Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, mam drugą na części :whistling::wink:

Tak się kaszle:decayed:

To mam sprawę do Ciebie:whistling:

No to dawaj na PW albo tutaj :wink:

Pany, gdzie trafiały się pompki AL? Jaki jest prawdopodobieństwo, że w AVF 2004 będą takie? Idzie to jakoś sprawdzić po vinie w domowych warunkach czy trzeba zajrzeć pod dekiel?

Jeżeli były by takie pompki w bardzo dobrym stanie to przełożenie ich bez programu da coś na plus?

po VINie sprawdzisz,prawdopodobieństwo że takowe masz w AVF znikome,były w kazdej ibizie ASZ ARL BPX :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Nie, mam drugą na części :whistling::wink:

Tak się kaszle:decayed:

To mam sprawę do Ciebie:whistling:

No to dawaj na PW albo tutaj :wink:

Pany, gdzie trafiały się pompki AL? Jaki jest prawdopodobieństwo, że w AVF 2004 będą takie? Idzie to jakoś sprawdzić po vinie w domowych warunkach czy trzeba zajrzeć pod dekiel?

Jeżeli były by takie pompki w bardzo dobrym stanie to przełożenie ich bez programu da coś na plus?

na 90% masz BA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

darooo dzwoń do ASO

I co za bajkę im opowiedzieć przez telefon żeby mi powiedzieli jakie mam pompki? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja osobiście byłem, mówie czy mógłby mi Pan udzielić informacji jakie mam pompki.. i mi wydrukował :)

Powiedz że chciałeś może zamówić i spytaj się o nr i jaka cena :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po VINie sprawdzisz

To gdzie to sprawdzić albo komu dać vin?

Darek ściągnij dekiel i sobie sprawdzisz ,ja dzwoniłem do aso gość powiedział że nie udzielają takich info ,a podgadywałem go że chcę zamówić tylko nie wiem jakie siedzą ,niestety nie podał nr więc ściągnąłem pokrywę i w AVF mam pompki AR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać Pany

Niema to jak zacząć dzień od kaca :/

W tygodniu kac:brawo: Teraz rzadko mi się zdarza ale jaja trzeba mieć do takiego działania:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać Pany

Niema to jak zacząć dzień od kaca :/

to ja mam podworko do odsniezenia :grin:zaraz kac minie :whistling:

witam:wink:

Od 6:30 w pracy jestem :D

Po rozprowadzeniu ludzi zaszyłem się w biurze i nawet mi się nie chce wychodzić do nich na budowę ^^

A wczoraj to zanim z budowy wyszedłem to już nabity byłem =) ale jak się kończy robotę o 20 to się należy coś od życia ;) a dobiłem się na mieszkaniu połówką na dwóch :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać Pany

Niema to jak zacząć dzień od kaca :/

to ja mam podworko do odsniezenia :grin:zaraz kac minie :whistling:

witam:wink:

Od 6:30 w pracy jestem :D

Po rozprowadzeniu ludzi zaszyłem się w biurze i nawet mi się nie chce wychodzić do nich na budowę ^^

A wczoraj to zanim z budowy wyszedłem to już nabity byłem =) ale jak się kończy robotę o 20 to się należy coś od życia ;) a dobiłem się na mieszkaniu połówką na dwóch :D

Ale masz hajlajf:kox: Też bym tak chciał:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać Pany

Niema to jak zacząć dzień od kaca :/

to ja mam podworko do odsniezenia :grin:zaraz kac minie :whistling:

witam:wink:

Od 6:30 w pracy jestem :D

Po rozprowadzeniu ludzi zaszyłem się w biurze i nawet mi się nie chce wychodzić do nich na budowę ^^

A wczoraj to zanim z budowy wyszedłem to już nabity byłem =) ale jak się kończy robotę o 20 to się należy coś od życia ;) a dobiłem się na mieszkaniu połówką na dwóch :D

Ale masz hajlajf:kox: Też bym tak chciał:decayed:

Uroki pracy w delegacji :kox: wczoraj z majstrem stwierdziliśmy że nie będziemy pić bo jak to tak od poniedziałku dzień w dzień bez przerwy :whistling: niestety nie udało się :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:kurcze komp u mechanika i strasznie ograniczony dostęp do neta mam, a tyły na forum będą straszne :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Ciekawa akcja :decayed: ciekawe ile scen wycięto :grin: bo statystki podane pod filmem jakoś mało wiarygodne :whistling:

Put Your Number In My Phone. - YouTube

akcja ciekawa i w sumie bardzo wiarygodna.tam dziewczyny sa bardziej otwarte.w polsce pewnie wiekszosc lasek powiedziało by że spadaj...normalnie bym pomyslał że to fake ale byłem u kumpla w irlandii i kopara mi opadła jak tam laski same podbijaja do facetów:decayed: szkoda że w pl tak niema

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Ciekawa akcja :decayed: ciekawe ile scen wycięto :grin: bo statystki podane pod filmem jakoś mało wiarygodne :whistling:

Put Your Number In My Phone. - YouTube

akcja ciekawa i w sumie bardzo wiarygodna.tam dziewczyny sa bardziej otwarte.w polsce pewnie wiekszosc lasek powiedziało by że spadaj...normalnie bym pomyslał że to fake ale byłem u kumpla w irlandii i kopara mi opadła jak tam laski same podbijaja do facetów:decayed: szkoda że w pl tak niema

Pewnie mniej mogą wypić:decayed:

W następnym tygodniu wymiana cewek w ASO:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...