Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kto sprawdza auta po vinie po za stanleyem ?

Ja :guma:

Dobrze , że pośród nas jest coraz więcej pomocnych osób :good:

Edytowane przez Arturoo

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jakie wyciersczki wchodzą do B6, 550mm 2x?

Opublikowano

Jakie wyciersczki wchodzą do B6, 550mm 2x?

:thumbup1:

Opublikowano

Dziękuję :)

Opublikowano

Kto sprawdza auta po vinie po za stanleyem ?

Ja :guma:

Dobrze , że pośród nas jest coraz więcej pomocnych osób :good:

Na innych "forach" też są pomocne osoby tylko zdaje się tam lubią skrzynki z prywatnymi wiadomościami poprzeglądać co nie ? :cwaniak:

Opublikowano

Kto sprawdza auta po vinie po za stanleyem ?

Ja :guma:

Dobrze , że pośród nas jest coraz więcej pomocnych osób :good:

Na innych "forach" też są pomocne osoby tylko zdaje się tam lubią skrzynki z prywatnymi wiadomościami poprzeglądać co nie ? :cwaniak:

Wszędzie jest tak samo ;)

Co nie ?

Opublikowano

Kto sprawdza auta po vinie po za stanleyem ?

Ja :guma:

Dobrze , że pośród nas jest coraz więcej pomocnych osób :good:

Na innych "forach" też są pomocne osoby tylko zdaje się tam lubią skrzynki z prywatnymi wiadomościami poprzeglądać co nie ? :cwaniak:

Wszędzie jest tak samo ;)

Co nie ?

Artur to tylko władza wie :wink:

Opublikowano

Pany mam problem z lewym lusterkiem Fotochrom.... ogolnie mam wewnetrzne i zewnetrzne lustra sciemniane, działało wszystko, a teraz lewe nie działa tylko wewnetrzne i prawe sciemnia sie....

Jezeli lustro jest nie rozlane to wina lezy gdzies w kostce badz na zgieciu co drzwi sie zamykaja dobrze mysle??? :P

Opublikowano

Miernik w dłoń i musisz sprawdzić czy w ogóle dochodzi napięcie do wkładu wtedy gdy ma się ściemnić. Inaczej wróżenie z fusów ;)

U mnie napięcie dochodzi ale też lewy nie ściemnia się mimo iż nie wylany, przyjdzie mi go wymienić...

Edytowane przez Ra4al

Opublikowano

Nie dawało mi spokoju i byłem zerknac co i jak....

Fotochrom lewego zaczyna działac jak zamkne i otworze pare razy drzwi lewe.... tak sie zastanawiam czy aby jakis przewód w tej przelotce gumowej nie był zerwany miedzy drzwiami/słupkiem.... czytałem cos kiedys ze w b6 potrafia sie przetrzec prawda to???

Opublikowano

Nie dawało mi spokoju i byłem zerknac co i jak....

Fotochrom lewego zaczyna działac jak zamkne i otworze pare razy drzwi lewe.... tak sie zastanawiam czy aby jakis przewód w tej przelotce gumowej nie był zerwany miedzy drzwiami/słupkiem.... czytałem cos kiedys ze w b6 potrafia sie przetrzec prawda to???

na 99% tak będzie :hi:

Opublikowano

Nie dawało mi spokoju i byłem zerknac co i jak....

Fotochrom lewego zaczyna działac jak zamkne i otworze pare razy drzwi lewe.... tak sie zastanawiam czy aby jakis przewód w tej przelotce gumowej nie był zerwany miedzy drzwiami/słupkiem.... czytałem cos kiedys ze w b6 potrafia sie przetrzec prawda to???

na 99% tak będzie :hi:
na 103% tak jest.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Pany ma ktos moze numery uszczelek tych ktore są pod relingami?

Opublikowano

Dziekoweczka. :)

Opublikowano

Panowie, jak to jest z tym systemem Start/Stop? Przecież po takiej jeździe obwodnicą powinienem "wystudzic" turbine, a tu na światłach silnik gaśnie...

Jak to się ma do turbiny, rozrusznika...?

Opublikowano

Po to to jest, zeby Ci sie szybciej zyebay te rzeczy o ktorych napisales i jeszcze kilka innych. Wylacz to jak mozesz i odpalaj/gaś auto wtedy kiedy Ty tego sobie zyczysz. ;)

Opublikowano

Panowie, jak to jest z tym systemem Start/Stop? Przecież po takiej jeździe obwodnicą powinienem "wystudzic" turbine, a tu na światłach silnik gaśnie...

Jak to się ma do turbiny, rozrusznika...?

A ile jedziesz ta obwodnica 300 km z prędkością maksymalna auta to wtedy owszem musisz studzic ale jak ty jedziesz 5 minut i palujesz auto to jest brednia żeby coś takiego robić nie ma najmniejszego sensu

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

Pozatym zeby auto zgaslo to musisz dac na luz i sciganc noge z pedalu sprzęgła. Wiec jak juz chcesz studzic to trzymaj wcisniete sprzeglo przez chwile i juz.

Poztym o ile sie nie myle to te auta maja inne rozrusznika przystosowane do systemu start/stop.

Opublikowano

Zapewne poduchy silnika/skrzyni itd tez sa do tego specjalnie przystosowane. ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.