Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeszcze będziesz kupował u mnie swoje kapsle :D

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Przestałem jeździć w Twoje okolice wiec nikt mi kapsli nie zawinie :polew: Ale 1 października w Stoczku Łukowskim foce na weselu wiec chyba przyjadę służbówką bo strach A4 tam wpadać :P

Wysłane z jabłka

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Chłopaki pomoże ktoś z podłączeniem air bag off

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Jaki masz problem?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Opublikowano

Frimuś, dzięki za przypomnienie.

Szukam kompletnego zestawu do zamontowania systemu AIR BAG OFF.

Tylko mam pytanie, gdzie zamontować kontrolkę, bo mam kubek i wizytownik...


Znalazłem odpowiedź na pytanie :) bravo ja :)

Można kupić gdzieś taką kontrolkę w podsufitkę, czy do wymiany cały moduł oświetlenia?


I swoją droga... Audi wróciło do żywych- odrodzenie Bandyty:

88d9004416c0236180ea978ab72437d7.jpg

tapatak napisał z hjułałej p8
Opublikowano

Chyba tylko całe lampke. Czasem ktoś wystawi na forum

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Siema mordeczki, znacie jakąś uczciwą firmę, bądź osobę która zajmuje się sprowadzaniem aut i jest z okolic Trójmiasta? Szukałem sam na mobile.de, ale ceny większe niż w pl....hahaha no i przebiegi też duże.

Oglądałem wczoraj kilka aut w pobliżu i szczerze mówiąc trochę pasztety. Siedziałem nawet w Insignie, która wyglądała jak nówka.....no ale i kosztowała jak nówka :grin:

Nie ma nic pośredniego, albo kaszanka za pół złotego, albo szynka za tysiące :grin:

Opublikowano

:hi:

Na allegro taki fajny białas wisi za 55k oczywiście na miejscu wszystko się okaże czy jest tak pięknie jak na zdjęciach ;)

http://tufotki.pl/3h5Li#p15348802

Opublikowano

Szukałem sam na mobile.de, ale ceny większe niż w pl....hahaha no i przebiegi też duże.

:grin:

Nie możliwe :grin:

a

Opublikowano

Szukałem sam na mobile.de, ale ceny większe niż w pl....hahaha no i przebiegi też duże.

:grin:

Nie możliwe :grin:

a

Przecież nie od wczoraj wiadomo, że przekraczając naszą granice te auta doznają cudownego odmłodzenia i dostosowują się ceną do typowego Kowalskiego :)

Kuzyn z Austrii ma na sell B8 2009r 2.0TDI CAHA ośka w manualu, avant, biały, 116tys km i do końca ASO. Do tego panorama, B&O, 3 strefy, ale cena nie jest typowo polska więc nawet jej tutaj nie wystawiam bo nigdy by się nie sprzedała :)

Opublikowano

Siema :hi:

Opublikowano

Szukałem sam na mobile.de, ale ceny większe niż w pl....hahaha no i przebiegi też duże.

:grin:

Nie możliwe :grin:

a

Przecież nie od wczoraj wiadomo, że przekraczając naszą granice te auta doznają cudownego odmłodzenia i dostosowują się ceną do typowego Kowalskiego :)

i eslajny wpadają :grin:

Opublikowano

Tia i FULL OPCJA bez skóry :wink:


grześ poszukaj w ofertach DasWelt Auto - tam są auta zostawiane w rozliczeniu w salonach. Oglądałem kilka sztuk ostatnio jak bylem na serwisie i gabloty wystawiają sprawdzone.

http://www.dasweltauto.pl/pl.html

Opublikowano

Siema mordeczki, znacie jakąś uczciwą firmę, bądź osobę która zajmuje się sprowadzaniem aut i jest z okolic Trójmiasta?

Kilku moich znajomych brało od tego gościa

http://carpasja.com/

W zasadzie kupowali w ciemno nie widząc auta...wszyscy zadowoleni. Nie trójmiasto ale stolyca...

Opublikowano

e719ab3d06852956ffa1cb5bc4580ed8.jpg

Panowie co oznacza taki znaczek na szybie?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Szyba solaryczna.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Czyli podgrzewana ?

Opublikowano

Ograniczająca nagrzewanie wnętrza chyba.

Opublikowano

Czyli podgrzewana ?

Czyli z warstwa odbijająca promienie słoneczne. Wnętrze się przez to nie nagrzewa.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.