Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma jak zacząć dzień takim widokiem :facepalm::facepalm::facepalm:

http://i.imgur.com/KDOSUn0l.jpg

Gdyby komuś rzuciła się w oczy na aukcjach RNS-E z Seata Exeo to dajcie prosze cynka.

mozesz zdradzic na jakim osiedlu to mialo miejsce ?

oś. L

---------- Post dopisany at 16:22 ---------- Poprzedni post napisany at 16:19 ----------

hzfu.jpg

antena jest niezła :polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 16:25 ---------- Poprzedni post napisany at 16:22 ----------

dzieki za słowa otuchy. Rnsik rzecz nabyta, czaje się już na nową. Nie będe zmieniał jednostki na inną bo wychodzę z założenia że jak ktoś ma ukraść to obojętne coby to było to i tak łyknie - taki kraj, taka patologia i tego nie przeskoczę.

Odkurzyłem dokładnie, straty jakieś są ale niewielkie- wygięli mi ramkę okna pewnie wkładali coś ostrego żeby podważyć szybę tak żeby pękła w drobny mak. Najbardziej obawiałem się, że rostrzaskane kawałki szyby pokaleczą mi skórę na Recarosach, ale na szczęście nie ma śladu

Poza tym na tunelu w okolicach navi mam lekkie przetarcia, nie wygląda to tragicznie. Na podłokietniku zostawili ślad buta.

Najbardziej w tym wszytkim boli to że nie miałem AC, ale jak ubezpieczałem auto to nie było szans wykupienia bo auto niby 10 letnie :facepalm:

quwa Artur to jakiś niefart w tym tygodniu pierw grad i szyba rozwalona a teraz to radio

tragedia normalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Nie ma jak zacząć dzień takim widokiem :facepalm::facepalm::facepalm:

http://i.imgur.com/KDOSUn0l.jpg

Gdyby komuś rzuciła się w oczy na aukcjach RNS-E z Seata Exeo to dajcie prosze cynka.

mozesz zdradzic na jakim osiedlu to mialo miejsce ?

oś. L

---------- Post dopisany at 16:22 ---------- Poprzedni post napisany at 16:19 ----------

http://img266.imageshack.us/img266/4682/hzfu.jpg

antena jest niezła :polew::polew::polew:

:polew::polew::polew: jak to zobaczylem to nabralem ochoty zeby takie cudo u siebie w wozidelku zalozyc ale chyba wstydzil bym sie wyjezdzac do centrum u mnie w miescie albo tylko wtedy jak by sie ciemno robilo :facepalm:

Kolego jak to zes zrobil , ze wstawiles odrazu zdjecie a nie link jak Ja w moim poscie ???

---------- Post dopisany at 15:30 ---------- Poprzedni post napisany at 15:25 ----------

Tu jeszcze jedno zdjecie tej SUPER antenki :polew::polew::polew:

http://img69.imageshack.us/img69/7042/673j.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego jak to zes zrobil , ze wstawiles odrazu zdjecie a nie link jak Ja w moim poscie ???

 link

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz zdradzic na jakim osiedlu to mialo miejsce ?

L

byl alarm? polecam folie na szybki ....

fabryczny ori, ale niefart jest taki że akurat miałem zdemontowaną lampkę podsufitki w której znajduje się czujnik ruchu :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego jak to zes zrobil , ze wstawiles odrazu zdjecie a nie link jak Ja w moim poscie ???

link

Kuzwa probowalem i lipa , nic z tego nie wyszlo :eusathink::dziura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to pod oknem w którym piszesz jest,

addfoto.png Dodaj zdjęcia do wiadomości

---------- Post dopisany at 16:57 ---------- Poprzedni post napisany at 16:56 ----------

foto_3e342b88c14d858817a51c61f54ed041_org.jpgwyświetla się miniatura

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja piernicze slepy jestem jak Stepien z 13 Posterunku :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm: , taka wielka ikona z podpisem " dodaj zdjecia do wiadomosci" i zeby jej nie zauwazyc :fool:

---------- Post dopisany at 16:01 ---------- Poprzedni post napisany at 16:00 ----------

dzieki Grzegorzu :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz też opcje pisania tam też jest ikona do wstawiania zdjęć i są duże :wink:

---------- Post dopisany at 17:10 ---------- Poprzedni post napisany at 17:07 ----------

foto_fc4ab750d57ca8ebf92f5eda315dded9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz też opcje pisania tam też jest ikona do wstawiania zdjęć i są duże :wink:

---------- Post dopisany at 17:10 ---------- Poprzedni post napisany at 17:07 ----------

http://fishki.pl/static/posts/50/50934/foto_fc4ab750d57ca8ebf92f5eda315dded9.jpg

:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

propo jednostki to moim skromnym zdaniem nic nie komponuje się tak perfekcyjnie jak RNS :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chryssste bbboże!! ŁOTA ASS!! :shock3:

---------- Post dopisany at 15:36 ---------- Poprzedni post napisany at 15:35 ----------

propo jednostki to moim skromnym zdaniem nic nie komponuje się tak perfekcyjnie jak RNS :wink:

ooo to to to :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turzol nawet jak byś miał AC i tak nic by nie dało chyba że byś doubezpieczył radio ale tego też nie zrobią bez okazanego rachunku kupna:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie co niektórzy z Was zauważyli ostatnio pojawienie się na FB portalu KANSA.PL - kupuj najtaniej na którym oferowane są wszelkie przedmioty w bardzo atrakcyjnych cenach, np touareg z 2005 roku za około 22k PLN, czy golf 4 z 2001 roku za 4,5k, bądź też iPad 4 ileś tam giga za chyba 750zł.

Wszedłem na stronę KANSA.PL - kupuj najtaniej i poczytałem sobie treść regulaminu (którego nie czyta 99% odwiedzających takie serwisy, szczególnie nowo pojawiających się i kuszących niskimi cenami produktów) i pozwolę sobie przytoczyć kilka ciekawych punktów, po których po prostu wybuchłem śmiechem... :decayed:

Jak wspomniałem - te ciekawsze wychwycone fragmenty:

Serwis nie odpowiada za treść ofert sprzedaży, ich prawdziwość i rzetelność oraz za stan techniczny i prawny towarów oraz pojazdów, których te oferty dotyczą.

Zdjęcia i opisy towarów oraz pojazdów zamieszczone w Serwisie są przykładowe.

Serwis prezentuje minimalne ceny właściwe dla danego modelu towaru lub pojazdu (nie dla szczegółowej wersji, specyfikacji technicznej, rocznikowej itp) sporządzone na podstawie obserwacji publicznie dostępnych zagranicznych witryn ogloszeniowych.

Prezentowane przez Serwis ceny podane są w przybliżeniu i mogą one odbiegać od stanu faktycznego oraz ulegać zmianie.

I teraz uwaga, najlepsze, po którym spadłem z krzesła - pozwolę sobie pogrubić:

Dostęp do sekcji Serwisu prezentującej zestawienie cen towarów oraz pojazdów zwanej "strefą użytkownika" jest ograniczony w czasie i jest płatny za pośrednictwem usługi płatności SMS, co wiąże się z wysłaniem wiadomości SMS o treści AD.KANSA na numer 92566 za dwadzieścia pięć złotych netto, czyli trzydzieści złotych siedemdziesiąt pięć groszy brutto na okres dwudziestu czterech godzin (doba).

Wysłanie wiadomości SMS jest dobrowolne i Użytkownik nie ma prawa żądać zwrotu kosztów za uzyskany kod dostępu.

Po tym punkcie zaprzestałem dalszych poszukiwań ze względu na ból brzucha - ze śmiechu :grin:

Mówiąc krótko i treściwie...

YEBŁEM!! :polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turzol nawet jak byś miał AC i tak nic by nie dało chyba że byś doubezpieczył radio ale tego też nie zrobią bez okazanego rachunku kupna:kwasny:

ot co. Dlatego leje na AC póki co.

Mimo wszystko są pozytywy tego włamu. auto od dzisiaj będzie garażowane bo udało mi się uporządkować garaż który służył jako magazyn części przez 12 lat :decayed:

Teraz moge tylko pluć sobie w brodę dlaczego wcześniej tego nie zrobiłem :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do obejrzenia mojego tematu i oceny mojej "A4 S4 full body on 19jx9,5j BBS RS replicas" :decayed:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/b6-bfb-all-b6-a4-s4-1-8tq-luki-191976/index12.html#post3619955

Taki mały Teaser:

vi8s.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turzol nawet jak byś miał AC i tak nic by nie dało chyba że byś doubezpieczył radio ale tego też nie zrobią bez okazanego rachunku kupna:kwasny:

ot co. Dlatego leje na AC póki co.

Mimo wszystko są pozytywy tego włamu. auto od dzisiaj będzie garażowane bo udało mi się uporządkować garaż który służył jako magazyn części przez 12 lat :decayed:

Teraz moge tylko pluć sobie w brodę dlaczego wcześniej tego nie zrobiłem :facepalm:

pitolenie bez przeproszenia, w PZU masz mini casco(w każdej chwili można wykupić - nawet na strucle dwudziestoletnie),

za jakieś 200PLN rocznie, gdzie obejmuje kradzież auta i włamy z uszkodzeniami na kwoty powyżej 500PLNów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...