Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie, szukam fotki czarnego wnętrza z jasną skórą. Znajdzie ktoś?

Audi-S4_Avantrecaro.jpg

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siema! Ma ktoś kontakt z Reggi ? Chce cos obszyć a widzę ze nie loguje się na forum. W tym roku obszył mi mieszki itp. A teraz lipa ?

Opublikowano
Opublikowano

Panowie zastanawiam się nad takimi palnikami XENON PHILIPS D1S X-TREME VISION 85415XV2. Podobno mają 4800k ale jak czytam to po dopaleniu robią się niebieskie :). Nie wiem o co chodzi bo wydawało mi się że 4800 to białe powinny być :)?

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Może muszą się jeszcze wypalić. Za kilka godzin dostaną swoją barwę. 4800 to bardziej żółty niż niebieski powinien być.

Oczywiście nie żółty jak żarówka; -)

Opublikowano

No właśnie w opisie Philipsa jest że biały podczas dopalania, potem niebieski :). Ja mam 4300 i teraz już pożółkły strasznie dlatego zmieniam. Czytałem też że w zależności od modelu też potrafią być różnice w barwie pomimo że wszystkie np 4300 albo 4800 prawda to? W necie znalazłem taką tabelkę z barwami jak niżej. Dobry to odnośnik? 0b63877425ec964ca32215ab2481667d.jpg

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez bongod

Opublikowano

weź sobie od H4mm3Ra 4850 i nic Ci się nie zmieni ani na żółty ani na niebieski

Opublikowano

:) ok ;)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez bongod

Opublikowano

Koledzy! Jakie polecacie żarówki H7.

Potrzebuję dać więcej światła do Skody Fabii 1 :wink:

Opublikowano

Pany co wziąć Skoda Octavia 1.4 TSI 150 (taka średnia wersja wyposażenia ) za 1600 zł brutto czy Mazda 6 2.0 145 KM 1850 zł (ale trochę lepszy wypas w środku)

oraz

Czy jest opcja by reduktor gazu puszczał lpg do kolektora ssącego nie przez cały czas ? Jak jeżdżę na gazie i zgaszę auto to przy odpalaniu długo kręci (jest gaz nie spalony). Jeden gazownik mówi, że to listwa wtryskowa puszcza gaz po zgaszeniu (albo brak ciśnienia odpowiedniego. Jednak jak jeżdżę tylko na PB problem nie występuje ) , a drugi , że to reduktor. Tylko , że jak sprawdzałem po odpięciu przewodu podciśnienia nic nie leciało, ale ten drugi gazownik zapiera się, że jak sprawdzał to leciało ....

Edytowane przez Sedrak Dan

Opublikowano

Panowie chce kupic kierownice o numerze 8PO419091CR . Pasuje do niej poduszka 8J0 880 201 E . I moje pytanie czy znajde o takim numerze poduszke ?

Opublikowano

Panowie jest ktoś z okolic bielska białej kto by ogarnął podpięcie kiery z b7 do b6 mf ? Jeśli tak proszę o info

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Panowie jest ktoś z okolic bielska białej kto by ogarnął podpięcie kiery z b7 do b6 mf ? Jeśli tak proszę o info

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Wpadaj do Tychów, masz blisko

Opublikowano

Kolego dasz na pw do siebie namiar ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Kolego dasz na pw do siebie namiar ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

pw
Opublikowano

Kolego dasz na pw do siebie namiar ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

co ty w BB robisz :huh:

Opublikowano

Siema. Wracam do poszukiwań lusterka czarnego fotochromu o nr. 8R0857511 4PK.

Jakby ktoś miał coś, to PW.

Dzięki

Opublikowano

Szybkie pytanie. Wężyk spryskiwacza tylnej szyby którędy idzie, bo rozłączył mi się skurkowaniec za lewym kołem. Koniec od strony pompki mam, ale idący w stronę szyby za chiny zlokalizować nie mogłem :/. A przyznam iż tą porą roku przydałby się sprawny spryskiwacz na tył :P

Opublikowano

zdejmij nadkole wężyk idzie razem z wiązką wzdłuż błotnika ,o ile dobrze pamiętam złączka jest bliżej słupka drzwi,lubi też pęknąć (mi pękł) w prawym zawiasie tylnej klapy

Edytowane przez greg2505

Opublikowano

Właśnie ten fragment wzdłuż nadkola mam, kończy się na wysokości progu i tu pytanie czy wężyk idzie dalej progiem kierowcy, czy gdzieś przechodzi??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.