Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dopiero opony chce kupić, potem felg poszukam. Podoba mi się klasyka, ori Audi :] Chociaż ostatnio macałem repliki felg co ma Pajda i nie powiem fajnie wykonane, tylko ET z d*py i wystawały poza obrys.

kiedy macałeś ?

et 35 najlepsze jakie może być

W zeszłym tyg klient był na montażu. On miał ET 28

Przy tym et to się nie dziwię
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

:ph34r:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jędrek to lepiej półoś użwykę kupić niż jakiś nowy przegub wewn?

jak ja to miałem to mi radzili żeby wymieniać półoś, tak też zrobiłem i od ponad roku spokój :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka. Boczki z angola przednie po przelozeniu raczek bedzie to wszystko pasowac? Rezal ktos cos takiego?

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam o dwoch dni Wasze debaty na temat kol oraz ich osadzenia i powiem szczerze ze wszystkie porownania, zdjecia sa malo wiarygodne. U jednego dane kolo bedzie siedzialo tak u innego inaczej w zaleznosci od zawieszenia. Co do et to rowniez wartosc wzgledna bo kolo moze miec niskie et ale na hebel nie wejdzie przez swoj profil. Moim zdaniem poprostu trzeba przymiezyc w miare mozliwosci a pozniej dystansem wyregulowac porzadany efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka. Boczki z angola przednie po przelozeniu raczek bedzie to wszystko pasowac? Rezal ktos cos takiego?

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Kolego a jak chcesz przelozyc raczki ? skoro prawy panel rozni sie od lewego wlasnie calym mocowaniem samych raczek (wyciecia w samym panelu pod raczki) bez wzgledu czy to angol czy europejska wersja. Nieoplacalne i raczej nie mozliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka. Boczki z angola przednie po przelozeniu raczek bedzie to wszystko pasowac? Rezal ktos cos takiego?

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Kolego a jak chcesz przelozyc raczki ? skoro prawy panel rozni sie od lewego wlasnie calym mocowaniem samych raczek (wyciecia w samym panelu pod raczki) bez wzgledu czy to angol czy europejska wersja. Nieoplacalne i raczej nie mozliwe.
No wlasnie dlatego pytam, czy moze ktos cos juz robil cos takiego.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jędrek to lepiej półoś użwykę kupić niż jakiś nowy przegub wewn?

jak ja to miałem to mi radzili żeby wymieniać półoś, tak też zrobiłem i od ponad roku spokój :decayed:

tylko jak dobrać? szukałeś z exeo czy czy normalnie b6? trafić sprawne pewnie też nie łatwo :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko jak dobrać? szukałeś z exeo czy czy normalnie b6? trafić sprawne pewnie też nie łatwo :o

Po numerze z etki. Sam jestem w trakcie poszukiwań do siebie i przy 2.0tfsi już jest mega problem z dostępnością. Od 1.8t dużo więcej tego chociażby na all.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja PanaJezusa w pozie "ja pier..." to mógłbym do Was skierować bo wobec zaleceń producenta i mojego przykrego doświadczenia macie własne widzimisię i spekulowanie, że bardziej prawdopodobna jest wadliwa partia opon niż ich przeciążenie. Wobec braku argumentów zaczynacie opowiadać sobie kawały, wklejać obrazki czy filmiki.

Drążenie tematu? Bo pęknę - a kto się co chwilę wypytywał o różne duperele? Doszło nawet do sugerowania, że mi śnieg pod kołami skrzypi. Kurr..a - LATEM?? :exclamation:

Wyraziłem swoje zdanie w tym temacie i wielu z Was dupsko zabolało, do tego stopnia, że co niektórzy zaczęli rzucać obelgami a inni przedstawiali własne rozmaite wyliczenia, jednocześnie oficjalne zalecenia VAG nazwano "mongolskimi teoriami". Nie mam nic przeciwko 19-to calowym kołom o ile nie przekracza się pewnych granic jeśli chodzi o bezpieczeństwo. I tu Grzes283 nie masz racji, że to indywidualna sprawa kto co ma w samochodzie, bo oni lansują się swoimi furkami po drogach publicznych a nie po polnych drogach na wioskach... na spota czy inny zlot też nikt z nich pewnie ani razu nie przywiózł auta na lawecie.

Mam tylko nadzieję, że te odpicowane taczki przechodzą chociaż legalnie przegląd...

Życzę mimo wszystko każdemu szerokości. Zarazem mam nadzieję, że gdyby Wam się przytrafiło nieszczęście to nie będziecie obwiniać drogowców z powodu pęknięcia opony przez dziurę w jezdni...

Piszę ogólnie bo nie chce mi się już cytować każdego z osobna :hi:

Edytowane przez BeyerBrown
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w temacie indeksu się nie będę wypowiadał, ale daj juz na luz bo jesteś strasznie upierdliwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w temacie indeksu się nie będę wypowiadał, ale daj juz na luz bo jesteś strasznie upierdliwy.

Ja już bym dawno odpuścił, to był problem moich oponentów, że krew w żyłach im się zagotowała (że ktoś odważył się podważyć ich zaje..istość) i zaczęli po mnie jechać... dobra, z mojej strony koniec, zawieszam broń :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja PanaJezusa w pozie "ja pier..." to mógłbym do Was skierować bo wobec zaleceń producenta i mojego przykrego doświadczenia macie własne widzimisię i spekulowanie, że bardziej prawdopodobna jest wadliwa partia opon niż ich przeciążenie. Wobec braku argumentów zaczynacie opowiadać sobie kawały, wklejać obrazki czy filmiki.

Drążenie tematu? Bo pęknę - a kto się co chwilę wypytywał o różne duperele? Doszło nawet do sugerowania, że mi śnieg pod kołami skrzypi. Kurr..a - LATEM?? :exclamation:

Wyraziłem swoje zdanie w tym temacie i wielu z Was dupsko zabolało, do tego stopnia, że co niektórzy zaczęli rzucać obelgami a inni przedstawiali własne rozmaite wyliczenia, jednocześnie oficjalne zalecenia VAG nazwano "mongolskimi teoriami". Nie mam nic przeciwko 19-to calowym kołom o ile nie przekracza się pewnych granic jeśli chodzi o bezpieczeństwo. I tu Grzes283 nie masz racji, że to indywidualna sprawa kto co ma w samochodzie, bo oni lansują się swoimi furkami po drogach publicznych a nie po polnych drogach na wioskach... na spota czy inny zlot też nikt z nich pewnie ani razu nie przywiózł auta na lawecie.

Mam tylko nadzieję, że te odpicowane taczki przechodzą chociaż legalnie przegląd...

Życzę mimo wszystko każdemu szerokości. Zarazem mam nadzieję, że gdyby Wam się przytrafiło nieszczęście to nie będziecie obwiniać drogowców z powodu pęknięcia opony przez dziurę w jezdni...

Piszę ogólnie bo nie chce mi się już cytować każdego z osobna :hi:

Chłopie, daj na luz i nie prowokuj ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...