Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pany czy ktoś ma możne tego typu gałkę w swojej b6 pasuje czy jeśli chodzi o montaż czy nie bardzo ????

http://allegro.pl/audi-a4-s4-a5-s5-mieszek-galka-zmiany-biegow-i6302024754.html#thumb/1

Pasuje do B6 ktoś nawet tu się chwalił zdjęciem kiedyś tylko ramkę trzeba przełożyć i będzie malina.

Tylko to nie s-line co wklejałeś[emoji39]

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pany czy ktoś ma możne tego typu gałkę w swojej b6 pasuje czy jeśli chodzi o montaż czy nie bardzo ????

http://allegro.pl/audi-a4-s4-a5-s5-mieszek-galka-zmiany-biegow-i6302024754.html#thumb/1

Pasuje do B6 ktoś nawet tu się chwalił zdjęciem kiedyś tylko ramkę trzeba przełożyć i będzie malina.

Tylko to nie s-line co wklejałeś[emoji39]

Dzięki za info

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

:hi:

Szukam dobrze wyposażonej i zadbanej B6 1,9 AVF, może ktoś planuje sprzedaż?

Opublikowano

:hi:

Szukam dobrze wyposażonej i zadbanej B6 1,9 AVF, może ktoś planuje sprzedaż?

Pajda ma - jest w dziale sprzedam

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/362148-a4-b6-avf-bogata-wersja-;/

Piękne auto, aczkolwiek wolałbym ori zawieszenie i w delikatnie niższej cenie.

Opublikowano

Panowie w vagu jest gdzieś temperatura oleju?

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

panowie czy stanley spr cały czas VIN, pilnie musze spr

Opublikowano

Panowie w vagu jest gdzieś temperatura oleju?

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Powinna byc. ;)

Opublikowano

Tak mi się właśnie wydawało że skoro w b5 jest to i w b6 powinno :). A nie wiesz który blok i kanał ? :)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

a leć bloki pomiarowe silnika po kolei - powinno gdzieś być opisane nawet (jeśli masz vcdsa), a jak nie to w liczniku

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Okeyos gracjas :D

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Kto sprawdza auta po vinie po za stanleyem ?

Ja :guma:

Opublikowano

Kto sprawdza auta po vinie po za stanleyem ?

Ja :guma:

Za cienki w uszach jesteś fra.....
Opublikowano

Kto sprawdza auta po vinie po za stanleyem ?

Ja :guma:

Za cienki w uszach jesteś fra.....

:lol:

Opublikowano

oho... po popcorn iść?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

oho... po popcorn iść?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

oho... po popcorn iść?

Waga kogucia mnie nie interesuje :grin:

Edytowane przez poziek

Opublikowano
Dzięki Grzesiek :hi:

A ty masz moduł z możliwością regulacji mocy (30%-100%)??? W ogóle są takie moduły???

I kolejna sprawa jak te żarówki radzą sobie jak je przełączasz/używasz jako światła drogowe (długie), bo poza tym że fajnie wyglądają to jak się leci w trasę to warto żeby światła drogowe porządnie świeciły

Ucho ma na stałe 30% z modułu. Ja mam moduł SD-2 od Kogiela i w nim mam regulacje mocy świecenia żarówki . Mam też założone te żarówki co Grzesiek i jestem zadowolony ale jeszcze ich nie testowałem jak świecą po ciemku z pełną mocą jako długie.

Czy testował ktoś żarówki z linku powyżej jak świecą z pełną mocą jako długie?

Opublikowano

Chcę zakupić zestaw amorkow bilstein b8 . No ale niestety nie ma takiego zestawu dostępnego u producenta do mojej A4 . Oferowany mam zestaw sachsa 2x tańszy. Obecnie mam 1bv i chce zmienić na taki zestaw by równie dobrze trzymał się drogi co 1bv ale żeby nie był taki beton. Czekać aż pojawi się bilstein b8 czy brać tego sachsa i ewentualnie wstawić stabilizator z RS4 ?

Opublikowano

Chcę zakupić zestaw amorkow bilstein b8 . No ale niestety nie ma takiego zestawu dostępnego u producenta do mojej A4 . Oferowany mam zestaw sachsa 2x tańszy. Obecnie mam 1bv i chce zmienić na taki zestaw by równie dobrze trzymał się drogi co 1bv ale żeby nie był taki beton. Czekać aż pojawi się bilstein b8 czy brać tego sachsa i ewentualnie wstawić stabilizator z RS4 ?

Napisz do kolegi afroo bo miał prawie nowe bilsteiny b8 do sprzedania ale nie wiem czy już pogonił je
Opublikowano

Pisałem i dzwoniłem chyba nawet

. Zero odezwu . A widzę ze jest na forum.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.