Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ojapierdole.jpg :grin:

Mistrz :banan:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Doyebałeś jak Hanka w kartony!:polew:

Opublikowano
Ojapierdole.jpg :grin:

Mistrz :banan:

a ty mistrzu pomożesz mi to wszystko podłączyć :wink:

---------- Post dopisany at 18:23 ---------- Poprzedni post napisany at 18:21 ----------

...a moja żona nie może ogarnąć z czego ja się tak cieszę i powiedziała że to przecież tylko zwykłe siedzenia :doh:

Opublikowano

mikaszi o żesz ty w tyłek kopany:wink:...jak tyś to zrobił z tymi recarosami?szacun

Opublikowano

Pany ile są warte fele S-line dwu rozstawowe 18" z oponami wypolerowane ręcznie na sezon ?

Opublikowano
mikaszi o żesz ty w tyłek kopany:wink:...jak tyś to zrobił z tymi recarosami?szacun

z tym trzeba się urodzić :wink:

a po za tym za te co mam w samochodzie dostanę więcej na ebayu niż te racarosy były warte :kox:

Opublikowano
Pany ile są warte fele S-line dwu rozstawowe 18" z oponami wypolerowane ręcznie na sezon ?

Dopisz ze to repliki:wink:

Opublikowano
Pany ile są warte fele S-line dwu rozstawowe 18" z oponami wypolerowane ręcznie na sezon ?

Dopisz ze to repliki:wink:

Made in germany - repliki może i one są ale mocne skurkowane

Opublikowano

:hi:wieczorne

Panny, wiem, że na oko jeden umarł ale to jest 320mm? Tarcze widać, że już lekki rant mają. 200 zł za stronę woła tarcz, zacisk, jarzmo... Dobra cena?

QtLmvcF.jpg

---------- Post dopisany at 19:34 ---------- Poprzedni post napisany at 19:33 ----------

Gratki @mikaszi :slina:

Opublikowano

mikaszi nic tylko zamówienia u ciebie składać :decayed: graty :wink:

Opublikowano
:hi:wieczorne

Panny, wiem, że na oko jeden umarł ale to jest 320mm? Tarcze widać, że już lekki rant mają. 200 zł za stronę woła tarcz, zacisk, jarzmo... Dobra cena?

http://i.imgur.com/QtLmvcF.jpg

Tak 320mm

Opublikowano
http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/gwint-fk-g67-automotive-268991/#post3498204

To ju,,z kupiłem gwint:kwasny: Gość jest nie poważny:thumbdown:

A po co sie cackasz w używki? FK AK street na allegro wisi za tysiaka. Masz nowy z gwarancją i wiesz co masz.

Opublikowano
panowie dużo jest roboty żeby podłączyć siedzenia sterowane elektrycznie jak się miało manual

Nie, 1 przewód wystarczy pociągnąć jeżeli grzane miałeś :wink:

A jak nie to i tak masa pod ręką jest a +12V też niedaleko :wink:

a dużo jest podłączania jeżeli nie miałem ani elektryki ani grzanych a chciałbym takie wsadzić :naughty:

Grzane chciałbyś wsadzić powiadasz :naughty:

Climatronic trzeba wymienić i podłączyć przewody ze stołków.

Generalnie to prosty zabieg :decayed:

http://a4-klub.pl/wnetrze-99/skorzane-stolki-full-elektryka-miejsce-plackow-bieda-edyszyn-265952/ :hi:

klimatronik z grzanymi już siedzi w aucie z pół roku i teraz trzeba by było wykorzystać jego pełną funkcjonalność :naughty:

---------- Post dopisany at 18:00 ---------- Poprzedni post napisany at 17:58 ----------

panowie dużo jest roboty żeby podłączyć siedzenia sterowane elektrycznie jak się miało manual

Nie, 1 przewód wystarczy pociągnąć jeżeli grzane miałeś :wink:

A jak nie to i tak masa pod ręką jest a +12V też niedaleko :wink:

a dużo jest podłączania jeżeli nie miałem ani elektryki ani grzanych a chciałbym takie wsadzić :naughty:

Odpowiedź jak w łeb strzelił :punish::decayed:

:dziura: jestem jeszcze żółtodziobem w pewnych dziedzinach

---------- Post dopisany at 18:09 ---------- Poprzedni post napisany at 18:00 ----------

właśnie pobiłem rekord i jestem mistrzem ebaya :banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan:

360F za recarosy w full opcji

360 GBP = 1736.46 PLN

tu przedsmak :kox::jerk::kox::slina::shock3::kox::banan:

http://img607.imageshack.us/img607/4300/t2ec16zhjhufffi2elcbrze.jpg

:banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan: i to jest piękne BRAVO MIKASZI

Opublikowano
http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/gwint-fk-g67-automotive-268991/#post3498204

To ju,,z kupiłem gwint:kwasny: Gość jest nie poważny:thumbdown:

A po co sie cackasz w używki? FK AK street na allegro wisi za tysiaka. Masz nowy z gwarancją i wiesz co masz.

No faktycznie.. Ale 600zł to nadal nie tysiak:kwasny:

Opublikowano

Tym bardziej że ten FK to kiepski towar

Opublikowano
http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/gwint-fk-g67-automotive-268991/#post3498204

To ju,,z kupiłem gwint:kwasny: Gość jest nie poważny:thumbdown:

A po co sie cackasz w używki? FK AK street na allegro wisi za tysiaka. Masz nowy z gwarancją i wiesz co masz.

No faktycznie.. Ale 600zł to nadal nie tysiak:kwasny:

trzeba do Hamera jechać upić go i gwint na serię zamienić :decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

recaro to jest to, mikaszi :thumbup1::thumbup1::thumbup1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.