Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie


Ponowie jaki olej macie sprawdzony do matualnej skrzyni biegów? . W lato mechaniory wymieniali mi olej bo miałem mały wyciek i nie wiem co wlali ale teraz przy -7 rano ledwo mi biegi wchodzą tak skrzynia ciężko chodzi, jak się rozgrzeje to wszystko jest ok ale nigdy tak nie było wiec myślę że zaleli jakieś zwykłe gówno i dlatego tak się dzieje.

Z tego co gadałem to wszyscy raczej mówią, żeby ori lać ale czytałem trochę i też olej FUCHS polecają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lata tu nie wiele zmieniają. Ta choroba gdzieś głębiej tkwi. Mi passat nie pomógł. Musiałbym innego ratunku szukać :-D

ja od dzisiaj śmigam B7 1.6TDI... nic mi nie mów... rano 245 KM, a po 30 minutach 105.. :decayed: ehhh kochane 3.0 i kochane napinacze :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wandziu co to na Ciebie :grin:

Koszta termostatu nie współmierne do możliwości jednostki :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ile może kosztować lakierowanie listwy drzwiowej tej na środku drzwi? Nie chodzi mi o tą dolną tylko ta nad nią.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle ile sobie zazyczy lakiernik. Jeden weźmie 50 zł a drugi 100 zł

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lata tu nie wiele zmieniają. Ta choroba gdzieś głębiej tkwi. Mi passat nie pomógł. Musiałbym innego ratunku szukać :-D

ja od dzisiaj śmigam B7 1.6TDI... nic mi nie mów... rano 245 KM, a po 30 minutach 105.. :decayed: ehhh kochane 3.0 i kochane napinacze :facepalm:

To w C7 takie atrakcje? :mellow: Ile taczka ma km przejechanych za sobą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ehhh kochane 3.0 i kochane napinacze
nie mów że ci ancugi zaczeły grzechotać ? :facepalm:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponowie jaki olej macie sprawdzony do matualnej skrzyni biegów? . W lato mechaniory wymieniali mi olej bo miałem mały wyciek i nie wiem co wlali ale teraz przy -7 rano ledwo mi biegi wchodzą tak skrzynia ciężko chodzi, jak się rozgrzeje to wszystko jest ok ale nigdy tak nie było wiec myślę że zaleli jakieś zwykłe gówno i dlatego tak się dzieje.

Może potrzeba ci zestawu naprawczego do skrzyni a nie zmiany oleju

Miałem podobnie przy minusie. Tak mi zamarzło że z jedynki nie mogłem zrzucić

Myślę że tu olej po prostu za mocno zgęstniał bo żaden bieg lekko nie wchodził ale pochodził trochę samochód i zaczęły lekko się wbijać, a teraz jak nie ma mrozu to wchodzą jak w masło więc czuję że zalali jakieś gówno najtańsze aby kasa była.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponowie jaki olej macie sprawdzony do matualnej skrzyni biegów? . W lato mechaniory wymieniali mi olej bo miałem mały wyciek i nie wiem co wlali ale teraz przy -7 rano ledwo mi biegi wchodzą tak skrzynia ciężko chodzi, jak się rozgrzeje to wszystko jest ok ale nigdy tak nie było wiec myślę że zaleli jakieś zwykłe gówno i dlatego tak się dzieje.

Z tego co gadałem to wszyscy raczej mówią, żeby ori lać ale czytałem trochę i też olej FUCHS polecają.

A czy możesz podesłać link do takiego oleju? We wlepce jest napisane, jaką mamy skrzynie w aucie?

Pytanie z innej beczki.

Obecnie w aucie ma sprężarkę klimy o oznaczeniu 1K0 820 859F i często po dłuższej jeździe nadmuchy świrują. Robiłem nastawy, wszystko ok. Winę zrzucam na sprężarkę, bo jest od innego auta. Napisałem do serwisu i odpisali mi, że do mojego auta ma być zamontowana sprężarka klimy o numerze: 8E0260805BJ (cena bez zniżek zabija: 3222zł). Czy tę sprężarkę, 8E0260805BJ można montować wymiennie z jakimiś innymi numerami? Jeśli tak, to z jakimi?

Dziękuję za pomoc.

EDIT.

Znalazłem oznaczenie skrzyni (to chyba to). Kod skrzyni z wlepy: FYC

Edytowane przez vblpl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, to by się zgadzało. A co ze sprężarką klimy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie siedzi tu ktoś w telefonach? Chcę kupić samsunga s7 edge, wiecie coś na temat tych paragonów VAT 0% czy faktur VAT marża w kwestii gwarancji w autoryzowanym serwisie? Cena przy paragonie czy fakturze VAT 23% jest średnio większa o 500zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie spawa ktos gotowce do a4 b6 1.8t BFB znaczy KIT do Intercooler'a ???

Szukam zeby to było na 4 silikonach....

Ktos cos??? Pliss ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edmudy gdybym chciał zamiast fabrycznego radia 2din upchnąć na ten przykład inny badziew 2 din z allegro to ta ramka będzie uniwersalna dla każdego innego radia 2 din ? http://allegro.pl/ramka-radiowa-2-din-audi-a4-b6-b7-2001-2008-i6510360883.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczuracz, zależy jaki badziew 2din z alle. Są dedykowane radia 2din do a4 i nie potrzeba żadnych ramek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany ktoś kupował z forum siłowniki do klapy bagażnika ze sprężynami ? Kupiłem i tak z d*py to działa.

"Czy miał ktoś sytuacje, że klapa się nie otwierała sama pomimo zamontowania siłowników ? Po otworzeniu z pilota klapy ona tylko delikatnie odskakuje i dopiero jak podejdę i podniosę ją do góry to idzie automatycznie .... :( "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:grin: :grin: :grin: 170 zł i nie działa :grin: :grin: :grin: teleskopy 70 zł sprężyny 20 zł 2x0ringi 2 zł 6 podkładek 40gr 100 zł wydane z przesyłką i hula jak należy

Napisz do gościa że nie działa i reklamuj :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli testujesz je w temperaturze taka jaka jest obecnie to siłowniki będą się tak zachowywać. Gdzieś od 5 stopni wzwyż działają prawidłowo

Wysłane z Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...