Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie ile może być wart zderzak przedni podstawowa wersja, czyt. bez spryskiwaczy i czujników parkowania, ale z kratką dolna, bocznymi i halogenami?

a ze 3 stówki , ogólnie zwykłe zderzaki nie są aż tak w cenie
Wlasnie wiem dlatego pytam [emoji4]

Wysłane z jabłka

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Za 600 taki zderzak zwykły kompletny pogoniłem, ale to było ze 2 lata temu.

Opublikowano

wystaw za 400zl ktoś lyknie a jak się nie spieszy to zostaw do 1 sniegu :)

Opublikowano

Sedan, benzyna 1.8T - powoli się przymierzam, żeby na wiosnę wjechać w sezon jak Jezus na ośle w niedzielę palmową. Bo co jak co ale b6 w stocku jest tragiczne i smutne

a5d8b8b3d006ab5dae9962f779dee813.jpg

Coś takiego mam na handel

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Za 650zl z wysylka taki ostatnio puscilem, ale czujniki wyjalem. W sumie byl do zalozenia bez malowania, dobra polerka jedynie.

Opublikowano

Moj w kolorze jest do zalozenia . Chce komplet sprzedac bo mi to juz niepotrzebne a tylko miejsce zajmuje

Opublikowano

Chłopaki, pytanie - ktoś z Was używa VGate iCar? Czym się różnią v1/2/3 od siebie oraz czy jest jakaś szczególna różnica pomiędzy BT a WiFi?

Opublikowano

Koledzy mam na oku Q3 z 2012 roku z silnikiem 2.0 TFSI 170KM czy ktoś coś o tym silniku wie? Czy przy tej budzie to wystarczająco koni? Jak spalanie tej jednostki? A i autko ma napęd quattro.

Opublikowano

wystaw za 400zl ktoś lyknie a jak się nie spieszy to zostaw do 1 sniegu :)

Świetny pomysł [emoji16] Także trzeba jechać na męskie zakupy i wystawić ogłoszenie na stary zderzak :kox:

Wysłane z jabłka

Opublikowano

Dobry :hi:


BTW najlepszego ty pijacka, brzydka mordo.

Opublikowano
:hi: sto lat kaju!!
Opublikowano

Panowie czy są do tych naszych parchow jakies nakladki na pedaly/podstopnice w normalnych piniadzach ?? Kuwra cena tego zestawu mnie rozyebala !! :o do golfa kupilem ori nowe nakladki za sto pare zlotych (gdzie wygladowo byly bardzo podobne do tych w a4) a tutaj za pakiet z podstopnica trzeba wyyebac 6 baniek ! :o niby pier**la, ale jakos tak mi sie z tym bardzo fajnie jezdzilo, trakcja mokrego buta z pedalem duzo lepsza. :D

Opublikowano

nakladki-na-pedaly-audi-s-line.jpg

:grin:

Opublikowano

nakladki-na-pedaly-audi-s-line.jpg

:grin:

A są z napisem R-line do paska ? [emoji1]

Edytowane przez pajda

Opublikowano

Mialem na mysli cos takiego podobnego, jak oryginaly. ;)

Opublikowano

images.jpg

Opublikowano

Ale festyn ?

Opublikowano

Panowie czy są do tych naszych parchow jakies nakladki na pedaly/podstopnice w normalnych piniadzach ?? Kuwra cena tego zestawu mnie rozyebala !! :o do golfa kupilem ori nowe nakladki za sto pare zlotych (gdzie wygladowo byly bardzo podobne do tych w a4) a tutaj za pakiet z podstopnica trzeba wyyebac 6 baniek ! :o niby pier**la, ale jakos tak mi sie z tym bardzo fajnie jezdzilo, trakcja mokrego buta z pedalem duzo lepsza. :D

Jakie 600pln? Niecałe 100jurków kosztuje cały set, podrożały tajle ostatnio znow o jakieś 15%

Opublikowano

No w takich cenach widzialem na alle. Jak masz gdzies cos tanszego to zapodaj link.

Opublikowano

ja byłem cierpliwy i za 150zł komplet wyrwałem od RS

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.