Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

W b6 i 7 to odczyt wartości w 032. Potem kasowanie błędów i logi 3 i 20, 115 i 118, 2 i 33.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

wampir czy czasem to twoje auto stało wczoraj ok 15 koło Groszowic pod sklepem czy jakoś tak ? :decayed:

Edytowane przez tomekhxc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to mój trup stał :) A co byłeś w okolicy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to mój trup stał :) A co byłeś w okolicy ?

a no byłem , wracałem z Opola do domu i ten "trup" z daleka rzucił mi sie w oczy , lakier robi robote :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak moge znalezc Wladiego na facebooku ? bo widze, ze na forum ma on bana, nawet nie wiem dlaczego.

Dzis we Władyslawowie ustrzelone autko forumowe na blachach PO, czyj to ? :)

https://zapodaj.net/2d54c316a60bf.jpg.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis we Władyslawowie ustrzelone autko forumowe na blachach PO, czyj to ?

Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjÄÄ i obrazkĂłw bez rejestracji! - 2d54c316a60bf.jpg

Tu masz temat ze spotkaniami na drodze :)http://a4-klub.pl/index.php?/topic/724-spotkania-na-drodze/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ma ktoś opis jak się dostać do zamka w schowku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamek się trzyma na jednej śrubce

s2tma3zg.png

Popsuł się zamek czy uchwyt od otwierania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hugo klamka nie otwiera zamka, schowek idzie otworzyć tylko po zciagnieciu zaślepki od drzwi

Uchwyt jest na swoim miejscu, chodzi prawidlowo tylko nie otwiera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo, bo ostatnio mi pękło. I też muszę się tym zająć :wink:

Jak otworzysz schowek, to od strony kierowcy powinien być dostęp do tej śrubki, która trzyma klamkę z zamkiem.

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/197178-naprawa-klamki-schowka-pasazera/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki może dziś to rozbiore to zrobię fotkę co pękło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pęka ten języczek

ew4tb7rn.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka ;-) gdzie w okolicy Warszawy skupują katalizatory? I jakie ceny? Albo gdzie najlepiej je sprzedać? Mam od afn i alt... I nie długo będzie od avf. Ile może to być warte?

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z AVFa dostalem tylko 120zl :/ a z golfa AXRa 700zl ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Panowie prosze o pomoc a mianowicie od dawna posiadam schowek z wylacznikiem poduszki pasazera (wymieniony z innej B6) , pozniej udalo mi sie dokupic oswietlenie w podsufitke z kontrolka wylaczonej poduszki pasazera az wkoncu przy wymianie calej wykladziny postanowilem podlaczyc brakujacy kabelek z wtyczki od schowka do sterownika poduszek , ktory jest pod srodkowym tunelem.

Zmienilem kodowanie i po dezaktywacji poduszki pasazera wylacznikiem w schowku komp wywala blad:

01228 AIRBAG CUT-OFF SWITCH FOR PASSENGER SIDE (E224)

010 - OPEN OR SHORT TO PLUS

Cz moge zapytac co to dokladnie oznacza i gdzie szukac problemu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Połączenie sprężyn eibach pro kit + bilstein b8 to dobry pomysł? Podobno eibach pro kit jest miękki a bilstein twardawy . Chłopaki pisali ze te eibachy są miękkie ale mi się wydaje ze wkładał je pod 1ba i z stąd ta opinia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam u siebie eibachy sportline oraz bilsteiny b8... Znajomy który ma w b7 1BV powiedział po przejażdżce, że różnica jest dosyć spora - zestaw w mojej b6 sztywniejszy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Panowie prosze o pomoc a mianowicie od dawna posiadam schowek z wylacznikiem poduszki pasazera (wymieniony z innej B6) , pozniej udalo mi sie dokupic oswietlenie w podsufitke z kontrolka wylaczonej poduszki pasazera az wkoncu przy wymianie calej wykladziny postanowilem podlaczyc brakujacy kabelek z wtyczki od schowka do sterownika poduszek , ktory jest pod srodkowym tunelem.

Zmienilem kodowanie i po dezaktywacji poduszki pasazera wylacznikiem w schowku komp wywala blad:

01228 AIRBAG CUT-OFF SWITCH FOR PASSENGER SIDE (E224)

010 - OPEN OR SHORT TO PLUS

Cz moge zapytac co to dokladnie oznacza i gdzie szukac problemu ?

Marcin, na pewno masz wyłącznik pod swój rocznik auta? bo średnio mi się wydaje :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Połączenie sprężyn eibach pro kit + bilstein b8 to dobry pomysł? Podobno eibach pro kit jest miękki a bilstein twardawy . Chłopaki pisali ze te eibachy są miękkie ale mi się wydaje ze wkładał je pod 1ba i z stąd ta opinia.

Mialem sprężyny 1BE i bile B6, teraz mam prokit i bile B8, na prokicie komfortu jest więcej. Co do prowadzenia to nie widzę większej różnicy, może nawet na 1BE i bilach B6 było ciut lepiej/pewniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Panowie prosze o pomoc a mianowicie od dawna posiadam schowek z wylacznikiem poduszki pasazera (wymieniony z innej B6) , pozniej udalo mi sie dokupic oswietlenie w podsufitke z kontrolka wylaczonej poduszki pasazera az wkoncu przy wymianie calej wykladziny postanowilem podlaczyc brakujacy kabelek z wtyczki od schowka do sterownika poduszek , ktory jest pod srodkowym tunelem.

Zmienilem kodowanie i po dezaktywacji poduszki pasazera wylacznikiem w schowku komp wywala blad:

01228 AIRBAG CUT-OFF SWITCH FOR PASSENGER SIDE (E224)

010 - OPEN OR SHORT TO PLUS

Cz moge zapytac co to dokladnie oznacza i gdzie szukac problemu ?

Marcin, na pewno masz wyłącznik pod swój rocznik auta? bo średnio mi się wydaje :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Witam.

Kaju dzieki za odpowiedz ale po Twojej sugestii jeszcze raz przejzalem watek montazu wylacznika poduszki pasazera i moje pw z tworca DIY na ten temat i znalazlem w czym jest problem. Nasze niedomowienie w tym temacie ? i jeszcze raz musze wywalac wszystkie graty i tunel i jeszcze pociagnac dwa kabelki do LEDa w podsufitce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...