Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Fanta olej ta dokładkę lipa do zwykłego zdesia a co do S4 noo może być hehe w sumie teraz to bym się zastanawiał bo w sreberku S4 robi robote:thumbup: ale i tak mój mi się za***iście podoba....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Fanta olej ta dokładkę lipa do zwykłego zdesia a co do S4 noo może być hehe w sumie teraz to bym się zastanawiał bo w sreberku S4 robi robote:thumbup: ale i tak mój mi się za***iście podoba....

Aj tam ty to w ogóle jesteś gość:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany czy ktoś pamięta czy ten gumowy wąż ze zbiorniczka sprysków lamp jest zakończony króćcem? Na końcu łączy się on z przewodem sprysków reflektorów w zderzaku

LLe2zGr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu ale ta dokladka z Cupry pasuje mi do zdesiow sline i s4 ale w cirmnym lakierze, do sreberka juz tak nie bardzo :/ chyba ze chromy z przodu zapodac w czarny kolor

---------- Post dopisany at 10:57 ---------- Poprzedni post napisany at 10:54 ----------

Tak ten przewod laczysz z krotkim przewodem ktory idzie do trojnika :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy takie coś podejdzie do sedana i jak będzie wygladać? zawieszenie teraz 1BE. Chce wstawić takie sprezyny

Zdjcie0250.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

Oznaczenia: H&R 29368 HA ®; H&R 29368-1 VA (F)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie wydaje mi się że to ten przewód i powinien mieć na końcu biały króciec, u mnie nie ma

ISGHR9d.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten bialy kruciec kosztuje grosze w aso Skody kupywalem rok temu ale juz nie pamietam ile mnie wyniosl. Rada dobra to jak chce sie zdejmowac przewody ze spryskow i innego tego typu koncowek to wziac suszarke do wlosow i nagrzac przewod gumowy (bo jest wzmocniony) i wtedy Pieknie schodzi przewod z krucca jak i wchodzi , bez obaw ze polamiesz i w przewodzie zostanie ulamany kawalek krućca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten bialy kruciec kosztuje grosze w aso Skody kupywalem rok temu ale juz nie pamietam ile mnie wyniosl. Rada dobra to jak chce sie zdejmowac przewody ze spryskow i innego tego typu koncowek to wziac suszarke do wlosow i nagrzac przewod gumowy (bo jest wzmocniony) i wtedy Pieknie schodzi przewod z krucca jak i wchodzi , bez obaw ze polamiesz i w przewodzie zostanie ulamany kawalek krućca.

no tak tylko czy to na pewno ten sam wymiar krućca . nr 15 na rys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy takie coś podejdzie do sedana i jak będzie wygladać? zawieszenie teraz 1BE. Chce wstawić takie sprezyny

Zdjcie0250.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

Oznaczenia: H&R 29368 HA ®; H&R 29368-1 VA (F)

Nie ma znaczenia czy sedan czy avant. Ważne są klasy wagowe auta i sprężyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turzol ja kruciec prosty nr. 14 podlaczylem od razu w przewod nr.17, olalem przejsciowke nr. 15 uwazam ze w tym przypadku to niepotrzebny wydatek. Oczywiscie kupilem 5-6opasek zaciskowych i tak poradzilem sobie z podlaczeniem wszystkiego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo mogl to byc Litwin :D oni kradna na potege auta u nas i w niemczech.

---------- Post dopisany at 12:51 ---------- Poprzedni post napisany at 12:50 ----------

Wandej przeczytaj PW :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wizjalokalna.pl

może znacie auto :whistling:

Pisze że auto na niemieckich blachach :whistling:

tylko to może być tylko przykrywka te niemieckie blachy :whistling:

---------- Post dopisany at 13:44 ---------- Poprzedni post napisany at 12:58 ----------

Panowie gdzieś mi ucieka płyn od spryskiwaczy, jak otworze maskę nie widać gdzie czyli muszę zdjąć nadkole tak i będę wszystko wiedział ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, wystarczy zdjac nadkole. U mnie kiedys uciekal plyn przy zlaczce pomiedzy zbiorniczkami, moze tam najpierw sprawdz. Moze byc obluzowane zlacze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wandej ja to uj ale Ty to jesteś elegancki gość masz u siebie taką glebę że ja jebie:thumbup:

Wiesz że zostales nominowany do zrobienia kukurydzy z polykiem popcornu?:przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...