Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dziewuchy, słyszeli? We Włoszech gdzieś straż przybrzeżna wyczaiła jakąś łajbe z dwudziestoma tonami zielska :polew::polew:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Dziewuchy, słyszeli? We Włoszech gdzieś straż przybrzeżna wyczaiła jakąś łajbe z dwudziestoma tonami zielska :polew::polew:

o f*ck :shock3:

Opublikowano

A ja nadal czekam na tel gdzie mój towar:doh:

Opublikowano

kupił ktoś te zderzaki z es za 250? :whistling::whistling:

Opublikowano

ja wziąłem hurtem cztery szt., chcesz jeden??:decayed:

tylko nie chcę być stratny, rozumiesz?? :grin:

Opublikowano

no właśnie jak skończyła się historia z tymi zderzakami , za kogo mam kasę wyłożyć :polew:

Opublikowano
ja wziąłem hurtem cztery szt., chcesz jeden??:decayed:

tylko nie chcę być stratny, rozumiesz?? :grin:

:decayed: ba :kox:
Opublikowano
:hi:

Józek się obudził :polew::polew::polew:

DZIEŃ DOBRY JÓZIU :hi::decayed::polew:

wrócił z siłowni zmęczony właśnie :decayed:

Zestaw dyskotekowy był?:decayed:

miki fajnie masz z tymi zderzakami:decayed: Sprezentujesz mi na urodziny jeden? dam czysta:decayed:

Opublikowano

czystą?? mało trochę, dorzuć czteropak Żubra :grin:

Opublikowano
czystą?? mało trochę, dorzuć czteropak Żubra :grin:

U mnie na wsi jest za***isty Ciechan w promocji:naughty:

Marcin brać Ci na sprobunek?:naughty:

Opublikowano
czystą?? mało trochę, dorzuć czteropak Żubra :grin:

U mnie na wsi jest za***isty Ciechan w promocji:naughty:

Marcin brać Ci na sprobunek?:naughty:

ba :decayed::decayed:
Opublikowano

To ja chciałem na handel kupić ten S4 i d*pa :doh:

Opublikowano

idę spać - Endriu jakby co to pisz sms - a zderzak next time bierz bez wahania bo mam dziurę od haka na d*pie :thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown:

---------- Post dopisany at 21:25 ---------- Poprzedni post napisany at 21:25 ----------

To ja chciałem na handel kupić ten S4 i d*pa :doh:
dla mnie znaczy się ? :decayed: po kosztach :decayed:
Opublikowano

Już Ci grill od S6 znalazłem po kosztach :wink:

Opublikowano
Już Ci grill od S6 znalazłem po kosztach :wink:

grill z ees4 pierw-ten do serii ujdzie-chociaż jak się przyjrzałem dzisiaj to muszę do chyba na czarno maznąć bo jednak znać różnicę.

---------- Post dopisany at 21:33 ---------- Poprzedni post napisany at 21:32 ----------

a za linka :notworthy::notworthy::notworthy:

Opublikowano
czystą?? mało trochę, dorzuć czteropak Żubra :grin:

U mnie na wsi jest za***isty Ciechan w promocji:naughty:

Marcin brać Ci na sprobunek?:naughty:

Miodowy jest przehooi :kox: dorzucisz mi do paczki z heblami :banan:

Opublikowano
czystą?? mało trochę, dorzuć czteropak Żubra :grin:

U mnie na wsi jest za***isty Ciechan w promocji:naughty:

Marcin brać Ci na sprobunek?:naughty:

Miodowy jest przehooi :kox: dorzucisz mi do paczki z heblami :banan:

Da się zrobić:naughty:

Opublikowano

Co to jest ten Ciechan ?

Opublikowano
Co to jest ten Ciechan ?

browarek

Opublikowano

piwsko:decayed:, ja lubię zielonego :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.