Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

że tak dodam pierwszego posta w ów temacie - ilu jest posiadaczy aut bez dachu na forum? Może by wyodrębnić np. "kabrioszwadron", albo jakieś inne cuś;p Ok, do rzeczy:D Kto zna przyczyny migania świateł postojowych przy załączonej funkcji CLH (moduł z końcówką F) - mnie już brak pomysłów - normalnie światła świecą, miganie występuje tylko z prawej strony i wyłącznie przy użyciu CLH - normalnie pozycje działają właściwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Masz tam jakieś LEDy wsadzone albo coś? Kodowania patrząc na Twój podpis mniemam, że masz prawidłowe... :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomniałem dodać - MCE z numerem F siedzi aucie kolegi - na MCE z numerem E wsio było git - teraz tylko i wyłącznie przy odpaleniu CLH (oczywiście nie ma czujnika światła) migają prawe pozycje. Rwę włosy z głowy, bo po pierwsze - przednia pozycja nie powinna się palić przy CLH, po drugie - wsadzenie normalnych żarówek, zamiast diod, też nic nie daje - zachowanie jest dokładnie takie samo. Skończyły mi się pomysły, a pocasowe czerwone B6 nadal miga prawymi pozycjami;p jak się jedzie, to jest normalnie, więc wykluczamy zły styk, czy coś. Kodowanie też będzie ok, bo nie ma zbyt wiele pola do popisu przy kodowaniu modułu F...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A spróbuj inny moduł podłączyć, ale też F, może ten ma coś udupione... :whistling: BTW, ponawiam pytanie - z jakiego materiału jest zrobiony przedni i tylny zderzak w B6 oraz dokładki? :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o auto Pocas'a - zderzak przedni S-line, zderzak tylny również - dyfuzor pomalowany (chyba) na czarny połysk. Co do modułu - myślałem o podmiance - u mnie w cabrio jest również moduł F - można któregoś pięknego dnia przerzucić, ale szczerze mówiąc - na 99.9% nic to nie da;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o auto Pocas'a - zderzak przedni S-line, zderzak tylny również - dyfuzor pomalowany (chyba) na czarny połysk. Co do modułu - myślałem o podmiance - u mnie w cabrio jest również moduł F - można któregoś pięknego dnia przerzucić, ale szczerze mówiąc - na 99.9% nic to nie da;/

Bardziej chodzi mi o materiał, z jakiego jest zrobiony zderzak - czy jest to PP, ABS, lub amelinium, drewno, MDF, bądź czysta krystaliczna woda :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebujesz pospawać, czy jak? głowy sobie uciąć nie dam, ale kojarzę, że zderzaki w B6 były z polipropylenu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebujesz pospawać, czy jak? głowy sobie uciąć nie dam, ale kojarzę, że zderzaki w B6 były z polipropylenu

Dwa tygodnie temu w drodze na lotnisko miałem spotkanie z sarną, pod lampą delikatnie pękł i chcę to zrobić, a i przy okazji przed malowaniem zrobiłbym z dokładką w jedną całość, a że w czwartek będę miał kilka godzin, jak będę w Polsce, to bym się tym zajął, żeby pospawać i przygotować go do malowania. Jakby ktoś miał na wierzchu zderzak, to byłbym wdzięczny za info :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawda jest taka, że spokojnie możesz jechać do kogoś, kto spawa plastiki i już jego w tym głowa, by pospawał to tym, czym trzeba - jeśli chodzi o mnie - spawałem lampy i zderzak B7 - koszt - 50zł. Naprawdę polecam - musisz tylko znaleźć kogoś, kto ma sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawda jest taka, że spokojnie możesz jechać do kogoś, kto spawa plastiki i już jego w tym głowa, by pospawał to tym, czym trzeba - jeśli chodzi o mnie - spawałem lampy i zderzak B7 - koszt - 50zł. Naprawdę polecam - musisz tylko znaleźć kogoś, kto ma sprzęt.

Sprzęt to i u mnie w garażu się znajdzie :decayed: tylko potrzebuję wiedzieć jakie spoiwo zamówić do tego, żeby to miało ręce i nogi, a nie odpierdalać druciarstwa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DOMIN wielkie dzięki za podwójna pomoc w dzisiejszych kodowaniach! :decayed::banan::drinks::drunk:

Jozek wilekie dzieki za mini spota i za wlepy!! :wink::kox:

Ja również przyłączam się do podziękowań, Domin i Artur po flaszce , ja pije :decayed::grin::wink:

Artur dzięki za załatwienie tematu do końca z RNSem :thumbup1::thumbup1:

spoko dobrze, że był telefon do przyjaciela :decayed:

i poszło wszystko jak trzeba :kox:

Dobry z rana :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie,

mam okazje kupić nowe opony 205/45/18 goodyear eagle nct 5 86 W, ale rok produkcji 2005r. Pakować się w to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sobie darował takie star e opony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie. też wolałbym używki ale np 2010-2012 np

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też brałem używki zawsze ale doszedłem do wniosku że nie ma sensu i zainwestowałem w nówki i nie żałuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...