Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Pany, potrzebuje zakupic lampki oswietlenia tablicy. Te ledowe co kupujecie w ASO to jaki maja nr i ile kosztuja? Sprzedaje moze ktos takie cos?

4H0 943 021 - 50zł

4H0 943 022

Dzieki:thumbup1:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wymieniał ktoś z was pas przedni?? dużo z tym roboty?? :eusathink:

Opublikowano
wymieniał ktoś z was pas przedni?? dużo z tym roboty?? :eusathink:

Dalej się spierają, że S-Line nie podejdzie P&P zamiast zwykłego zderzaka? :polew:

Opublikowano
wymieniał ktoś z was pas przedni?? dużo z tym roboty?? :eusathink:

sporo

Opublikowano
wymieniał ktoś z was pas przedni?? dużo z tym roboty?? :eusathink:

Dalej się spierają, że S-Line nie podejdzie P&P zamiast zwykłego zderzaka? :polew:

a o co chodzi :naughty:

Opublikowano
wymieniał ktoś z was pas przedni?? dużo z tym roboty?? :eusathink:

Dalej się spierają, że S-Line nie podejdzie P&P zamiast zwykłego zderzaka? :polew:

Ja pier****, co za debile, jak tam podjechałem to już siedział na aucie. Ich szczęście bo inaczej bym spalił tą budę :evil:

Opublikowano
wymieniał ktoś z was pas przedni?? dużo z tym roboty?? :eusathink:

Dalej się spierają, że S-Line nie podejdzie P&P zamiast zwykłego zderzaka? :polew:

Ja pier****, co za debile, jak tam podjechałem to już siedział na aucie. Ich szczęście bo inaczej bym spalił tą budę :evil:

To odbierasz jutro? :naughty:

Opublikowano
wymieniał ktoś z was pas przedni?? dużo z tym roboty?? :eusathink:

Dalej się spierają, że S-Line nie podejdzie P&P zamiast zwykłego zderzaka? :polew:

a o co chodzi :naughty:

lakiernik do mnie dzisiaj zadzwonił i stwierdził że ten zderzak który kupiłem nie podejdzie bo belka się różni... chciał się sk*** kłócić, nie cierpię ludzi którzy zawsze wiedzą lepiej...

---------- Post dopisany at 22:27 ---------- Poprzedni post napisany at 22:26 ----------

wymieniał ktoś z was pas przedni?? dużo z tym roboty?? :eusathink:

Dalej się spierają, że S-Line nie podejdzie P&P zamiast zwykłego zderzaka? :polew:

Ja pier****, co za debile, jak tam podjechałem to już siedział na aucie. Ich szczęście bo inaczej bym spalił tą budę :evil:

To odbierasz jutro? :naughty:

nie, w piątek jadę do Poznania, niech sobie zrobią na spokojnie polerkę...

Opublikowano

trzeba było go tą belką w łeb jeb.... to szybko by ją spasował, co za mechanicy, oddasz auto to albo im coś nie pasuje ,albo coś urwą ,bo nie mają pojęcia co i jak

Opublikowano
wymieniał ktoś z was pas przedni?? dużo z tym roboty?? :eusathink:

Dalej się spierają, że S-Line nie podejdzie P&P zamiast zwykłego zderzaka? :polew:

a o co chodzi :naughty:

lakiernik do mnie dzisiaj zadzwonił i stwierdził że ten zderzak który kupiłem nie podejdzie bo belka się różni... chciał się sk*** kłócić, nie cierpię ludzi którzy zawsze wiedzą lepiej...

na pewno gość jeszcze polonezy klepie a o audi nie ma pojęcia :polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

taaa zjadł zęby na lakierowaniu Nys i Tarpanów, dlatego wygląda tak -------> :decayed:

:grin::grin:

Opublikowano

Do wszystkich równo :whistling:

---------- Post dopisany at 23:15 ---------- Poprzedni post napisany at 23:07 ----------

Artur ogarnij pierwszego posta z miniaturkami bo syf tam straszny :whistling:

Opublikowano

Sieci komórkowe oszukują i naliczają na wszystkim.

Opublikowano

Jozek robi sie...mikasz dawaj miniaturkę bo wcięło :)

Opublikowano
:thumbup1:
Opublikowano
Sieci komórkowe oszukują i naliczają na wszystkim.

no i to jak cholera... Podam przykład. 3 dni temu siedziałem sobie na forum przez tapatalk i dostałem smsa że skończył mi się pakiet internetowy 1gb zanim wykupiłem następny wszedłem w skrzynke odbiorczą od prywatnych wiadomości... W tym krótkim czasie ok 1 minuty z konta zniknęło mi 228 zł :shock: oczywiście dzwoniłem do BOK itd. zamówiłem biling i będę to reklamować. Nie wiem jakim cudem mogłem tyle natrzepać pakietów. Z moich obliczeń wynika że skoro 100kb danych kosztuje 49 gr to wykorzystałem 465 pakietów w ciągu niecałej minuty. Także uważajcie wszyscy co mają telefon w plusie i korzystają w nim z internetu.

Opublikowano
Sieci komórkowe oszukują i naliczają na wszystkim.

no i to jak cholera... Podam przykład. 3 dni temu siedziałem sobie na forum przez tapatalk i dostałem smsa że skończył mi się pakiet internetowy 1gb zanim wykupiłem następny wszedłem w skrzynke odbiorczą od prywatnych wiadomości... W tym krótkim czasie ok 1 minuty z konta zniknęło mi 228 zł :shock: oczywiście dzwoniłem do BOK itd. zamówiłem biling i będę to reklamować. Nie wiem jakim cudem mogłem tyle natrzepać pakietów. Z moich obliczeń wynika że skoro 100kb danych kosztuje 49 gr to wykorzystałem 465 pakietów w ciągu niecałej minuty. Także uważajcie wszyscy co mają telefon w plusie i korzystają w nim z internetu.

:shock3::doh:

Opublikowano
:siema: Elyta.
Opublikowano

Siema brygada Alcapulco:decayed:

Opublikowano
Siema brygada Alcapulco:decayed:

:siema:

Brygada Rogala...

...jeden reza,

... reszta się opierdala :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.