Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, szukam tunelu 2 DIN do Cabrio (b6/b7) w kolorze czarnym (soul) pod podłokietnik. jakby komuś się walał przez przypadek.. albo gdybyście wiedzieli, że ktoś ma zbędny.. będę wdzięczny za info.

z sedana/avanta niestety nie pasuje.. :/


Pany a a6 c6 w 2.0tdi 170 km bedzie jechac czy to totalna porażka?

toczy się, ale szału nie ma ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Pany ori 1BV na kole 18 z et 35 i dystancie 17mm na tylnej osi jest rowno z blotnikiem,natomiast przod bez dystansu jakies 2-3mm brakuje(do zrownania rantu felgi z blotnikiem) z tad moje pytanie ile sie to wsio schowa jak dam springi -30mm

bo zastanawiam sie czy nie brac -20 na tyl a z przodem hmmm tu jest problem bo dystanse z kolnierzem od 13 mm sie zaczynaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli felga z pierścieniem centrujacym to i mniej zrobisz w dystomie.

--------------------------------------------OOOO------------------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany ori 1BV na kole 18 z et 35 i dystancie 17mm na tylnej osi jest rowno z blotnikiem,natomiast przod bez dystansu jakies 2-3mm brakuje(do zrownania rantu felgi z blotnikiem) z tad moje pytanie ile sie to wsio schowa jak dam springi -30mm

bo zastanawiam sie czy nie brac -20 na tyl a z przodem hmmm tu jest problem bo dystanse z kolnierzem od 13 mm sie zaczynaja.

Najpierw załóż springi a potem zamów dystanse ;) z centrowaniem 10mm też dostaniesz, a jak będziesz chciał mniejszy to ale ze zmiennym centrowaniem lub bez centrowania ale max 5mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz zadzwonie do dystomu,moze sie zle zrozumielismy.

Jak gadalem z gosciem to dystans z kolnierzem(a na tym mi zalezy zaczynaja sie od 13 mm hmmmmm

Edytowane przez Frimuś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 kupisz firmowe. Wiem bo miałem. Ale jeśli masz pierścień centrujacy to zamiast niego możesz wsadzić kołnierz z dystansem jakim chcesz praktycznie.

--------------------------------------------OOOO------------------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak gadalem z gosciem to dystans z kolnierzem(a na tym mi zalezy zaczynaja sie od 13 mm hmmmmm

Bo tak jest jeśli felga ma to samo centrowanie co piasta. Jak felga ma większy otwór to zrobisz nawet 5mm ze zmianą centrowania do otworu w feldze.


Najpierw załóż springi a potem zamów dystanse ;)

Dobrze gada. Najpierw obniżać, a później pomierzyć dystanse bo Ci się odległości pozmieniają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem chyba takie jak dobrze pamiętam http://m44.pl/eibach-s90-9-11-002.html mniejszych chyba nie ma z kołnierzem tzn jeśli ori felga.

--------------------------------------------OOOO------------------------------------------

Edytowane przez bongod
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 kupisz firmowe. Wiem bo miałem. Ale jeśli masz pierścień centrujacy to zamiast niego możesz wsadzić kołnierz z dystansem jakim chcesz praktycznie.

--------------------------------------------OOOO------------------------------------------

O tym caly czas mowa ,dlamnie dystans tylko i wylacznie z kolnierzem(zamiast pierscienia)

Zadzwonie raz jeszcze zapytam,jesli nie to poszukam markowego. Wiesz pierw musze wiedziec na ile.sobie moge pozwolić jak zejdzie -30

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Jak gadalem z gosciem to dystans z kolnierzem(a na tym mi zalezy zaczynaja sie od 13 mm hmmmmm

Bo tak jest jeśli felga ma to samo centrowanie co piasta. Jak felga ma większy otwór to zrobisz nawet 5mm ze zmianą centrowania do otworu w feldze.

Najpierw załóż springi a potem zamów dystanse ;)

Dobrze gada. Najpierw obniżać, a później pomierzyć dystanse bo Ci się odległości pozmieniają.
Zrobie tak jak piszecie !

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Ja miałem chyba takie jak dobrze pamiętam http://m44.pl/eibach-s90-9-11-002.html mniejszych chyba nie ma z kołnierzem tzn jeśli ori felga.

--------------------------------------------OOOO------------------------------------------

Dzięki bede miał na uwadze.

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Ludzie do b6 tez spasuje

http://allegro.pl/zaslepka-wlacznika-a3-s3-04-07-oryginal-audi-nowa-i6103023218.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firmuś jaki masz otwór centrujacy na feldze?

Jeśli większy niż piasta to dystahs dostaniesz w każdym rozmiarze,ja mam 5mm z kołnierzem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firmuś jaki masz otwór centrujacy na feldze?

Jeśli większy niż piasta to dystahs dostaniesz w każdym rozmiarze,ja mam 5mm z kołnierzem

6d2b6636fcbfd882c35b2bfb6001073a.jpg

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie WTF

9f680097a0e9f1f86cef7078e1bdfb52.jpg

Firmuś 35/7,5j wyszło ~17mm przy 15mm niżej od 1be :wink:

Dzieki.

Grześ ja zrobie jak ludzie radzą pierw sprężyny kupie i założę i będę miare miał. Jeśli faktycznie im niżej kolo delikatnie idzie w negatyw to może coś dołoże :-)

Eibach pro kit czy vogtland

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takich szukaj dystansów

Jeśli fele u dawmaca brałeś to dystans też u niego dostaniesz

Ewentualnie pytaj Afroo skąd miał dystanse

mtp_1163021847.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takich szukaj dystansów

Jeśli fele u dawmaca brałeś to dystans też u niego dostaniesz

Ewentualnie pytaj Afroo skąd miał dystanse

mtp_1163021847.png

Paint opanowany na pro widzę. :decayed:

Frimuś, jak chcesz dystans ze zmianą centrowania to pisz do Dystomu na [email protected]

Tylko u nich minimum 5mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni koledzy zadam teraz bardzo glupie pytanie za , ktore przepraszam a mianowicie takie dystanse jak sa mocowane ? Nigdy sie nad tym nie zastanawialem ale tak piszecie o tych dystansach , ze i ja spojrzalem na swoje fele i jako przod moze byc to tyl moglby troche bardziej odstawac bo ciut mocniej jest schowany w nadkolach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dystanse są przelotowe mocowane są śrubami tylko potrzebujesz dłuższe śruby od tych co masz



Paint opanowany na pro widzę.
:whip2: ty mi się tu nie czepiaj :grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...