Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witajcie ,

dawno mnie nie było kto od nas z forum trudni się ściąganiem a4 b6 b7 lub a6 c6? był ktoś taki ale długo się nie logowałem wiec już nie pamiętam.

Opublikowano

Może ktoś podać numer szyby czołowej do B6stki, wygłuszona/wzmocniona pod fotoforum

? Tylko ASO? Jakie ceny?

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Edytowane przez Fr0styyy.

Opublikowano

Może ktoś podać numer szyby czołowej do B6stki, wygłuszona/wzmocniona pod fotoforum

? Tylko ASO? Jakie ceny?

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Sekurit ma taką szybę. 550pln z montażem placilem wczoraj :)

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Może ktoś podać numer szyby czołowej do B6stki, wygłuszona/wzmocniona pod fotoforum

? Tylko ASO? Jakie ceny?

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Sekurit ma taką szybę. 550pln z montażem placilem wczoraj :)

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

Gdzie notowane? Bo musze moja wymienić? A to jest pod czujnik deszczu?
Opublikowano

Może ktoś podać numer szyby czołowej do B6stki, wygłuszona/wzmocniona pod fotoforum

? Tylko ASO? Jakie ceny?

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Sekurit ma taką szybę. 550pln z montażem placilem wczoraj :)

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

Gdzie notowane? Bo musze moja wymienić? A to jest pod czujnik deszczu?
Auto szyby Paweł Mil Chorzów, polecam

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Turzol - Szyba juz bez wypuklenia, szczeliny nie ma, nie wieje? ;)

Opublikowano

Panowie jaki najlepiej moduł bluetooth wrzucić do a4 b6 dodam że interesuje mnie tylko pełna funkcjonalność znalazłem jedną aukcję :

http://allegro.pl/modul-bluetooth-audi-a4-b7-8p0862335k-8p0862335q-i6324957188.html

, ale nie wiem czy tylko ten z końcówką Q jest odpowiedni?

Opublikowano

Jest odpowiedni.

Opublikowano

Panowie jaki najlepiej moduł bluetooth wrzucić do a4 b6 dodam że interesuje mnie tylko pełna funkcjonalność znalazłem jedną aukcję :

http://allegro.pl/modul-bluetooth-audi-a4-b7-8p0862335k-8p0862335q-i6324957188.html

, ale nie wiem czy tylko ten z końcówką Q jest odpowiedni?

Najnowszy 8P1 np z Exeo

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Jest odpowiedni.

W między czasie znalazłem temat Malika o instalacji fabrycznego modułu bluetooth w a4 i na końcu tematu jest rozpiska modułów które powinny pasować.

Teoretycznie te z końcówką F,M,H,N,S,też powinny być równie dobre jak ten z Q, czy się mylę?

Panowie jaki najlepiej moduł bluetooth wrzucić do a4 b6 dodam że interesuje mnie tylko pełna funkcjonalność znalazłem jedną aukcję :

http://allegro.pl/modul-bluetooth-audi-a4-b7-8p0862335k-8p0862335q-i6324957188.html

, ale nie wiem czy tylko ten z końcówką Q jest odpowiedni?

Najnowszy 8P1 np z Exeo

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

Najnowszy= najdroższy prawdopodobnie :decayed: mnie wystarczy taki aby wszystko bezproblemowo działało a czy będzie on z 2007 czy 2015 nie ma znaczenia.

Opublikowano

Turzol - Szyba juz bez wypuklenia, szczeliny nie ma, nie wieje? ;)

Znajomkowi montowałem. U mnie też taka wpadnie bo grzanej nie doczekam nigdy :facepalm:

Opublikowano

ja mam C i też mam full. ten z aukcji to K, którego raczej w temacie malik każe się wystrzegać.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Najnowszy= najdroższy prawdopodobnie :decayed: mnie wystarczy taki aby wszystko bezproblemowo działało a czy będzie on z 2007 czy 2015 nie ma znaczenia.

100zł dałem z wysyłką :kox:

Opublikowano

ja mam C i też mam full. ten z aukcji to K, którego raczej w temacie malik każe się wystrzegać.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Właśnie widzę że gościu usiłuje go sprzedać jako zamienny z Q, a to właśnie jest K, który jest wadliwy.
Najnowszy= najdroższy prawdopodobnie :decayed: mnie wystarczy taki aby wszystko bezproblemowo działało a czy będzie on z 2007 czy 2015 nie ma znaczenia.

100zł dałem z wysyłką :kox:

He he to jeszcze ciepły musiał być ;p
Opublikowano

Jak chcesz to mam nowszy 8P1

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Panowie ma ktoś części do b6, zderzaki od s line najlepiej maskę błotniki, amortyzatory od s line?

Opublikowano
Opublikowano

Pomocy! Zablokowalem radio Symphony II , a jutro jadę na wakacje ! Co mogę zrobić ? Kodu nie znam :/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.