Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

chyba mnie przekonałeś i sobie takie zamówię ale najpierw coś może zejdą mi z ceny :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

LACOSTE DREYFUS 325008C R.41 EGO-SPORT -25% (3188346758) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

---------- Post dopisany at 00:05 ---------- Poprzedni post napisany at 00:04 ----------

mam pytanie mam SIlNIK 2.5 bestie chce zmienić na 1.9 padła mi melextronic..a lepiej chyba będzie zmienić silnik i skrzynie stary silnik sprzedać..może dorwe silnik skrzynie i quatro hyhy? co abyście pole cali bawić się w naprawę melexa czy po bandzie wszystko wywalic heh

jakieś DOBRE pomysły?

jak sie bawić to się bawić, wy***ać wszystko wrzucić 1,9 tdi i quattro :banan:

:thumbup1

będzie quatro hyh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Pochwalcie się co tam będziecie robić w majówkę ? :decayed: Bo zastanawiam się co tu by robić :decayed:

Ty już lepiej sierpień rozplanuj :naughty:

Szukaj w Londyńskich sklepach, jak wyjdzie w miarę taniej, to Ci mogę w połowie maja przytargać, bo będę leciał do PL praktycznie z pustą torbą samolotem, także tego, ćwiknij na PW w razie co :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Józek dawaj na półwysep zrobimy mini zlota:decayed:

Ja bede na majowce koło Wejherowa u kolegi xxxSzYbAxxx wiec jak coś to można sie zgadać na jakąś cwiare :grin::grin::grin:

---------- Post dopisany at 01:57 ---------- Poprzedni post napisany at 01:56 ----------

:hi: Pochwalcie się co tam będziecie robić w majówkę ? :decayed: Bo zastanawiam się co tu by robić :decayed:

Ty już lepiej sierpień rozplanuj :naughty:

Szukaj w Londyńskich sklepach, jak wyjdzie w miarę taniej, to Ci mogę w połowie maja przytargać, bo będę leciał do PL praktycznie z pustą torbą samolotem, także tego, ćwiknij na PW w razie co :whistling:

Z jaką pustą torbą? :grin::grin: Miałeś ją opróżnić w Wroclawskiej Afrodycie :grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Józek dawaj na półwysep zrobimy mini zlota:decayed:

Ja bede na majowce koło Wejherowa u kolegi xxxSzYbAxxx wiec jak coś to można sie zgadać na jakąś cwiare :grin::grin::grin:

Z tym duetem radzę nie imprezować - morale zjechane totalnie, po imprezie z nimi bierzesz line i się wieszasz na pierwszej lepszej klamce, bo psychika Ci nie pozwoli na dalszą bezsensowną już wtedy egzystencję :whistling:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Józek dawaj na półwysep zrobimy mini zlota:decayed:

Ja bede na majowce koło Wejherowa u kolegi xxxSzYbAxxx wiec jak coś to można sie zgadać na jakąś cwiare :grin::grin::grin:

Z tym duetem radzę nie imprezować - morale zjechane totalnie, po imprezie z nimi bierzesz line i się wieszasz na pierwszej lepszej klamce, bo psychika Ci nie pozwoli na dalszą bezsensowną już wtedy egzystencję :whistling:

:decayed:

Że niby o jakim duecie mówisz? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że niby o jakim duecie mówisz? :decayed:

Jak to jakim... Takich dwóch jak nas trzech nie ma ani jednego :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj tam :decayed: Gruby melanż ciasna szpara, tak sie bawi wujek cwiara :grin::grin:

Lubię to! :nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj tam :decayed: Gruby melanż ciasna szpara, tak sie bawi wujek cwiara :grin::grin:

:kox::kox::kox::banan:

Kaju dzieki za propozycje, podrzuc mi tylko jakiegos linka gdzie mam tego szukac :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema::a4fan:

Taka piękna pogoda, czas zabrać się za rozkładanie auta i montaż dokładki na 2 rurki :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w Warszawie 25 stopni :D i chmury niestety zaczynają pewnie od Was napierać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wczoraj było piknie 27 stopni a dziś jak sobota i porobić chciałem to 12 stopni, wieje i zaraz zacznie padać :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to widac pogoda im sie sprawdziłe, bo gadali ze tak wlaśnie będzie :kwasny: ale co tam trzeba rezac :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wczoraj było piknie 27 stopni a dziś jak sobota i porobić chciałem to 12 stopni, wieje i zaraz zacznie padać :doh:

Wczoraj od 21:00 do polnocy, a nawet pozniej zmienialem np klocki, na dworze, w krotkim rekawku tak bylo cieplo :D

Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...