Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Nie pasuje, raz że świrują światła, jak jest ustawione np na zero to się świecą postojówki niby można piny poprzekładać jakoś, ale przede wszystkim jak włożysz ten włącznik to te ikonki od świateł będą krzywo(pochylone w prawą stronę)

Tak jak tu kolega wrzucił zdjęcie to 0 jest na środku, a we włączniku z vw będzie na 0 na godzinie pierwszej tu gdzie jest AUTO. Także słabo trochę to wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Podrzuci ktoś numerek zestawu kołków i wkrętów do zamocowania osłony silnika i skrzyni?

Ori te spinki nie występują jako zestaw tylko pojedyńcze wkręty (4 rodzaje). W zamiennikach coś tam jest ale nie znam numerów.

Zamówione w ASO na sztuki. Wszystkich nie brałem bo parę się uchowało ale i tak wyszło 156 zł :facepalm:

No tanie nie są ;) Ja miałem przy nowej osłonie wszystkie spinki nowe na szczęście, ale też garść dokupiłem w skodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podrzuci ktoś numerek zestawu kołków i wkrętów do zamocowania osłony silnika i skrzyni?

Ori te spinki nie występują jako zestaw tylko pojedyńcze wkręty (4 rodzaje). W zamiennikach coś tam jest ale nie znam numerów.

Zamówione w ASO na sztuki. Wszystkich nie brałem bo parę się uchowało ale i tak wyszło 156 zł :facepalm:

No tanie nie są ;) Ja miałem przy nowej osłonie wszystkie spinki nowe na szczęście, ale też garść dokupiłem w skodzie.

Gdzie kupiłeś nową osłonę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podrzuci ktoś numerek zestawu kołków i wkrętów do zamocowania osłony silnika i skrzyni?

Ori te spinki nie występują jako zestaw tylko pojedyńcze wkręty (4 rodzaje). W zamiennikach coś tam jest ale nie znam numerów.

Zamówione w ASO na sztuki. Wszystkich nie brałem bo parę się uchowało ale i tak wyszło 156 zł :facepalm:

No tanie nie są ;) Ja miałem przy nowej osłonie wszystkie spinki nowe na szczęście, ale też garść dokupiłem w skodzie.

Gdzie kupiłeś nową osłonę?

na alle gosc mial nowki ori w fajnej kasie, ale rozeszly sie migiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od Exeo chyba kiedys ktos kupowal i pisal, ze w jakims zestawie sa sprzedawane i nie drogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie powiedzcie mi po co się pitolić w ori spinki osłony? Ori drogie jak diabli a i tak jest prawdopodobieństwo, że wylecą. Ja kupiłem w metalowym śrubki i do tego takie metalowe wsuwki za 20 parę złotych. Trzyma to skubaństwo tak, że prędzej by się osłona połamała niż by śrubki puściły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie powiedzcie mi po co się pitolić w ori spinki osłony? Ori drogie jak diabli a i tak jest prawdopodobieństwo, że wylecą. Ja kupiłem w metalowym śrubki i do tego takie metalowe wsuwki za 20 parę złotych. Trzyma to skubaństwo tak, że prędzej by się osłona połamała niż by śrubki puściły.

po to żeby było jak z fabryki, bez kombinowania. Co jak co, ale takiego druciarstwa jakie czytam powyżej to mam obraz człowieka przed sobą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie planuje ktoś z Was jakieś zakupy w ASO? Mam voucher na 500 zł do wydania chętnie bym go spieniężył :)

Edytowane przez damian92x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turzol nie każdy jest taki idealny i sra kasa żeby kupowal kolki z aso... Rozumiem jesteś idealista. To juz nie wiem co myślisz o ludziach jak rezaja zderzak s line tylko na dokładce...


to juz musi być druciarstwo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy reza tak jak chce, ja osobiście też bym nie dał 150zł za spinki, baaa osłona silnika i skrzyni wraz ze spinkami kosztuje na Allegro wraz z wysyłką 120zł - ja podchodze do tematu tak, że to jest element, który ma spełniać swoje zadanie - jest to osłona i osłania, a czy będzie ori czy nie grzeje mnie to w garnek.

Ale tak jak pisałem to każdego indywidualna sprawa i myślę żeby nie kontynować tematu bo ile osób tyle zdań :hi:


fajt! :kox:


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Szurup

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iść po chipsy? :decayed:

Ja już byłem :naughty:

Powitać :hi:

Przepływka do 2.5tdi potrzebna

L

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

306b22ce06324051ecd61c3ba606b81a.jpg

Taka jest na stanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iść po chipsy? :decayed:

Ja już byłem :naughty:

Powitać :hi:

Przepływka do 2.5tdi potrzebna

L

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

306b22ce06324051ecd61c3ba606b81a.jpg

Taka jest na stanie ;)

f876f86ca525fa76c65a4ee569b060c9.jpg

każdy reza tak jak chce, ja osobiście też bym nie dał 150zł za spinki, baaa osłona silnika i skrzyni wraz ze spinkami kosztuje na Allegro wraz z wysyłką 120zł - ja podchodze do tematu tak, że to jest element, który ma spełniać swoje zadanie - jest to osłona i osłania, a czy będzie ori czy nie grzeje mnie to w garnek.

Ale tak jak pisałem to każdego indywidualna sprawa i myślę żeby nie kontynować tematu bo ile osób tyle zdań :hi:

fajt! :kox:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Szurup

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

REZAW-PLAST ma taki zestaw spinek dedykowany do B6/B7, ale nie wiem jak one pasują do ori osłon.

https://www.motointegrator.pl/produkty/451498-oslona-silnikaskrzyni-rezaw-plast-rp150110

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja spinki kupowałem w sklepie, gdzie dorabiają lakiery. Koszt około 10 zł za jeden komplet (śruba i sprężyno-blaszka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie powiedzcie mi po co się pitolić w ori spinki osłony? Ori drogie jak diabli a i tak jest prawdopodobieństwo, że wylecą. Ja kupiłem w metalowym śrubki i do tego takie metalowe wsuwki za 20 parę złotych. Trzyma to skubaństwo tak, że prędzej by się osłona połamała niż by śrubki puściły.

po to żeby było jak z fabryki, bez kombinowania. Co jak co, ale takiego druciarstwa jakie czytam powyżej to mam obraz człowieka przed sobą

Turzol a ja w tym momencie po Twoim jednym poście wyrobiłem sobie zdanie na Twój temat. Stary wyjadacz na forum który sprawia wrażenie normalnego człowieka, podpowie, pomoże "świeżym" a tu proszę...ciśnie za byle śrubki? Pff, żenada...uważam, że lekko przesadziłeś...obrażać ludzi za śrubki? Gdzie ludzie na forum rezają dokładki s-line do zwykłego zderzaka? To widzę, że zdanie masz o ludziach ładne wyrobione, można powiedzieć, że conajmniej o 30% tego forum :decayed:

Jeszcze się odniosę do tych śrubek bo zrobił się z tego śmieszny powód do dyskusji ale ja nie widzę różnicy w śrubkach z ASO a śrubkach ze sklepu metalowego w którym są identyczne czarne śrubki spasowane z wsuwką poza ceną. Śrubki to nie trytytki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

REZAW-PLAST ma taki zestaw spinek dedykowany do B6/B7, ale nie wiem jak one pasują do ori osłon.

https://www.motointegrator.pl/produkty/451498-oslona-silnikaskrzyni-rezaw-plast-rp150110

Nie wiem czy dobrze pacze, ale srubki/spinki 60zl, a wysylka chyba pisiont złoty. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

REZAW-PLAST ma taki zestaw spinek dedykowany do B6/B7, ale nie wiem jak one pasują do ori osłon.

https://www.motointegrator.pl/produkty/451498-oslona-silnikaskrzyni-rezaw-plast-rp150110

Nie wiem czy dobrze pacze, ale srubki/spinki 60zl, a wysylka chyba pisiont złoty. :D
Stary to Inter Cars, wiec jak masz kogos kto ma rabaty to nawet za 40zl wyrwiesz bez zadnej wysylki.

Wysłane z mojego LG-H736 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...