Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Cholera wie :) ale 3 mi się przecinają a jak mam znów to rozbierać to wolę wsadzić nowsze :)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Nie no zrozumiale tylko tak sie zastanawiam czy trafilem na lepszy wypust czy poprostu mam szczescie jak narazie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Marcin Pajda ma moduł od gościa z Łodzi o mocy 100% zamiast 30% :wink:

Jak chcesz ledy to pisz do Morsika na Katowickich on ma ledy z rezystorami na sprzedaż

Morsika leda zmienił na żarówki h7,fotka którą wkleiłem to jego :naughty:

Kolego ucho.77 dzieki serdeczne , tak zrobie. Co do modulu to mam taki SD2 30% pod dlugie swiatla ale jak piszecie , ze pod ledami lipnie wyglada to musze poszukac inny.

Jeszcze jedno pytanko a mianowicie jak ma sie sprawa do mrugania dlugimi na tych H7 led ? bo na module 30% i zwyklej zarowce poprostu zarowki sie rozblysna do pelnej mocy , wspomne tylko , ze mam Bixy z soczewkami z B8 a z tego co wiadomo to nie da sie na wylaczonych swiatlach blysnac Bixem w B6 z ta soczewka z B8

na ledzie nie widać migania.jak ci nie zależy na czasie to w przyszlym tygodniu może zrobimy porownanie moich/pajdy i morsika(niebieskie/led/h7 8500k)

Panowie szukajcie silniczkow klap z exeo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin Pajda ma moduł od gościa z Łodzi o mocy 100% zamiast 30% :wink:

Jak chcesz ledy to pisz do Morsika na Katowickich on ma ledy z rezystorami na sprzedaż

Morsika leda zmienił na żarówki h7,fotka którą wkleiłem to jego :naughty:

Kolego ucho.77 dzieki serdeczne , tak zrobie. Co do modulu to mam taki SD2 30% pod dlugie swiatla ale jak piszecie , ze pod ledami lipnie wyglada to musze poszukac inny.

Jeszcze jedno pytanko a mianowicie jak ma sie sprawa do mrugania dlugimi na tych H7 led ? bo na module 30% i zwyklej zarowce poprostu zarowki sie rozblysna do pelnej mocy , wspomne tylko , ze mam Bixy z soczewkami z B8 a z tego co wiadomo to nie da sie na wylaczonych swiatlach blysnac Bixem w B6 z ta soczewka z B8

na ledzie nie widać migania.jak ci nie zależy na czasie to w przyszlym tygodniu może zrobimy porownanie moich/pajdy i morsika(niebieskie/led/h7 8500k)

Panowie szukajcie silniczkow klap z exeo

Jo ok to bede czekal na to porownanie.

Jeszcze jedna sprawa , jak zamienie MCE na "F" full opcje to wtedy mozna mrugac Bixem na wylaczonych swiatlach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mrugniesz, dopiero w b7 tak działa


Zakładaj mce z b7 i wtedy tak będziesz mieć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mrugniesz, dopiero w b7 tak działa

Zakładaj mce z b7 i wtedy tak będziesz mieć :wink:

Aha to mnie pocieszyles ??? bo wlasnie taki MCE "F" z B7 (2006r) wlasnie mam i juz chyba od 3 lat lezy i czeka na zalozenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mruganie bixem props :kox:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mruganie bixem props :kox:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Kaju wieczorem bede w tej sprawie do Ciebie pisal , podmiana MCE i inne graty. Moze sie zgadamy na modzenie w sierpniu jak zawitam w PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dwa pytania:

1. Podczas rozmowy przez BT (podłączony do RNS-E) strasznie słabo słychać osobę z którą rozmawiam. Na telefonie mam ustawione na maksa, ale i tak słabo słyszę druga osobę. Da się to jakoś podgłośnić?

2. Gdy wrzucałem wsteczny to było krótkie pyknięcie czujników. Teraz po wrzuceniu jest ciągły sygnał przez jakieś 5 sekund i się wyłącza. Czujniki nie reagują jak zbliżam się do przeszkody. Co to może być? Padnięty czujniki czy mogły tylko ześwirować? Nie mam jak podłączyć się do kompa wiec nie sprawdzę błędów [emoji57] Po ostrej ulewie tak mi się zrobiło, z dnia na dzień [emoji848]

Wysłane z jabłka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Najprawdopodobniej problem z masą (ja tak mialem)

2. Przyczyną może być uwalony czujnik, musisz kompa podpiąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie musi. wbij wsteczny na zapłonie i idź słuchać czujników. ten, który nie cyka jest uwalony

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

mruganie bixem props :kox:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Kaju wieczorem bede w tej sprawie do Ciebie pisal , podmiana MCE i inne graty. Moze sie zgadamy na modzenie w sierpniu jak zawitam w PL
numer masz :wink:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie musi. wbij wsteczny na zapłonie i idź słuchać czujników. ten, który nie cyka jest uwalony

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

mruganie bixem props :kox:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Kaju wieczorem bede w tej sprawie do Ciebie pisal , podmiana MCE i inne graty. Moze sie zgadamy na modzenie w sierpniu jak zawitam w PL
numer masz :wink:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Nie numeru nie mam ale dla mnie lepiej (taniej ?) jak wysle pw bo ja zagrabanica jestem w UK Edytowane przez marcin9680
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie musi. wbij wsteczny na zapłonie i idź słuchać czujników. ten, który nie cyka jest uwalony

zapomniałem o tym sposobie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wink:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

nie musi. wbij wsteczny na zapłonie i idź słuchać czujników. ten, który nie cyka jest uwalony

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

mruganie bixem props :kox:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Kaju wieczorem bede w tej sprawie do Ciebie pisal , podmiana MCE i inne graty. Moze sie zgadamy na modzenie w sierpniu jak zawitam w PL
numer masz :wink:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Nie numeru nie mam ale dla mnie lepiej (taniej [emoji38]) jak wysle pw bo ja zagrabanica jestem w UK

jak masz jabłko nadgryzione, to daj swój, na ft ppgadamy :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wink:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

nie musi. wbij wsteczny na zapłonie i idź słuchać czujników. ten, który nie cyka jest uwalony

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

mruganie bixem props :kox:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Kaju wieczorem bede w tej sprawie do Ciebie pisal , podmiana MCE i inne graty. Moze sie zgadamy na modzenie w sierpniu jak zawitam w PL
numer masz :wink:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Nie numeru nie mam ale dla mnie lepiej (taniej [emoji38]) jak wysle pw bo ja zagrabanica jestem w UK
jak masz jabłko nadgryzione, to daj swój, na ft ppgadamy :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

??? "jak masz jablko nadgryzione" kuzwa siedze , patrze sie w ten moj telefon jak wryty i drapie po glowie o co Ci chodzi , jakie jablko i to jeszcze nadgryzione ? ??? Kuzwa chyba sie juz starzeje. Nie mam nadgryzionego jablka.

Napisze Ci pw to w wolnej chwili odpiszesz , chyba ze masz telefon stacjonarny to wtedy pogadamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie silniczki klap nawiewów poprawili dopiero w b7 czy jeden wuj?

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

podobno tak, ja wymieniłem wszystkie na te z b7 i narazie mam spokój,jak będziesz chciał mogę dać ci namiar gdzie brałem w dobrej kasie

też poproszę :)
Panowie a co jest powodem czestych problemow z tymi silniczkami od klimy w B6 ?

Pytam gdyz sam od 10 lat jezdze B6tka z 2001r , mam nalatane obecnie 579000km i ani razu jeszcze nie wymienialem zadnego silniczka. Raz tylko z racji uszkodzonego silnika auto stalo nie uzytkowane okolo 4 miesiecy i silniczek od nawiewu na przednia szybe sie zastal ale po przesmarowaniu wszystkich ciegien we wszystkich silniczkach nie ma zadnych problemow. Wspomne tylko , ze u mnie kliwa zawsze jest na AUTO i silniczki same sie ustawiaja tak jak nalezy.

Trochę nalatales tych kilometrow, zacny wynik [emoji3]

Przy silniku bylo cos robione?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie silniczki klap nawiewów poprawili dopiero w b7 czy jeden wuj?

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

podobno tak, ja wymieniłem wszystkie na te z b7 i narazie mam spokój,jak będziesz chciał mogę dać ci namiar gdzie brałem w dobrej kasie

też poproszę :)
Panowie a co jest powodem czestych problemow z tymi silniczkami od klimy w B6 ?

Pytam gdyz sam od 10 lat jezdze B6tka z 2001r , mam nalatane obecnie 579000km i ani razu jeszcze nie wymienialem zadnego silniczka. Raz tylko z racji uszkodzonego silnika auto stalo nie uzytkowane okolo 4 miesiecy i silniczek od nawiewu na przednia szybe sie zastal ale po przesmarowaniu wszystkich ciegien we wszystkich silniczkach nie ma zadnych problemow. Wspomne tylko , ze u mnie kliwa zawsze jest na AUTO i silniczki same sie ustawiaja tak jak nalezy.

Trochę nalatales tych kilometrow, zacny wynik [emoji3]

Przy silniku bylo cos robione?

Raz byla glowica robiona a to z racji tego , ze postanowilem wymienic komplet popowtryskow. Pojechalem do mechanika bo sam zabardzo jeszcze wtedy nie mialem pojecia co i jak i co sie okazalo po wymianie to owy mechanik nie dokrecil jednej ze srub na tym walku napedzajacym pompki co skutkowalo tym , ze podczas powrotu do domu zeskosowalo owy walek wzgledem walka rozrzadu i wylamalo jedna rolke , ktora napedza krzywka walka. Tym samym zblokowalo walek rozrzadu i jeden zawor uderzyl w tlok. Od tego momentu tylko moje rece tykaja silnik. Po regeneracji glowicy w specjalistycznym warsztacie sam zalozylem glowice i reszte gratow , ustawilem pompki i wsio lata jak trzeba. Nawet w warsztacie , ktory regenerowal mi glowice dali mi duzy upust bo gosciu nie mogl uwierzyc , ze ja nie bedac mechanikiem sam zdjolem glowice i sam wszystko bede skladal do kupy ?

Poza tymi perypetiami tylko raz wymienilem szklanki przy przebiegu 300 tys. km.

Od tego momemtu zrobilem jakies 80 tys. km i nic sie zlego nie dzieje.

Edytowane przez marcin9680
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

d30200cd9b56dcbb14b2510ef7942412.jpg

ja mam tyle +200k, z czego od września ponad 40... i tylko oleje :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

d30200cd9b56dcbb14b2510ef7942412.jpg

ja mam tyle +200k, z czego od września ponad 40... i tylko oleje :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ja tez tylko olej , filtry regularna wymiana i nie z Tesco na promocji. Poza tym nic zlego sie nie dzieje , wiadomo zawsze cos trzeba wymienic , chocby ostatnio diabli wzieli mechanizm podnoszenia szyby ale wkoncu autko ma juz 15 lat. Teraz przed wyjazdem do PL musze zmienic wszystkie tarcze przod i tyl (S4 przod + 288mm tyl) klocki i zalozyc z przodu dwa nowe przewody w oplocie bo dziwnym trafem jeden pekl mi na przegladzie ? oraz linki recznego bo jedna sie blokuje w pancerzu i czasami nie trzyma na jednym kole. Edytowane przez marcin9680
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...