Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Cześć miśki... możecie podpowiedzieć czy ktoś u nas na forum handluje karoserią? Potrzebuję drzwi kierowcy w lakierze Czarny Ebony Perłowy czyli Z9W.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś miał więcej w stanie bdb do założenia to ja też chętny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, mam znowu pytanie odnośnie klimy... bede wymieniał te sprzęgiełko i jest ono dostępne na allegro za te 75zł

http://allegro.pl/sprezarka-klimatyzacji-tarcza-sprzegla-a4-b5-00-05-i6307067005.html

ale z tego co czytam to w tym zestawie z allegro brakuję tej gumki amortyzującej badz tez tego plastiku białego co wchodzi w to spzegielko a dokładnie chodzi mi o to zaznaczone strzałką:

JAmtIGO.jpg

ma ktoś numer tej części do mojej sprężarki z oznaczeniem:

RNf9a9k.jpg

(bo wszedzie na aukcjach jest same te sprzęgielko bez tego elementu co w srodek wchodzi

z góry dziękuję :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry, nie wala się komuś może podstawka pod przednią prawą lampę? Ta, w której się luzuje śruby, żeby wysunąć lampę. Ewentualnie wie ktoś jak to wyszukać na allegro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry, nie wala się komuś może podstawka pod przednią prawą lampę? Ta, w której się luzuje śruby, żeby wysunąć lampę. Ewentualnie wie ktoś jak to wyszukać na allegro?

http://allegro.pl/mocowanie-reflektora-8e0941454-oryginal-i6326879430.html

Edytowane przez Gregory87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też nuda więc pozbyłem się trochę złomu z pod maski :)f395aaccf2e6c871d54aff7f5e3b8fcd.jpg

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Panowie takie moze glupie pytanie ale czy oplaca sie wyciagac z uzywanej Audi B6 , ktora obecnie stoi na kolkach do rozbiorki , wszystkie orginalne Audi wachacze z przodu ? Auto to benzyna 2.0 z uszkodzonym silnikiem z malym przebiegiem ale nie wiem z jakim , sadzac po zuzyciu czesci , troche gratow z niej wyjolem chocby cala wykladzine podlogowa i troche plastikow to sadze , ze ma malo najechane. Dzisiaj wyjmowalem z niej oslone silnika i plastikowe nadkola (pierwszy raz nic nie polamane i kompletne ?) i nawet patrzac na tarcze i klocki przednie to ori Audi czesci tak wiec ktos dbal. Patrzac po wachaczach to gumy nie zmruszale , oslony sworzni tez nie ruszone. Cena za komplet to gora 200zl. Warto ? bo mam juz dosc tych posranych chinskich gowien a na nowe Lemfordera 1800zl to mnie nie stac.

Edytowane przez marcin9680
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - bd wkładał 2 din i zakupiłem klimatron z b7 BM .Potrzebuje tego adaptera aby grzała tylna szyba....tyle ze szukam jak to podłaczyc by banglało ...pomoże ktoś?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - bd wkładał 2 din i zakupiłem klimatron z b7 BM .Potrzebuje tego adaptera aby grzała tylna szyba....tyle ze szukam jak to podłaczyc by banglało ...pomoże ktoś?:)

pw :hi:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany gdzie najtaniej kupić ori vcds??wersja angielska

Edytowane przez mlodziak22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie szukam tunelu 2 din koniecznie z b7 igiełki... ktoś coś?

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry, nie wala się komuś może podstawka pod przednią prawą lampę? Ta, w której się luzuje śruby, żeby wysunąć lampę. Ewentualnie wie ktoś jak to wyszukać na allegro?

http://allegro.pl/mocowanie-reflektora-8e0941454-oryginal-i6326879430.html

kurde drogie jak na takie pierdołki :/

Cena za komplet to gora 200zl. Warto ?

Jak sobie zamontujesz sam to na pewno warto i lepsze niż chińczyki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry, nie wala się komuś może podstawka pod przednią prawą lampę? Ta, w której się luzuje śruby, żeby wysunąć lampę. Ewentualnie wie ktoś jak to wyszukać na allegro?

http://allegro.pl/mocowanie-reflektora-8e0941454-oryginal-i6326879430.html

kurde drogie jak na takie pierdołki :/

Cena za komplet to gora 200zl. Warto ?

Jak sobie zamontujesz sam to na pewno warto i lepsze niż chińczyki :)
Jo napewno , montowac bede sam i mimo , ze uzywki to tez uwazam , ze 100 razy lepsze od nowych chinczykow.

Co do tych podstaw pod lampy to kuzwa drogie to jak diabli na tym Alledrogo.

Dzisiaj wlasnie na dwie lampy wykrecilem te podstawy za free ? + cale nie popekane z wszystkimi wkretami i tymi dolnymi spoilerkami plastikowe nadkola + cala oslona pod silnik + zamki przednich drzwi + tapicerka bagaznika i wsio za free ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam pytanie czy ktoś może korzysta z innych ledów na postoje niż Tomnika? Niestety jest teraz na urlopie i za miesiąc dopiero będzie realizował zamówienia a ja potrzebuję je niestety na już. Możecie polecić coś z allegro z czego korzystacie i jesteście zadowoleni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie z kim mogę porozmawiać na temat vfiz na pw?

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://vimeo.com/174103106

efekt niedzielnej nudy :guma:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ja tu się spodziewałem że wizualizacja PDC się odpali na RNS-E :D

Koledzy mam pytanie czy ktoś może korzysta z innych ledów na postoje niż Tomnika? Niestety jest teraz na urlopie i za miesiąc dopiero będzie realizował zamówienia a ja potrzebuję je niestety na już. Możecie polecić coś z allegro z czego korzystacie i jesteście zadowoleni?

Osram Leddriving, nie powodują błędu spalonej żarówki, mam już ponad 2lata i jestem bardzo zadowolony

Ta jest do Bixa, są też W5W.

http://allegro.pl/osram-led-t4w-ledriving-6000-k-cool-white-5-lat-gw-i5833576287.html

T4WZ.jpg

Edytowane przez biggman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...