Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Cze Krzychu, dzieki za wczoraj, podkleje szyny fotela i wkrece by sensownie moznabylo zrobic test hamowania, no i czekam jak cos na telefon

Spoko

Tylko nie zapier .... :)

---------- Post dopisany at 11:17 ---------- Poprzedni post napisany at 11:13 ----------

:bry:

widze ze jakas Audi Mafia w stavanger grasuje :P :p :P

Odrazu Mafia-Division tylko:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Stavanger rządzą chłopaki z Mazur tj. Ludzie Dobrej Woli i Rady [emoji41] Krzychu wiem wiem by nie zapiec klockow chyba ze ktos lubi piszczalki potem ;) zrobie testa z fotela i na drodze a nie 4m polbruku przed domem :) nie pytaj jak na wstecznym wjechalem nim pod wiate dzis rano [emoji12]

---------- Post dopisany at 13:00 ---------- Poprzedni post napisany at 11:49 ----------

Widzieliscie ze w dziale sprzedazy kolega jeden robi zapisy na nowki rs4 podstopnice i z nakladkami na pedalce za 400zl ? Jak ktos chcial to niech wpisuje sie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

widze ze jakas Audi Mafia w stavanger grasuje :P :p :P

a zebys wiedzial ze mafia:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna co to wszyscy griluja i browarki konsumuja ? Taki silence tu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna co to wszyscy griluja i browarki konsumuja ? Taki silence tu...

Zbroją się wszyscy na OEM:naughty: Mi zostało "tylko" zmienić zawiechę z przodu:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aa no tak, wskoczyly mi w koncu wczoraj na autko tarcze i klocki 320/288 od Ciebie, dojrzewaly troooche w garazu

---------- Post dopisany at 17:47 ---------- Poprzedni post napisany at 17:45 ----------

Najgorsze, ze ktos mi wywalil z rodziny oslony na tyl 288 i mam lipe straszna bo stare 245 musialem ciąć i wlozyc z powrotem ale tarcze tylne sa odkryte na jakis cm :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aa no tak, wskoczyly mi w koncu wczoraj na autko tarcze i klocki 320/288 od Ciebie, dojrzewaly troooche w garazu

---------- Post dopisany at 17:47 ---------- Poprzedni post napisany at 17:45 ----------

Najgorsze, ze ktos mi wywalil z rodziny oslony na tyl 288 i mam lipe straszna bo stare 245 musialem ciąć i wlozyc z powrotem ale tarcze tylne sa odkryte na jakis cm :/

Na pewno nie wyglądały zachęcająco:polew:

Teraz to bym Ci ds`y na przód zaproponował bo mam w fajnej kasie ale to i tak 200zł drożej niż zwykłe klocki:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty Oszukista wysłałeś paczkę ? a danych nie mam do przelewu :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty Oszukista wysłałeś paczkę ? a danych nie mam do przelewu :whistling:

Nie wysłałem bo się yebnałem przy zamawianiu wycieraczek .Jutro będą i wysyłam. A tak po za tym to towar byś chciał bez przelewu?:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a jak, takie czasy :decayed:

:polew: Poczekaj teraz będę czekał 2 tygodnie na uprawomocnienie przeleu:przebiegly: Dopiero wyślę:decayed: Tylko szkoda że już Ci ta klima działa:evil2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie gdzie moge dostac wirnik grafitowy ten co jest w pompce centralnego razem z lopatkami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile warte są dekory 7N6?

Zgrzewke piwa [emoji12]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...