Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Podobno od b7 nie pasuje do b6

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Opublikowano

Podobno od b7 nie pasuje do b6

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Zgadza się, w innym miejscu jest otwór na śubę od lampy.

Opublikowano
Opublikowano
Panowie , czy oprócz wnęki koła zapasowego była jeszcze wlepka z kodem lakieru w innym miejscu ? (chodzi o avanta B6 - Znajomy nie ma tej wlepki w bagażniku i nie wie jakim kolorem prysnąć zderzak :kwasny:)

w książce serwisowej bodajże na wewnętrznej części okładki

Opublikowano
Panowie , czy oprócz wnęki koła zapasowego była jeszcze wlepka z kodem lakieru w innym miejscu ? (chodzi o avanta B6 - Znajomy nie ma tej wlepki w bagażniku i nie wie jakim kolorem prysnąć zderzak :kwasny:)

w książce serwisowej bodajże na wewnętrznej części okładki

Dokładnie jak otworzysz książkę serwisową to po lewej stronie znajduje się wlepka:wink:
Opublikowano

Podobno od b7 nie pasuje do b6

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Zgadza się, w innym miejscu jest otwór na śubę od lampy.

Tylko to? A mocowania?

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Opublikowano
Panowie , czy oprócz wnęki koła zapasowego była jeszcze wlepka z kodem lakieru w innym miejscu ?

Podnieś siedzisko tylnej kanapy, to się zaśmieje do Ciebie.

Opublikowano

panowie dużo jest roboty żeby podłączyć siedzenia sterowane elektrycznie jak się miało manual

Opublikowano
panowie dużo jest roboty żeby podłączyć siedzenia sterowane elektrycznie jak się miało manual

Nie, 1 przewód wystarczy pociągnąć jeżeli grzane miałeś :wink:

A jak nie to i tak masa pod ręką jest a +12V też niedaleko :wink:

Opublikowano

Witam :hi:

Felgi odnowione :D zaraz jade odebrać z wyważania :wink:

Dokładka pod 2 kominy już w kolorze, może w niedziele będe montował a w majówke już wjedzie wydech :banan:

Opublikowano
panowie dużo jest roboty żeby podłączyć siedzenia sterowane elektrycznie jak się miało manual

Nie, 1 przewód wystarczy pociągnąć jeżeli grzane miałeś :wink:

A jak nie to i tak masa pod ręką jest a +12V też niedaleko :wink:

a dużo jest podłączania jeżeli nie miałem ani elektryki ani grzanych a chciałbym takie wsadzić :naughty:

Opublikowano
panowie dużo jest roboty żeby podłączyć siedzenia sterowane elektrycznie jak się miało manual

Nie, 1 przewód wystarczy pociągnąć jeżeli grzane miałeś :wink:

A jak nie to i tak masa pod ręką jest a +12V też niedaleko :wink:

a dużo jest podłączania jeżeli nie miałem ani elektryki ani grzanych a chciałbym takie wsadzić :naughty:

Odpowiedź jak w łeb strzelił :punish::decayed:

Opublikowano
panowie dużo jest roboty żeby podłączyć siedzenia sterowane elektrycznie jak się miało manual

Nie, 1 przewód wystarczy pociągnąć jeżeli grzane miałeś :wink:

A jak nie to i tak masa pod ręką jest a +12V też niedaleko :wink:

a dużo jest podłączania jeżeli nie miałem ani elektryki ani grzanych a chciałbym takie wsadzić :naughty:

Grzane chciałbyś wsadzić powiadasz :naughty:

Climatronic trzeba wymienić i podłączyć przewody ze stołków.

Generalnie to prosty zabieg :decayed:

http://a4-klub.pl/wnetrze-99/skorzane-stolki-full-elektryka-miejsce-plackow-bieda-edyszyn-265952/ :hi:

Opublikowano

Podobno od b7 nie pasuje do b6

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Zgadza się, w innym miejscu jest otwór na śubę od lampy.

Tylko to? A mocowania?

Mocowania raczej te same, siemian już tak z 4lata jeździ :decayed:

Opublikowano
panowie dużo jest roboty żeby podłączyć siedzenia sterowane elektrycznie jak się miało manual

Nie, 1 przewód wystarczy pociągnąć jeżeli grzane miałeś :wink:

A jak nie to i tak masa pod ręką jest a +12V też niedaleko :wink:

a dużo jest podłączania jeżeli nie miałem ani elektryki ani grzanych a chciałbym takie wsadzić :naughty:

Grzane chciałbyś wsadzić powiadasz :naughty:

Climatronic trzeba wymienić i podłączyć przewody ze stołków.

Generalnie to prosty zabieg :decayed:

http://a4-klub.pl/wnetrze-99/skorzane-stolki-full-elektryka-miejsce-plackow-bieda-edyszyn-265952/ :hi:

klimatronik z grzanymi już siedzi w aucie z pół roku i teraz trzeba by było wykorzystać jego pełną funkcjonalność :naughty:

---------- Post dopisany at 18:00 ---------- Poprzedni post napisany at 17:58 ----------

panowie dużo jest roboty żeby podłączyć siedzenia sterowane elektrycznie jak się miało manual

Nie, 1 przewód wystarczy pociągnąć jeżeli grzane miałeś :wink:

A jak nie to i tak masa pod ręką jest a +12V też niedaleko :wink:

a dużo jest podłączania jeżeli nie miałem ani elektryki ani grzanych a chciałbym takie wsadzić :naughty:

Odpowiedź jak w łeb strzelił :punish::decayed:

:dziura: jestem jeszcze żółtodziobem w pewnych dziedzinach

---------- Post dopisany at 18:09 ---------- Poprzedni post napisany at 18:00 ----------

właśnie pobiłem rekord i jestem mistrzem ebaya :banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan:

360F za recarosy w full opcji

360 GBP = 1736.46 PLN

tu przedsmak :kox::jerk::kox::slina::shock3::kox::banan:

t2ec16zhjhufffi2elcbrze.jpg

Opublikowano

Mikaszi Ty wiesz co:whistling::wallbash::grin:

Opublikowano

graty panie:brawo::brawo:

Opublikowano

pokazał bym wam wygraną aukcje ale jeszcze ktoś zadzwoni do gościa , zaproponuje więcej i gość wycofa się ze sprzedaży :decayed:

---------- Post dopisany at 18:16 ---------- Poprzedni post napisany at 18:13 ----------

idę się napić czegoś mocniejszego bo cały chodzę a przed końcem aukcji to miałem chyba ciśnienie 200/200 :grin:

Opublikowano
pokazał bym wam wygraną aukcje ale jeszcze ktoś zadzwoni do gościa , zaproponuje więcej i gość wycofa się ze sprzedaży :decayed:

spoko oblukamy jak założysz:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.