Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Ja kupiłem coś takiego: http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5838746823 - służy od dwóch lat. Nie przepłacę za to samo 4 razy tyle. Dziękuję. Dobranoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Ja kupiłem coś takiego: http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5838746823 - służy od dwóch lat. Nie przepłacę za to samo 4 razy tyle. Dziękuję. Dobranoc.

ja już mam obraz człowieka przed sobą :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hih te 150 zeta to nic w porównaniu do ORI wałka rozrządu za 2300...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobrze :thumbup1: Ciekawi mnie tylko co go uwaliło. Napisz na pw

Edytowane przez szczuraz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy oprócz samej poduszki skrzyni do mojego AVF brać jeszcze Dodatkowo odbija pasa przedniego i łapę poduszki? Co do ceny walka rozrządu z ASO to C4NC3R ma całkowita rację. To jest dopiero nieporozumienie. Tak samo jak obecna cena stabilizatora tylnego z RS4 B7 w getem.pl teraz 713 zł a kilka lat wstecz po 330zł szło kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy oprócz samej poduszki skrzyni do mojego AVF brać jeszcze Dodatkowo odbija pasa przedniego i łapę poduszki? Co do ceny walka rozrządu z ASO to C4NC3R ma całkowita rację. To jest dopiero nieporozumienie. Tak samo jak obecna cena stabilizatora tylnego z RS4 B7 w getem.pl teraz 713 zł a kilka lat wstecz po 330zł szło kupić.

Na moje to mają coraz mniej tych części na stanie i dlatego cena idzie w górę, nie tylko stabilizatory, ale różnorakie części do B6/7.

A tu proszę, paragonik na wałek, poduchy silnika i jakieś śrubki do wałka:

XibgDRC.jpg

Do tego doszły:

szklanki, półpanewki wałka, panewki wału, pierścienie, uszczeliki. Worek siana ...

Weź tylko poduchę, łapa sie nie zużywa, a i odbijak pasa przedniego też jakoś mega po doopie nie dostaje

Edytowane przez C4NC3R
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy oprócz samej poduszki skrzyni do mojego AVF brać jeszcze Dodatkowo odbija pasa przedniego i łapę poduszki? Co do ceny walka rozrządu z ASO to C4NC3R ma całkowita rację. To jest dopiero nieporozumienie. Tak samo jak obecna cena stabilizatora tylnego z RS4 B7 w getem.pl teraz 713 zł a kilka lat wstecz po 330zł szło kupić.

Na moje to mają coraz mniej tych części na stanie i dlatego cena idzie w górę, nie tylko stabilizatory, ale różnorakie części do B6/7.

A tu proszę, paragonik na wałek, poduchy silnika i jakieś śrubki do wałka:

XibgDRC.jpg

Do tego doszły:

szklanki, półpanewki wałka, panewki wału, pierścienie, uszczeliki. Worek siana ...

Weź tylko poduchę, łapa sie nie zużywa, a i odbijak pasa przedniego też jakoś mega po doopie nie dostaje

To z ASO tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no reszty gratow z aso nie brałem. Tylko wałek poduchy pod silnik i szpilki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Panowie pytanko da rade w B6 zamontować czujnik deszczu ( trzeba zmienić szybę tak ?) ?

Prawdopodobnie będę przekładał wyposażenie z B7 USA ( opcja wręcz full wypas) do B6 i up[upewniam się co będzie na sprzedaż a co można wykorzystać .

będę wdzięczny za info co z B7 ( z elektryki i bajerów ) będzie pasował od B7 a co nie w 100% może być na pw lub tu

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie przerabial ktoś temat modulu komfortu. Kolega zaadoptowal do swojego auta i drzwi przod się otwierają ale tyl i klapa nie. Zle kodowanie czy gdzie indziej szukac usterki. Modul na pewno sprawny był przed wyjeciem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie przerabial ktoś temat modulu komfortu. Kolega zaadoptowal do swojego auta i drzwi przod się otwierają ale tyl i klapa nie. Zle kodowanie czy gdzie indziej szukac usterki. Modul na pewno sprawny był przed wyjeciem.

Możliwe, że złe kodowanie. Chociaż słyszałem o selektywnym otwieraniu czyli tylko drzwi kierowcy a potem reszta. Ale żeby sam przód? Sprawdź kodowanie jeszcze raz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie planuje ktoś z Was jakieś zakupy w ASO? Mam voucher na 500 zł do wydania chętnie bym go spieniężył :)


Jak coś to PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie planuje ktoś z Was jakieś zakupy w ASO? Mam voucher na 500 zł do wydania chętnie bym go spieniężył :)

Jak coś to PW.

Już raz to pisałeś. Nie spamuj :spam:

Panowie przerabial ktoś temat modulu komfortu. Kolega zaadoptowal do swojego auta i drzwi przod się otwierają ale tyl i klapa nie. Zle kodowanie czy gdzie indziej szukac usterki. Modul na pewno sprawny był przed wyjeciem.

A macie jakieś błędy na VAG?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie nie wiem czy bledy sa bo to znajomy z innej części polski wiec nie ja mu to robie i zastanawiam się czy koles na vagu który mu to robie wogole to ogarnia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...