Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie dekielki do bixow dokupi w aso? Jeśli tak to jaki koszt?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Do kupisz ale już nie pamiętam ile płaciłem coś koło 80zl za sztukę ale to było jakiś czas temu

naciepane z GT-I9195

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A numery masz może tego?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Nie mam w etce poszukaj

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

A numery masz może tego?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Łap

8E0941158B

8E0941159B

Opublikowano

Dzięki; )

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

po 70zł bez rabatu

Opublikowano

ja płaciłem rok temu po 40zł za szt ,coś sporo poszło w górę

Opublikowano

Panowie po wymianie zacisków i odpowietrzeniu układu coś buczy z przodu jakby zaciski nie odbijały. Hamulec normalny twardy. Płynu przybywa w zbiorniczku na max. Nie pieni się. Pomocy :/.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Nic nie kumam :/ zadjąłem blaszki takie z napisem quattro ;) i chyba już jest dobrze. WTF? :)

Edytowane przez bongod

Opublikowano

Wymieniłem sprężyny na Eibach Pro Kit, polecam dobierać je po klasach wagowych a nie po silniku. Siadło idealnie :)

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/218027-b6-avf-czarnula-biggmana-projekt-full-opcja-webasto-led/page-45#entry4890491

bigg40.jpg

Opublikowano

Siemka

Dziś wracałem znad morza dość szybko po autostradzie i nagle auto dostało wibracji...najpieerw mniej potem coraz większych i przy coraz mniejszej prędkości..dziwne drganie gdzieś pomiędzy fotelami przód-tył...do domu brakło 15km - linka i na hol..jutro rozbiórka ale może jakiś trop podrzucicie..

podpora wału ? jakis przegub elastyczny ? występują w zamiennikach takie rzeczy do b6 ??

Diagnoza jest - rozleciał się przegub wewnętrzny...Podobno w OE nie wystepuje jako część oddzielna ?? w IC mają tylko Pascala - montował ktoś takiego chinola? warte to coś ?

Edytowane przez kkrawat

Opublikowano

Szukaj całej ori półośki.

Wymieniłem sprężyny na Eibach Pro Kit, polecam dobierać je po klasach wagowych a nie po silniku. Siadło idealnie :)

Nie od dziś to wiadomo. ; )

Opublikowano

Ja dobierałem springi Eibacha wg silnika 1.9 Q i też siadło równo, a w zasadzie to wizualnie nie siadło prawie wcale w stosunku do 1BE :)

Opublikowano

Artur ile masz cm od ziemi do nadkola? Jaki rozmiar felgi?

U mnie tyl jest 0,5 cm wyzej od przodu ale wolalem tak niz to ze przod mialby byc wyzej :)

Edytowane przez biggman

Opublikowano

C mają tylko Pascala - montował ktoś takiego chinola? warte to coś ?

po roku padnie jak nie szybciej, miałem takie w innym aucie, lepiej używkę tak jak pisali wyżej
Opublikowano

Panowie czy dyfuzor w tylnym zderzaku S4 Avant jest jako oddzielny element i da sie go zdemontowac bez zdejmowania zderzaka? I czym by go mozna prysnac przy tym kolorze auta? Jakąś strukturą czy cos? Ma ktos cos sprawdzonego do tego typu zabiegow? Bo po wczorajszym prickborcie troche mu sie zeszlo. ;)

male_dff480fbbb7f908263b6d24fdc9.jpg

Opublikowano

Panowie czy dyfuzor w tylnym zderzaku S4 Avant jest jako oddzielny element i da sie go zdemontowac bez zdejmowania zderzaka? I czym by go mozna prysnac przy tym kolorze auta? Jakąś strukturą czy cos? Ma ktos cos sprawdzonego do tego typu zabiegow? Bo po wczorajszym prickborcie troche mu sie zeszlo. ;)

male_dff480fbbb7f908263b6d24fdc9.jpg

Struktura z Bolla do plastików w czarnym macie
Opublikowano

Artur ile masz cm od ziemi do nadkola? Jaki rozmiar felgi?

U mnie tyl jest 0,5 cm wyzej od przodu ale wolalem tak niz to ze przod mialby byc wyzej :)

Felga 17'' jeszcze zima :grin: Zmierze dzisiaj centymetrem jak to wygląda.

Opublikowano

Ja dobierałem springi Eibacha wg silnika 1.9 Q i też siadło równo, a w zasadzie to wizualnie nie siadło prawie wcale w stosunku do 1BE :)

Artur nie ciesz się,zobaczysz z czasem jak d*pa opadnie i będziesz podkładki dokładał

Przykład był u Pajdy

Koj@k zderzak jest całością

Edytowane przez ucho.77

Opublikowano

Czyli cza bedzie sie pierdzielic w oklejanko przy malowaniu. :/

Opublikowano

Czyli cza bedzie sie pierdzielic w oklejanko przy malowaniu. :/

Dokładnie bo zderzak od s4 jest w całości

naciepane z GT-I9195

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.