Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Siema brygada Alcapulco:decayed:

:siema:

Brygada Rogala...

...jeden reza,

... reszta się opierdala :polew:

:polew::polew::polew:żebyś wiedział że jak byłem u Dońka to tak było dwóch żulów siedziało w altance i ciągnęli browce a reszta się przyglądała jak Domin reza:decayed::decayed::decayed:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
to?

taaaa

Opublikowano

Panowie nie potrzebuje ktoś listewki pod Kamerkę cofania na tylnią klapę?

Opublikowano

522085_232676556874096_1788850309_n.jpg

:naughty:

Opublikowano
Siema brygada Alcapulco:decayed:

:siema:

Brygada Rogala...

...jeden reza,

... reszta się opierdala :polew:

:polew::polew::polew:żebyś wiedział że jak byłem u Dońka to tak było dwóch żulów siedziało w altance i ciągnęli browce a reszta się przyglądała jak Domin reza:decayed::decayed::decayed:

he he pamiętam nie było z kim rozmawiać- Domink ledwo ciepły a i tak jako jedyny rezał.

Pamiętam Biggmana jak mówił ze ma golasa q patrzcie teraz :doh:

Opublikowano
5277_454184917993837_612518644_n.jpg
Opublikowano

witam

ogarniał ktoś z was zmianę skrzyni multitronic na manuał albo tipa..od 3 dni moje auto stoi u mechanika w AZ Servis prawdopodobnie skrzynia pada..pytanie czy opłaca się naprawiać jak cos multitronika który jest awaryjny czy pozbyć się jej i cos innego wladowac...jakie mogą być koszta wymiany jaka odejdzie skrzynia jeśli ktoś cos wie na ten temat będę bardzo wdzięczny bo jak usłyszałem ewentualnie jakie to mogą być koszta to szlak mnie trafił..a chce sobie mocno przemyśleć temat

Opublikowano

chłopaki w AZ robili już takie swapy na multitronicu, pytałeś ich jakie koszta?

Opublikowano

jeśli skrzynia to ponad 5 optymistycznie narazie wstępną diagnoza po przejechaniu się i podlaczeniu kompa to jest to no słyszałem ze tam fachowo robią tylko koszta tak czy siak kosmiczne tym bardziej ze 4 mies temu pękło 5 kola na rozrząd amory przeguby magiel f*ck..a tu teraz to..tragedia i nie rozmawiał em jeszcze nic co do dokładniejszej stawki bo nie jest powiedziane na 100% co i jak naradzie jest badany żeby była 100% pewnosc

Opublikowano

Ma ktoś z Was dostęp do ELSY?

Chodzi mi o opis porcedury wymiany oleju w skrzyni biegów i tylnym moście (manual, moje auto) albo przynajmniej screeny pokazujące lokalizację korków wlewowych.

Z góry dziękuję :hi::thumbup1:

Opublikowano
jeśli skrzynia to ponad 5 optymistycznie narazie wstępną diagnoza po przejechaniu się i podlaczeniu kompa to jest to no słyszałem ze tam fachowo robią tylko koszta tak czy siak kosmiczne tym bardziej ze 4 mies temu pękło 5 kola na rozrząd amory przeguby magiel f*ck..a tu teraz to..tragedia i nie rozmawiał em jeszcze nic co do dokładniejszej stawki bo nie jest powiedziane na 100% co i jak naradzie jest badany żeby była 100% pewnosc

pomyśl nad manualem

Opublikowano

mówisz...manuał i Q hehe muszę przemyśleć żeby nie żałować raczej naprawianie multi skreslam skrzynia to chyba najgorsze co może człowieka spotkać w tym aucie

Opublikowano
Super muza nawet na wyciszonych głośnikach daje kopa :kox:

BAZUKA - Take Me Over [Episode 77] www.bazuka.tv - YouTube

Jakos na muzyce skupic sie nie mozna :decayed:

Siemanko :hi:

Opublikowano
Super muza nawet na wyciszonych głośnikach daje kopa :kox:

BAZUKA - Take Me Over [Episode 77] www.bazuka.tv - YouTube

Młody Ty to się znasz na muzie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.