Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie znacie lepszy środek do tapicerki od poorboy's natural look? Używałem go jeszcze jak golfa miałem a teraz chciałem coś zmienić i kupiłem shiny garage satin look ale jest jakiś dziwny bo porobiły mi się plamy na desce rozdzielczej. Tak naprawdę w miejscach w których przykładałem fibrę po nałożeniu preparatu.

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Rudyy :oklasky:

Doczekałeś się :)

no nie powiem,naczekałem się trochę :) a teraz jeszcze na wlepę poczekam ;)

Opublikowano

Potwierdzam, na czerwonym lżej pracuję. Na zielonym febi zawór sterujący przycinał się, spuscilem płyn a tam masę opiłków. Narazie plukanka i czerwony, ale pompa na wykończeniu. Swojego czasu masę pomp VW audi miało akcje serwisową, korozja zaworu sterującego. Możecie coś sensownego polecić?

Wysłane z mojego E6553 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Panowie prawdopodobnie mam do wymiany przegub wewnętrzny, telepie mi będą przy przyspieszaniu w zakresie prędkości 100- 140 i trochę w górę. Jakiej firmy przeguby polecacie?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Siema Pany kupie zaciski przód pod 345mm macie gdzieś w dobrej cenie?

Opublikowano

Dev

Opublikowano

Jakiej firmy polecacie żarówki d4s? Jakiś sprawdzony dostawca?

Opublikowano

Uderz do Gwertego ;)

Opublikowano

Panowie prawdopodobnie mam do wymiany przegub wewnętrzny, telepie mi będą przy przyspieszaniu w zakresie prędkości 100- 140 i trochę w górę. Jakiej firmy przeguby polecacie?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

wymień całą półoś, za 100-150 zł kupisz w dobrym stanie. ja u siebie wymieniłem i spokój od 2 lat..

Opublikowano

Panowie prawdopodobnie mam do wymiany przegub wewnętrzny, telepie mi będą przy przyspieszaniu w zakresie prędkości 100- 140 i trochę w górę. Jakiej firmy przeguby polecacie?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

wymień całą półoś, za 100-150 zł kupisz w dobrym stanie. ja u siebie wymieniłem i spokój od 2 lat..

Szkoda mi całej półosi bo przeguby zewnętrzne mam nowe ale to ewentualnie mogę przełożyć do tych półosi. A macie jakieś sprawdzone źródło żeby nie kupić gorszego szrota niż mam?
Opublikowano

Ja mam sprawdzone zrodlo:) Napisz która strona i daj jakiś numer mam na pewno na 1 strone dobra polos

Opublikowano

Ja mam sprawdzone zrodlo:) Napisz która strona i daj jakiś numer mam na pewno na 1 strone dobra polos

Muszę najpierw sprawdzić która to właśnie daje mi te objawy. Jak to w ogóle sprawdzić?
Opublikowano

kanal i poruszaj polosia być może będzie slychac strzelanie od wew przegubu

Opublikowano

kanal i poruszaj polosia być może będzie slychac strzelanie od wew przegubu

Dzięki, sprawdzę i się odezwę.

Edit.

Przy okazji zapytam, orientuje się ktoś ile może kosztować popielniczka 2din w kolorze soul w ASO bo nigdzie nie mogę znaleźć w ładnym stanie

Edytowane przez RicS3

Opublikowano

Uderz do Gwertego ;)

Od niego mam właśnie cały komplet lamp itp. tzm on mi przerabiał moje lampy na bixy.

Opublikowano

kanal i poruszaj polosia być może będzie slychac strzelanie od wew przegubu

Dzięki, sprawdzę i się odezwę.

Edit.

Przy okazji zapytam, orientuje się ktoś ile może kosztować popielniczka 2din w kolorze soul w ASO bo nigdzie nie mogę znaleźć w ładnym stanie

Masakryczne są te Twoje pytania... Znajdź numer popielniczki, wpisz na stronie http://sklep.motorpol.pl/sklep i poznasz cenę chłopie... :facepalm: wszystko na gotowo.

Aha, a bo pewnie o nr zapytasz popielniczki, więc:

- zdejmij swoją i odczytaj,

- wygoogluj,

- odpal Etkę.

Edytowane przez nitroo

Opublikowano

kanal i poruszaj polosia być może będzie slychac strzelanie od wew przegubu

Dzięki, sprawdzę i się odezwę.

Edit.

Przy okazji zapytam, orientuje się ktoś ile może kosztować popielniczka 2din w kolorze soul w ASO bo nigdzie nie mogę znaleźć w ładnym stanie

Masakryczne są te Twoje pytania... Znajdź numer popielniczki, wpisz na stronie http://sklep.motorpol.pl/sklep i poznasz cenę chłopie... :facepalm: wszystko na gotowo.

Aha, a bo pewnie o nr zapytasz popielniczki, więc:

- zdejmij swoją i odczytaj,

- wygoogluj,

- odpal Etkę.

Chłopie nie sr** ogniem, może ktoś kupował i podrzuci cenę a jak nie będzie odpowiedzi to sobie poradzę. Forum jest od pytań a jak ktoś życzliwy to pomoże. Po co sobie życie utrudniać.
Opublikowano

tu masz z Exeo po przelocie niskim. Ten sam nr co w B6 i B7 bo te same auta.

http://allegro.pl/seat-exeo-popielniczka-przednia-przod-8e0857951j-i5946140248.html

Ooo, dzięki bardzo i nawet cena rewelacja.

Cena chyba normalna jak za czarną , tak myśle :)

Pany może ma ktoś komplet to założenia czujników ciśnienia w oponach na sell? tak mnie naszło na jakieś nowości do padaki :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.