Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie u mnie przy Q sprawa rozbija się o motor, trochę on jednak waży... Ale i tak bym nie zamienił Q na nic innego :decayed:

Osobiście wolę jak auto jest nadsterowne, o wiele lepiej mi się jeździ takimi furkami :wink:

Najbardziej z BMW brakuje mi precyzyjnego układu kierowniczego

@up nadsterowny to może być nawet polder :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Fakt, nawet w Q jest lipa jak się za szybko wjedzie w zakręt - podsterowność daje o sobie znać. IMO za bardzo.

Jak pożyczałem samochód dziewczynie to tłumaczyłem: Pamiętaj, że Q na początku zakrętu jedzie jak ośka. Żebyś się nie przejechała:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, nawet w Q jest lipa jak się za szybko wjedzie w zakręt - podsterowność daje o sobie znać. IMO za bardzo.

Jak pożyczałem samochód dziewczynie to tłumaczyłem: Pamiętaj, że Q na początku zakrętu jedzie jak ośka. Żebyś się nie przejechała:grin:

Trzeba było jej powiedzieć żeby wchodziła z pedałem w podłodze, wtedy by pojechała w stylu Q :decayed::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B6 nadsterowne? Ja zaobserwowałem zupełnie co innego - podsterowność, nie jakąś super dużą ale zawsze...

Podsterowneeeee:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B6 nadsterowne? Ja zaobserwowałem zupełnie co innego - podsterowność, nie jakąś super dużą ale zawsze...

Podsterowneeeee:wink:

Dobrze, już dobrze, nie krzycz na mnie.... :decayed::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek moze nie masz porownania.

Ja odkad latam e91 to widze mega roznice.

Poza tym nie mysl, ze jezdzilem na baloniastych 17stkach i zawiasem gdzie kubek kawy wchodzi bez problemu:wink:

Malo tego Ty masz oske a ja mowie o quattro.

Moze jestem przewrazliwiony:decayed:

Może tak być :decayed:

ma 2 bmw i hejtuje audi, do piekla z nim :polew:

Tak sie jakos zlozylo ale nie ma co sie na jedna marke zamykac :decayed:

W moim przedziale finansowym nie bylo nic sensownnego w audi:kwasny:

Swoja droga dobrze mi w wiesniakowozach:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki przy wymianie opon jak poprosilem aby sprawdzili alufelgi czy sa proste to tak jeden mowi ze jak zalozy opony to wtedy sprawdzi heee? Ciekawe hm... Gdzie ja przyjechalem zmieniac opony? Sprawdzal kolo alufelge goła miala parametry 5/20 i powiedzial ze to jest ok po czym w,ial sie za zakladanie opony na ta felge. Sa jakies odchylenia ktore sa akceptowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę było połamanych jak wymieniałem klamki, teraz się ciut połamało i jak kiedyś będę rozkręcał tapicerkę też się połamią :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jozek pogromca spinek :D mi udalo sie uszkodzic tylko 4 podczas zdejmowania wszystkich boczkow, az bylem w szoku bo od 2001r to mogly i wszystkie poddac sie, a tak zostal zapas nowek to przy dokladaniu elektryki z tylu moga przydac sie :D 150zl sciagneli za wymiane oponek 18" ale wymksnela mi sie mysl na glos typu "ktos tu jest poczatkujacy" bo dwoch kolesi meczylo sie by zdjac stara opone a potem zalozyc nowa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa mialem na alsuach stare i przywiozlem ze soba nowki wiec tylko zmiana opon i wywazenie, fiutki jeszcze mi 2 nakretki chromowane za***ali jednej nie wkrecili a w drugi wentyl wkrecili zwykly na tylnych kolach. Porazka wiecej tam juz nie zajade

---------- Post dopisany at 17:34 ---------- Poprzedni post napisany at 17:33 ----------

Wentyle mialem rok temu wymienione na chromowe wiec jep 150zyla za sama zmiane opon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To powiedz gdzie przeniesc sie mam z tych ponoc biednych Mazur, chyba ze jeszcze tylko tutaj cenniki wyszczegolniaja rozne ceny w zaleznosci od wielkosc alufelg, masz 15 placisz malo, masz 18 placisz 150zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie kroja....złodzieje normalnie. Ja za przelozenie z felg na felgi 18 dalem 100 z wywazeniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, ze za rok juz mnie to nie bedzie interesowalo ewentualnie samo wywazenie ale to obdzwonie i wpierw rozpytam sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no spore macie ceny ja za przerzucenie 18 zapłaciłem 60zł z wyważeniem i nie ma znaczenia rozmiar koła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...