Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze jest jakas kwota do zapłaty, czasami nazywają to kosztami manipulacyjnymi o których nigdzie nie piszą. Podobnie jest w przypadku szyby w aucie. ubezpieczenie roczne ok 30zł i zerowy koszt wymiany, a jak się okazało musiałem 100 zł zapłacić za jakieś tam ukryte ich pomysły. Oczywiście każda ubezpieczalnie jest inna. Nie wiem, czy nie jest tak, że musisz zapłacic tyle za fona ile w dniu podpisania umowy dałeś za niego.....

Bądź 10 % :eusathink:

nie do końca jest to prawda...

mam pełne ubezpiecznie w PZU właśnie z autoszybą i jak mi pękła przednia szyba to zadzwoniłem odsawtiłem o odebrałem bez złotówki kosztów.

Panowie trzeba patrzeć co się podpisuje i wiedzieć czego się chce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

W sumie to nie dużo bo teraz chcą 128 ode mnie :decayed: ale tu nie chodzi o kase tylko i sam fakt...człowiek płaci tyle siana za ubezpieczenie a jeszcze gnoje jakaś kasę chcą wyciagnąć :facepalm:

Nastepnym razem wez najdrozszy telefon za zlotowke (w sensie najdrozszy na allegro ale ciagle kosztujacy 1zl przy umowie), po tygodniu zglos kradziez na policji (nie wiesz kiedy, nie wiesz kto, zeby odnotowane bylo), a potem do firmy po nowy telefon za 1zl, stary sprzedajesz - jestes do przodu :)

Jak bedziesz chcial nowy , to jest szansa ze dostaniesz refubrished jakiegos, tak z tego co pamietam kiedys dzialalo nie wiem jak teraz.

Malo ktory sprzedawca poinformuje Cie o wszystkim, raczej mowia o zaletach tylko po to tylko zebys sie zlapal i podpisal papierek. Regulamin masz obowiazek znac, podobnie jak z prawem jest. Wiem wkurwiajace, ale tak dziala system ;/

Edytowane przez ilear
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ponawiam. Jakiś sprawdzony sprzedawca ledów w postoje i do wnętrza auta jest na allegro czy na forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ponawiam. Jakiś sprawdzony sprzedawca ledów w postoje i do wnętrza auta jest na allegro czy na forum?

Patryk , w postoje weź to co ja mam. Masz w moim temacie : Ori OSRAMY : nie wywalają błędu i tak jak paliłem allegrowe ledy po 3 zł raz na 3 miechy , to osramy świecą już rok bez zająknięcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerze że ja miałem rok czasu ledy za 5zł z pierwszego motoryzacyjnego jaki się napotkał po drodze i było ok aż powiedziały papa więc trzeba coś wrzucić bo przegląd się zbliża hehe ale ok dzięki za radę obczaję to.

U mnie nie ma kontroli żarówek więc o to się nie martwię. Chcę tylko żeby dobrze świeciło i było dobrej jakości.


Znalazłem na Allegro. Nie są tanie rzeczy hehe. Ale chyba zaryzykuję. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie taka historyja...po 8 dniach dyżuru należy sie mini relax

;)

Edytowane przez serfin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jest jakas kwota do zapłaty, czasami nazywają to kosztami manipulacyjnymi o których nigdzie nie piszą. Podobnie jest w przypadku szyby w aucie. ubezpieczenie roczne ok 30zł i zerowy koszt wymiany, a jak się okazało musiałem 100 zł zapłacić za jakieś tam ukryte ich pomysły. Oczywiście każda ubezpieczalnie jest inna. Nie wiem, czy nie jest tak, że musisz zapłacic tyle za fona ile w dniu podpisania umowy dałeś za niego.....

Bądź 10 % :eusathink:

nie do końca jest to prawda...

mam pełne ubezpiecznie w PZU właśnie z autoszybą i jak mi pękła przednia szyba to zadzwoniłem odsawtiłem o odebrałem bez złotówki kosztów.

Panowie trzeba patrzeć co się podpisuje i wiedzieć czego się chce!

No to akurat jest prawda bo taka sytuacje miałem. Dlatego zaznaczyłem, ze kwestia tow. ubezp.

Co do Wlodka to dokładnie wygląda tak. Albo 10% kosztów naprawy, albo cena fona z dnia zakupy.

Inna beczka. Panowie, czy wkłady forochrom do B6 z angola podejda do EU? Czy jest inny kąt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna bez sensu to ubezpieczenie :/ . Ja jak swój kupiłem w mediamarkt to jak się zj***ł na asfalt i pękł ekran bez zadnej kasy z mojej strony się obyło . Też powiedzieli że naprawa nieopłacalna i dali mi karte podarunkową na kwote wartości telefonu przy zakupie . A za tą cene to już był nowszy model :) . Po to płaciłem dodatkową gwarancje . Żona rozpierniczyła aparat też bez problemu wymiana się odbyła . Może w sieciach w wuja walą czy co :/ .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlaśnie dopełzłem do domu, teraz wyro kima i łagodzenie kaca gdzies po południu jak już wstane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Panowie warte są coś te zestawy z kompresorkiem zamiast zapasu? Bo pewnie do quattro bede musial pełny wymiar wozić a że mam gaz to bagar zawalony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam fabryczny zestaw w ogóle nie miałem zapasu raz tylko korzystałem z kompresora i daje rady.

naciepane z GT-I9195

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie robili gumiaze problemów przy naprawie? Że zarzygane tym płynem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...