Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Choć i po 6k tez widziałem nie wiem skąd taka różnica

Nie ma regulacji twardości wiec warto poczekać w podobnej kasie bd b16 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Heh ;) i mam felgi inne 19 dlatego też gwint bd potrzebny ;)

Doradz na felgi 8.5 x 19 et32 dać oponę? 225/35/19 czy 235/35/19? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja za dużo Ci nie doradzę bo zbytnio się na tym nie znam :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawias sline :) . Ktoś sobie podokladał parę rzeczy to na plus . Przebieg niski ;). Gaz założył i zaraz sprzedaje? Nie napisane jaki gaz :).

Zadzwonię do gościa za szwagra ciekawe co powie.

No właśnie przebieg i ten gaz daje do myślenia.. tak na odległość to można z fusów wróżyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darek jak na 2001rok to moim zdaniem fajnie wypasiona. S-line z tego roku to tylko pakiet wnętrze a tego chyba właśnie jej brakuje - ciemny sufit i kierownica 3ramienna..

Silnik 3.0 też chyba nie cieszy się zbyt dobrą opinią ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma ktoś czasem zdesia przód s-line pod spryski na handel?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh ;) i mam felgi inne 19 dlatego też gwint bd potrzebny ;)

Doradz na felgi 8.5 x 19 et32 dać oponę? 225/35/19 czy 235/35/19? ;)

225

naciepane z GT-I9195

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez na to ogłoszenie patrzyłem rano i 2h szukałem różnych informacji w necie sklep znalazłem

Tył mokry więc chyba nie warto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez na to ogłoszenie patrzyłem rano i 2h szukałem różnych informacji w necie sklep znalazłem

Tył mokry więc chyba nie warto...

Kolego H4mm3R : po raz kolejny wypowiadasz się na temat mojego ogłoszenia-dla przypomnienia gdy sprzedawałem TEINA to pisałeś w temacie ogłoszenia że nie posiada możliwości podłączenia EDFC- takową posiadało wg katalogu...także na przyszłośc nie rób mi opinii-bo zawieszenie nie jest wylane i nie chce komuś wcisnąć bubla a Ty się od razu specjalistą robisz że wylane.

P.S W regulaminie ogłoszeń wyraźnie pisze że cena jest rzeczą sprzedającego a jak komuś nie pasi to niech kupi nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow!!! to sie nam kolega zdenerwował, ale nie ma sie co tak spinać bo nie stety taki jest rynek i każdemu sie nie dogodzi. A do tego musisz sie liczyć z tym że jak sprzedajesz coś na forum i do tego towar na który jest zapotrzebowanie i za taką cenę to zawsze bedą negatywne komenty. Ja nie sprzedaje nic na forum bo nie ma co zarabiać na i tak już spłukanych rezaczach. Wole wszystko opylić na ebayu i mam do tego dwa razy większą kasę.

Bo forum to raczej miejsce gdzie ludzie szukają fantów za mniejszą kasę niż na aukcjach

:hi:

Wysłane z Japka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez na to ogłoszenie patrzyłem rano i 2h szukałem różnych informacji w necie sklep znalazłem

Tył mokry więc chyba nie warto...

Kolego H4mm3R : po raz kolejny wypowiadasz się na temat mojego ogłoszenia-dla przypomnienia gdy sprzedawałem TEINA to pisałeś w temacie ogłoszenia że nie posiada możliwości podłączenia EDFC- takową posiadało wg katalogu...także na przyszłośc nie rób mi opinii-bo zawieszenie nie jest wylane i nie chce komuś wcisnąć bubla a Ty się od razu specjalistą robisz że wylane.

P.S W regulaminie ogłoszeń wyraźnie pisze że cena jest rzeczą sprzedającego a jak komuś nie pasi to niech kupi nowe.

A skąd wiesz że w tym wypadku chodzi właśnie o Ciebie? Koledzy nie sprecyzowali że mowa o Twoim ogłoszeniu, a z jozkiem pisałem o zawieszeniu które jest/było na olx i miało właśnie mokre tylne amortyzatory. Więc przez myśl mi nie przyszło że chodzi o Ciebie. Na temat TEINA wyjasniles sprawę i ok, zresztą sam byłem ciekaw jak jest to EDFC montowane.. Więc się nie napinaj bo akurat mnie najmniej obchodzi co tam sprzedajesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...