek na nowy (nówka sztuka nie śmigana ze sklepu)16 omowy, wlutowałem jak należy i nie działa dalej, zrobiłem test - zegary działają, kontrolki działają, piszczek nie działa, po otworzeniu drzwi pokazuje na fisie, że drzwi otwarte czyli tutaj wszystko ok

nie wiem czy dobrze zrobiłem ale wylutowałem i postanowiłem sprawdzić czy głośniczek zadziała pod kablami z kina domowego ale też nie wydał żadnego dźwięku

gdzie szukać dalej ?

Podczepiam sie pod pytanie i ten sam problem.

Tez mam to samo , juz drugi wlutowalem i lipa. Narazie dalem sobie spokoj ale wkurza mnie to bo nie zawsze sie spoglada na zegary a tam cos mruga , najczesciej "ksiegowy" i domaga sie zatankowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lej do pełna. Problem rozwiązany [emoji2] [emoji87] [emoji85]

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lej do pełna. Problem rozwiązany [emoji2] [emoji87] [emoji85]

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Jo latwo powiedziec ? caly zbiornik starcza mi na tydzien czasu i ciagle malo ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie: Przeguby wewnętrzne są takie same w multitroniku i w manualu ? Jak półosiami?

Nie są. Różnią się flanszą. Szukałem do Tiptronica i jest inna niż w Multi i manualu i jeszcze zależna od silnika. Dorwałem kompletną półoś po numerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie

znajomy od którego kupuje części do mojej b6 ma 2 ciekawe autka angliki do rozebrania pierwsze to b6 w pełnym s line wewnętrznym jak i zewnętrznym z silnikiem 1.8 t bex ośka zderzak przedni pod xenon, białe kubły w skórze (speedy) bosse czarny sufit a druga to b7 2.0 T jak coś mogę dać namiary. Tel do mnie 508969865

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam osoby ze Szczecina albo z Polic. Jest ktoś?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam osoby ze Szczecina albo z Polic. Jest ktoś?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Ja jestem ze Szczecina co jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie szukam forunowiczow ktorzy maja rnse ledowy z odblokowana funkcja tv free- ogladania tv podczas jazdy. Prosze o kontakt bo mam pare pytan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio koledzy wrzuciłem do dziennych w długich żaróweczki które tu polecaliście

http://allegro.pl/zarowka-h7-55w-plasma-8500k-jak-led-audi-bmw-vw-i6226337197.html?snapshot=MjAxNi0wNy0yOVQxMzowMToyMVo7YnV5ZXI7M2QzZWM5NDlmZjRlN2IwMjhiZTBiM2RmNDdlNmJhOTcwZTM5YzA2MzdiZjI0YmQ2YzUwZjk4N2ZmMjYzOTE3OQ==

i był to o bardzo dobry wybór,załączę małe porównanie zwykłej h7 i tej

4e505840b8ac39demed.jpg

e899ed39e8475dcfmed.jpg

b0b70d9d81729720med.jpg

więc jak ktoś się zastanawia to śmiało można brać ;)

Edytowane przez ?uki28.08
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...