Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Panowie mam pytanie czy uchwyty mocowania ISOFIX 8E0 813 545B i 8E0 813 546B (chyba z B7) będą pasowały do A4 B6 ?

Będą pasować, mam tę same w B6 zamontowane od 4 lat

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

Dziękuję za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Siemka

Czy taki zestaw:

http://allegro.pl/show_item.php?item=5367581294&

plus

http://allegro.pl/sachs-amortyzatory-osl-przod-tyl-audi-a4-b6-i5953818192.html

to dobry pomysł do Avanta 130 km?

Polecicie coś lepszego w podobnym pieniądzu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka

Czy taki zestaw:

http://allegro.pl/show_item.php?item=5367581294&

plus

http://allegro.pl/sachs-amortyzatory-osl-przod-tyl-audi-a4-b6-i5953818192.html

to dobry pomysł do Avanta 130 km?

Polecicie coś lepszego w podobnym pieniądzu?

Hmm

Zależy co chcesz osiągnąć.

Większość pewnie ci doradzi gwint

Ja mam zestam pro kit eibachy + bilstein b8 i powiem ze jest twardo bo ostatnio jechałem b7 z zawieszeniem 1bv i bylo troche wygodniej niz u mnie co mnie zszokowalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i tak dziwne bo 1BV ogólnie nie jest komfortowym zawieszeniem i "dziwnie" wybiera nierówności, wrzuciłem na sam przód póki co gwint KW i się jeździ o niebo lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


AUDI A4 AVANT B6 B7 SPRÄĹťYNY EIBACH PRO-KIT 30/30 (5367581294) - Allegro.pl - WiÄcej niĹź aukcje.
ja mam te springi w 2,5 :) jaka jest waga przodu u ciebie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tuleje wahaczy wymieniac parami tzn lewa prawa strona czy tylko ten co stuka? Chodzi o wahacze z przodu auta dolne tylne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym trochę obniżyć i usztywnić auto, ale nie tracić komfortu.Teraz mam 1BA i auto stoi wysoko.

Wagę zobaczę po robocie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuj 1BV i będziesz zadowolony. Ja kiedyś skusiłem się na gwint i po dwóch latach wróciłem do 1BV. Jest super jeśli chodzi o komfort. Mógłby być z centymetr niżej - to jedyna niedogodność. U Ciebie auto siądzie 2 cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuj 1BV i będziesz zadowolony. Ja kiedyś skusiłem się na gwint i po dwóch latach wróciłem do 1BV. Jest super jeśli chodzi o komfort. Mógłby być z centymetr niżej - to jedyna niedogodność. U Ciebie auto siądzie 2 cm.

Jaka to sprężyna i jakie amortyzatory?

Natapane z P8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seryjne audi, wychodziły trzy rodzaje.....

1BA - Twój,

1BE - komfortowo sportowe ( 20 mm niżej od Twojego, trochę zbyt miękkie wydaje mi się, ale do jazdy po mieście idealne),

1BV - sportowe ( również 20 mm niższe od serii, delikatnie utwardzane, przez co sprawdza się lepiej przy szybszej jeździe i w zakrętach aż tak nie buja autem. Czuć, że jest twardsze od 1BE, ale wszystko jest w odpowiednich proporcjach)

Ciężko jest doradzić, co jest lepsze. Kwestia komu na czym bardziej zależy, ja autem jeżdżę na co dzień, więc wolę komfort. Jeśli ktoś ma auto "odświętnie" lub lubi dośc twarde zawieszenie, to chyba tylko gwint - na pewno będzie lepiej wyglądała furka :wink:

Chłopaki robią miksy, np. amorki seryjne i do tego jakas odpowiednio dobrana sprężyna, wówczas auto siądzie około 30 mm i jest to jeszcze w normie, nie wiem tylko jak to sie prowadzi i czy nie jest za twardo, ale sprężyny od 1 BV są też dość twarde, więc wydaje mi się, że na jakiś markowych sprężynach powinno być podobnie z komfortem tyle, że autko niżej siądzie. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto jest codziennie użytkowane. Drogi są niezłej kondycji, ale zimą też będę jeździł. Chyba spróbuję setupu Ori nowy amor i eibach -30. Najwyżej pójdzie w ludzi. Gwint nie wchodzi w gre

Natapane z P8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuj 1BV i będziesz zadowolony. Ja kiedyś skusiłem się na gwint i po dwóch latach wróciłem do 1BV. Jest super jeśli chodzi o komfort. Mógłby być z centymetr niżej - to jedyna niedogodność. U Ciebie auto siądzie 2 cm.

Co to był za gwint? Przerabiałem już trochę gwintów i tylko te najtańsze były twarde i niewygodne, ja bym już nigdy nie założył 1BV bo jest twarde i mało komfortowe, na temat obniżenia nie wspominam bo dla niektórych to dużo a dla niektórych to mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem zwykły shit TA.....ale tak czy siak kazdy gwint jest twardy. Kolega ma wsadzona uzywke KW i jest czuć różnicę między 1BV a jego KW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuj 1BV i będziesz zadowolony. Ja kiedyś skusiłem się na gwint i po dwóch latach wróciłem do 1BV. Jest super jeśli chodzi o komfort. Mógłby być z centymetr niżej - to jedyna niedogodność. U Ciebie auto siądzie 2 cm.

Co to był za gwint? Przerabiałem już trochę gwintów i tylko te najtańsze były twarde i niewygodne, ja bym już nigdy nie założył 1BV bo jest twarde i mało komfortowe, na temat obniżenia nie wspominam bo dla niektórych to dużo a dla niektórych to mało.

Co polecasz z gwintu i jak cena?

Co masz u siebie w b7?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam sprezyny z 1BV na handel :-)

Dzień Dobry

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany kupiłem felgi nowe i muszę kupić wentyle. Ktoś użytkuje takie chowane ? Sprawdzają się ?

http://www.tiptopopony.pl/index.php?page=nakretki-na-wentyle

Mam takie w zimówkach 17 i wszystko oki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pajda ty gwint chcesz? Nie wieże :o

Ja mam tak już jak pisałem 1Be+eibacha siadło 40mm względem serii jest pewien niedosyt,ale nadal jest komfort

A tak z innej beczki wczoraj na trasie zamieniłem się wozidłem z kumplem i powiem szczerze że ten setup ryje beret,tylko moc trzeba zwiększyć :decayed:


Pany kupiłem felgi nowe i muszę kupić wentyle. Ktoś użytkuje takie chowane ? Sprawdzają się ?

http://www.tiptopopony.pl/index.php?page=nakretki-na-wentyle

Mam takie w zimówkach 17 i wszystko oki :)

Turzol mam cuś takiego jak chcesz to wpadnij dziś bo na chacie siedzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...