Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie po wymianie zacisków i odpowietrzeniu układu coś buczy z przodu jakby zaciski nie odbijały. Hamulec normalny twardy. Płynu przybywa w zbiorniczku na max. Nie pieni się. Pomocy :/.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Nic nie kumam :/ zadjąłem blaszki takie z napisem quattro ;) i chyba już jest dobrze. WTF? :)

Edytowane przez bongod
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Wymieniłem sprężyny na Eibach Pro Kit, polecam dobierać je po klasach wagowych a nie po silniku. Siadło idealnie :)

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/218027-b6-avf-czarnula-biggmana-projekt-full-opcja-webasto-led/page-45#entry4890491

bigg40.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka

Dziś wracałem znad morza dość szybko po autostradzie i nagle auto dostało wibracji...najpieerw mniej potem coraz większych i przy coraz mniejszej prędkości..dziwne drganie gdzieś pomiędzy fotelami przód-tył...do domu brakło 15km - linka i na hol..jutro rozbiórka ale może jakiś trop podrzucicie..

podpora wału ? jakis przegub elastyczny ? występują w zamiennikach takie rzeczy do b6 ??

Diagnoza jest - rozleciał się przegub wewnętrzny...Podobno w OE nie wystepuje jako część oddzielna ?? w IC mają tylko Pascala - montował ktoś takiego chinola? warte to coś ?

Edytowane przez kkrawat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj całej ori półośki.

Wymieniłem sprężyny na Eibach Pro Kit, polecam dobierać je po klasach wagowych a nie po silniku. Siadło idealnie :)

Nie od dziś to wiadomo. ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dobierałem springi Eibacha wg silnika 1.9 Q i też siadło równo, a w zasadzie to wizualnie nie siadło prawie wcale w stosunku do 1BE :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur ile masz cm od ziemi do nadkola? Jaki rozmiar felgi?

U mnie tyl jest 0,5 cm wyzej od przodu ale wolalem tak niz to ze przod mialby byc wyzej :)

Edytowane przez biggman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


C mają tylko Pascala - montował ktoś takiego chinola? warte to coś ?

po roku padnie jak nie szybciej, miałem takie w innym aucie, lepiej używkę tak jak pisali wyżej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy dyfuzor w tylnym zderzaku S4 Avant jest jako oddzielny element i da sie go zdemontowac bez zdejmowania zderzaka? I czym by go mozna prysnac przy tym kolorze auta? Jakąś strukturą czy cos? Ma ktos cos sprawdzonego do tego typu zabiegow? Bo po wczorajszym prickborcie troche mu sie zeszlo. ;)

male_dff480fbbb7f908263b6d24fdc9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy dyfuzor w tylnym zderzaku S4 Avant jest jako oddzielny element i da sie go zdemontowac bez zdejmowania zderzaka? I czym by go mozna prysnac przy tym kolorze auta? Jakąś strukturą czy cos? Ma ktos cos sprawdzonego do tego typu zabiegow? Bo po wczorajszym prickborcie troche mu sie zeszlo. ;)

male_dff480fbbb7f908263b6d24fdc9.jpg

Struktura z Bolla do plastików w czarnym macie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur ile masz cm od ziemi do nadkola? Jaki rozmiar felgi?

U mnie tyl jest 0,5 cm wyzej od przodu ale wolalem tak niz to ze przod mialby byc wyzej :)

Felga 17'' jeszcze zima :grin: Zmierze dzisiaj centymetrem jak to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dobierałem springi Eibacha wg silnika 1.9 Q i też siadło równo, a w zasadzie to wizualnie nie siadło prawie wcale w stosunku do 1BE :)

Artur nie ciesz się,zobaczysz z czasem jak d*pa opadnie i będziesz podkładki dokładał

Przykład był u Pajdy

Koj@k zderzak jest całością

Edytowane przez ucho.77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli cza bedzie sie pierdzielic w oklejanko przy malowaniu. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli cza bedzie sie pierdzielic w oklejanko przy malowaniu. :/

Dokładnie bo zderzak od s4 jest w całości

naciepane z GT-I9195

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dobierałem springi Eibacha wg silnika 1.9 Q i też siadło równo, a w zasadzie to wizualnie nie siadło prawie wcale w stosunku do 1BE :)

Artur nie ciesz się,zobaczysz z czasem jak d*pa opadnie i będziesz podkładki dokładał

Przykład był u Pajdy

Koj@k zderzak jest całością

Dokładnie

Trzeba dobierać pod kategorie wagowe a nie pod silnik!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Panowie czy ktos z Was samodzielnie wymienial linki hamulca recznego w B6 ?

Sa z tym jakies problemy ? do ich wymiany trzeba demontowac te wszystkie oslony podwozia czy nie ? Prosze o jakies sugestie i podpowiedzi.

Dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie po wymianie zacisków i odpowietrzeniu praktycznie nie działa prawy tył :(. Jakieś pomysły?

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie z modułu DRL wychodzi mi przewód żeby go gdzieś wpiąć aby mieć CLH po zamknięciu auta. Podpowie ktoś? Nie mam przełącznika CLH. Wiem że to będzie świecić przez cały czas. Mam moduł SD-2 od Kogiela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy ktoś z Was jest w stanie sprawdzić dokładny numer talerzyków z B5? Potrzebuje obniżyć przód o 1,5 cm, według tematu należy zamontować talerzyki o numerze: 8D0412103B. Moge kupić talerzyki o tym samym numerze, ale z końcówka -02: 8D0412103B-02. To będzie to samo? Czy musza być talerzyki bez tej koncówki? Ktoś coś doradzi? Pisałem w odpowiednim temacie, ale chyba nikt nie zna odpowiedzi. Także liczę na Wasza pomoc, może ktoś montował te talerzyki i pamięta czy miały wybitą ta końcówka -02 :hi:

Wysłane z jabłka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na te 02 na końcu bym nie zwracał uwagi. Numer części jest prawidłowy 8D0412103B, w ETCE nie ma jakiś pod-numerów tej części

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie z modułu DRL wychodzi mi przewód żeby go gdzieś wpiąć aby mieć CLH po zamknięciu auta. Podpowie ktoś? Nie mam przełącznika CLH. Wiem że to będzie świecić przez cały czas. Mam moduł SD-2 od Kogiela.

Synek brak mi słów do ciebie :facepalm:

Dzwoń na firmowy fon :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...