Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

większość tak ma ,że tył siedzi ok 1cm niżej,jak postawisz na koła wróci do pionu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Zamówiłem Specific 5W40.

Trochę już pomodziłem ;) Jest kierownica S line MF i łopatkami TIP z B8 (gałka zmiany biegów też dostała swap na pikowaną), radio CD Chorus z B7, schowek ze zmieniarką, CLH, tempomat i felga z 18" z RS6 C5. Jeszcze BOSE leży i czeka na założenie...

Teraz czas na maintenance: zawieszenie przód, olej + filtry, serwis klimy no i pewnie powalczę z bolączkami tej motorowni... (typowe dla ALT czyli układ podciśnienia dla wzmacniacza siły hamowania oraz trimy)

Plany: lepiej nic nie mówię ;)

chcesz wiązke do bożenki? :decayed: fajnie, że wracasz do nas, lipa, że wyszło jak wyszło...

Kaju - potrzebuję uwalony seryjny wzmak. Zrobię przejściówkę zamiast ciąć i lutować przewody. Jak i jeśli auto będzie kiedyś sprzedawane - raczej będę rozbierał i odzyskiwał klamoty. Co do wiązki - w życiu... Zgodnie z moim wcześniejszym projektem - przód pasywnie, tył aktywnie. Akustycznie seryjna instalacja BOSE się chowa ;)

Gratulacje nowego auta BartS :) znając poprzednią B6 będą to dobrze zainwestowane pieniądze. Kolor piękny. Też o takim marzę. Szerokości i bezawaryjnej jazdy. A instalacja gazowa to faktycznie niezły pomysł.

Dzięki Magda ;) Minęło już trochę czasu - pora wrócić do życia... Plany są raczej stonowane - sytuacja finansowa nie pozwala na szaleństwa a zatem będzie tylko to co być musi ;) O instalacji gazowej może kiedyś pomyślę ale... jeszcze nie teraz.

Zamówiłem Specific 5W40.

Trochę już pomodziłem ;) Jest kierownica S line MF i łopatkami TIP z B8 (gałka zmiany biegów też dostała swap na pikowaną), radio CD Chorus z B7, schowek ze zmieniarką, CLH, tempomat i felga z 18" z RS6 C5. Jeszcze BOSE leży i czeka na założenie...

Teraz czas na maintenance: zawieszenie przód, olej + filtry, serwis klimy no i pewnie powalczę z bolączkami tej motorowni... (typowe dla ALT czyli układ podciśnienia dla wzmacniacza siły hamowania oraz trimy)

Plany: lepiej nic nie mówię ;)

Daj no jakie fotki tego cacka?

Czy jest juz wątek założony?

Jeszcze nie... z czasem coś stworzę. Po prostu sedan B6 na Votexie ;)

Rozważałem ale ostatecznie stanęło na Specific-u ;)

A jak Wasze spalania w ALTkach? U mnie jak jeżdżę spokojnie - głównie trasa + 100km/h i tempomat to pali 9L. Jak wciskam w podłogę potrafi zechlać 13,5L. Średnio wychodzi mi 10-11L czyli 600km na baku.

Multi? Mój w trasie 7,5l palił mniej wiecej w mieście do 12l

Wandziu ale Ty miałeś manual przecież?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem Specific 5W40.

Trochę już pomodziłem ;) Jest kierownica S line MF i łopatkami TIP z B8 (gałka zmiany biegów też dostała swap na pikowaną), radio CD Chorus z B7, schowek ze zmieniarką, CLH, tempomat i felga z 18" z RS6 C5. Jeszcze BOSE leży i czeka na założenie...

Teraz czas na maintenance: zawieszenie przód, olej + filtry, serwis klimy no i pewnie powalczę z bolączkami tej motorowni... (typowe dla ALT czyli układ podciśnienia dla wzmacniacza siły hamowania oraz trimy)

Plany: lepiej nic nie mówię ;)

chcesz wiązke do bożenki? :decayed: fajnie, że wracasz do nas, lipa, że wyszło jak wyszło...

Kaju - potrzebuję uwalony seryjny wzmak. Zrobię przejściówkę zamiast ciąć i lutować przewody. Jak i jeśli auto będzie kiedyś sprzedawane - raczej będę rozbierał i odzyskiwał klamoty. Co do wiązki - w życiu... Zgodnie z moim wcześniejszym projektem - przód pasywnie, tył aktywnie. Akustycznie seryjna instalacja BOSE się chowa ;)

Gratulacje nowego auta BartS :) znając poprzednią B6 będą to dobrze zainwestowane pieniądze. Kolor piękny. Też o takim marzę. Szerokości i bezawaryjnej jazdy. A instalacja gazowa to faktycznie niezły pomysł.

Dzięki Magda ;) Minęło już trochę czasu - pora wrócić do życia... Plany są raczej stonowane - sytuacja finansowa nie pozwala na szaleństwa a zatem będzie tylko to co być musi ;) O instalacji gazowej może kiedyś pomyślę ale... jeszcze nie teraz.

Zamówiłem Specific 5W40.

Trochę już pomodziłem ;) Jest kierownica S line MF i łopatkami TIP z B8 (gałka zmiany biegów też dostała swap na pikowaną), radio CD Chorus z B7, schowek ze zmieniarką, CLH, tempomat i felga z 18" z RS6 C5. Jeszcze BOSE leży i czeka na założenie...

Teraz czas na maintenance: zawieszenie przód, olej + filtry, serwis klimy no i pewnie powalczę z bolączkami tej motorowni... (typowe dla ALT czyli układ podciśnienia dla wzmacniacza siły hamowania oraz trimy)

Plany: lepiej nic nie mówię ;)

Daj no jakie fotki tego cacka?

Czy jest juz wątek założony?

Jeszcze nie... z czasem coś stworzę. Po prostu sedan B6 na Votexie ;)

Rozważałem ale ostatecznie stanęło na Specific-u ;)

A jak Wasze spalania w ALTkach? U mnie jak jeżdżę spokojnie - głównie trasa + 100km/h i tempomat to pali 9L. Jak wciskam w podłogę potrafi zechlać 13,5L. Średnio wychodzi mi 10-11L czyli 600km na baku.

Multi? Mój w trasie 7,5l palił mniej wiecej w mieście do 12l

Wandziu ale Ty miałeś manual przecież?
No tak dlatego pytam:wink: Manual ze zdrowym alt to całkiem dobre polaczenie:wink:

Tapnięte z SGS5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema rezacze. Śruby felg w A4 B6 ori mają rozmiar M14 x 1,5 x 27mm ?

Edytowane przez turzol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ile dmuchnąć w 215 50 17 w 1.8t avant? Bo jak dmuchalem 2.4 to bieżnik z po bokach opony szybciej się ścierał niż w środku co by znaczyło, że trzeba dmuchnąć więcej :)

--------------------------------------------OOOO------------------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale 2.5 starczy? :)

--------------------------------------------OOOO------------------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dam 2.5 narazie i zobaczę :)

--------------------------------------------OOOO------------------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy emblemat OOOO na klapę bagażnika avant A4B6 ma jakis numer seryjny? Nie chcę się bawić w jakieś podróby, z których chrom zejdzie po miesiącu, mam używkę, ale jakoś taśma nie bardzo współpracuje z emblematem......potrza nowego chyba zapodać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy emblemat OOOO na klapę bagażnika avant A4B6 ma jakis numer seryjny? Nie chcę się bawić w jakieś podróby, z których chrom zejdzie po miesiącu, mam używkę, ale jakoś taśma nie bardzo współpracuje z emblematem......potrza nowego chyba zapodać :wink:

Ma, będę w garażu to walne Ci foto z numerem bo kupowałem nowy oryginal

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: siema


zas przyszedl ten czas kiedy trzeba sie przygotowac do przegladu :grin::grin::grin:

1g2CG1O.jpg

Edytowane przez andr3i
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy emblemat OOOO na klapę bagażnika avant A4B6 ma jakis numer seryjny? Nie chcę się bawić w jakieś podróby, z których chrom zejdzie po miesiącu, mam używkę, ale jakoś taśma nie bardzo współpracuje z emblematem......potrza nowego chyba zapodać :wink:

Ma, będę w garażu to walne Ci foto z numerem bo kupowałem nowy oryginal

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

super, dzięki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no bywa Bartku, trzeba było jej nie demontować :)

Instalacja gazowa była źle dobrana - objawy jak przy uszkodzeniu skrzyni. Po jej usunięciu auto w końcu zaczęło jeździć... Z tej decyzji akurat jestem zadowolony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...