Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

tzn pod fotelem masz zaślepkę gdzie podłączasz grzanie,elektrykę i airbag,dalej możesz ciągnąć kable wzdłuż tunelu lub zdejmij osłony progów i wzdłuż progów do przodu,mniej roboty przy progach ,ale i tak bez wyjęcia foteli będzie ciężko,ja miałem wyjęte i fotele i tunel bo kładłem wiązki grzania i elektryki foteli oraz tylne szyby w prądzie,więc od razu położyłem kable do lampek

Edytowane przez greg2505
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Panowie mam pytanie. Chciałem z tyłu zamontować ori pdc tylko mam zderzak bez czujników. Wiadomo, otwory będę musiał wyciąć tylko jak zamocować czujniki? Coś takiego będzie ok?
http://allegro.pl/uchwyt-czujnik-parkowania-pdc-passat-b5-b6-sharan-i6586490462.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, demontował ktoś maskownicę głośnika w desce rozdzielczej? Jakieś wskazówki? Bo nie chcę nic uszkodzić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, demontował ktoś maskownicę głośnika w desce rozdzielczej? Jakieś wskazówki? Bo nie chcę nic uszkodzić :wink:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/292134-demontaz-montaz-wymiana-glosnika-centralnego-a4-b6-b7/

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka sprawa, takie pytanie. Czy lusterko foto z czujnikiem światła z B6-tki (zasadniczo chodzi o sam czujnik światła) będzie współpracowało z MCE z B7-mki i CLH będzie działało? Sporo osób przechodzi na MCE z B7 to pewnie ktoś wie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy MCE z B7 nie ma inaczej rozmieszczonych pinów przypadkiem.


Szukaj MCE z lit. F i nie będzie problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka sprawa, takie pytanie. Czy lusterko foto z czujnikiem światła z B6-tki (zasadniczo chodzi o sam czujnik światła) będzie współpracowało z MCE z B7-mki i CLH będzie działało? Sporo osób przechodzi na MCE z B7 to pewnie ktoś wie ;)

Nie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :) czyli ewentualne przejście będzie miało miejsce przy ewentualnej wymianie szyby ;)

MCE F mam aktualnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, demontował ktoś maskownicę głośnika w desce rozdzielczej? Jakieś wskazówki? Bo nie chcę nic uszkodzić :wink:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/292134-demontaz-montaz-wymiana-glosnika-centralnego-a4-b6-b7/

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Dzięki wielkie kolego :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :) czyli ewentualne przejście będzie miało miejsce przy ewentualnej wymianie szyby ;)

MCE F mam aktualnie.

Tak. Tylko PINologia czeka na Ciebie i to nie mała. Przeróbka każdej kostki. Jak już robisz swap na MCE N i szyby na tą od B7 to może warto pomyśleć nad tą pod czujnik deszczu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :) czyli ewentualne przejście będzie miało miejsce przy ewentualnej wymianie szyby ;)

MCE F mam aktualnie.

Tak. Tylko PINologia czeka na Ciebie i to nie mała. Przeróbka każdej kostki. Jak już robisz swap na MCE N i szyby na tą od B7 to może warto pomyśleć nad tą pod czujnik deszczu
No fajna sprawa szyba z b7 pod czujnik deszczu/zmierzchu + mce z b7

Trochę jest roboty parę pinów trzeba pozmieniać

Dzięki :) czyli ewentualne przejście będzie miało miejsce przy ewentualnej wymianie szyby ;)

MCE F mam aktualnie.

Jak masz mce f i lusterko z b6 pod czujnik zmierzchu to będzie wszystko ładnie śmigać do tego przełącznik auto + DRL w długich na 30% i jest full opcja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mając B6 na Waszym miejscu wolałbym robić grzaną przednią szybę niż wymieniać MCE/lusterko/szybę na tą z B7 żeby mieć tylko czujnik deszczu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi akurat na czujniku deszczu niekoniecznie by zleżało, bardziej na ori DRL z regulacją mocy świecenia.

To jeszcze dodatkowe pytanie. Czy w B7 DRL odpala po kluczyku/zapłonie, czy dopiero po uruchomieniu silnika?


Dzięki :) czyli ewentualne przejście będzie miało miejsce przy ewentualnej wymianie szyby ;)

MCE F mam aktualnie.

Jak masz mce f i lusterko z b6 pod czujnik zmierzchu to będzie wszystko ładnie śmigać do tego przełącznik auto + DRL w długich na 30% i jest full opcja

No właśnie tak mam, przełącznik auto + DRL (z Łodzi) w długich na 30% i według mnie świeci to sporo za mocno, a regulacji brak. Poza tym mój moduł DRL przy włączniku ustawionym na auto, gubi się czasami, i po odpaleniu świateł mijania przez czujnik zmierzchu nie zawsze wyłącza światła dzienne :(

Może moduł trefny, ale jest lipa bo nawet się nie wie co się świeci aktualnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze dodatkowe pytanie. Czy w B7 DRL odpala po kluczyku/zapłonie, czy dopiero po uruchomieniu silnika?

Po kluczyku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mając B6 na Waszym miejscu wolałbym robić grzaną przednią szybę niż wymieniać MCE/lusterko/szybę na tą z B7 żeby mieć tylko czujnik deszczu. :)

Niestety łatwiej zrobić przeróbkę na b7 niż dorwać taka podgrzewana szybe

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z reguły jest tak, że jak nie szukasz to jest, a jak już szukasz to ne ma ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...