Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tak miałaś, jakiś czas temu :decayed:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
masz recaro tył podgrzewany ? :decayed:

S liny szmaty w pelnej elektryce ze schowkami, grzanymi d*pami,grzana kanapa, poduszkami tyl, modulem pamieci- po prostu fullllll:decayed:

Opublikowano
tak miałaś, jakiś czas temu :decayed:

w jakims filmiku ze zlotu czy piosenke wykonawcy mialam :eusathink:

Opublikowano

Mamy wieczór więc browar w dłoń i ładne widoki:hi:

529143_233564863451932_839569733_n.jpg

Opublikowano
tak miałaś, jakiś czas temu :decayed:

w jakims filmiku ze zlotu czy piosenke wykonawcy mialam :eusathink:

piosenkę wykonawcy miałaś :wink:

Opublikowano
Mamy wieczór więc browar w dłoń i ładne widoki:hi:

http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/529143_233564863451932_839569733_n.jpg

Ja już nie mam sił do niego :wink: jak na Twoje możliwości za bardzo ubrana :kox: jak coś to mi kropa za podburzanie :kwasny:

Opublikowano

prościej będzie jak zadzwonię a ty mi to zanucisz :grin:

nie mam pojecia o jaka nutę chodzi:whistling:

Opublikowano

Pany czy ten zderzak da się jeszcze uratować?

20130416_140617.jpg

20130416_140624.jpg

Opublikowano
prościej będzie jak zadzwonię a ty mi to zanucisz :grin:

nie mam pojecia o jaka nutę chodzi:whistling:

tylko włącz nagrywanie rozmowy i zapodaj tutaj, posłuchamy jak śpiewa :polew:

Opublikowano

kurcze porządnie dostał :shock3:

nie ma rzeczy nie możliwych , wiadro szpachli do plastiku i zwinne ręce powinni dać radę :wink:

widziałem też filmiki na you tube jak wyciągają takie wgniecenia na zderzakach za pomocą ciepłego powietrza:grin: (magia)

Opublikowano

No dokładnie napewno fachowcy od klejenia plastyku i zgrzewania dadzą radę:wink:

Opublikowano

Jasne że tak :naughty: DUżO spawania, szpachla i nowe szpary nikt nie zobaczy różnicy :facepalm:

Opublikowano

A listwę na super-glue :wink:

Opublikowano
A listwę na super-glue :wink:
:polew::polew::polew:
Opublikowano

właśnie pobiłem rekord i jestem mistrzem ebaya :banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan:

360F za recarosy w full opcji

360 GBP = 1736.46 PLN

tu przedsmak :kox::jerk::kox::slina::shock3::kox::banan:

http://img607.imageshack.us/img607/4300/t2ec16zhjhufffi2elcbrze.jpg

Mega są !!!:shock3: odświerzyć i bedzie malinka:wink:

Pany szybkie pytanie, w przednich lampach żeby kietunki nie były pomarańczowe to co trzeba przyrzeźbić ? Bo chyba sama wymiana żarówki na przezroczystą nie rozwiaże sprawy ?

Opublikowano

Mareczek no żebyś się zdziwił że wystarczy:decayed: kup sobie żarówkę silver i gitarra:wink:

Opublikowano

wystarczy podobno wymiana żarówki bo sam chce wymienić :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.