Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie ile kosztują wszystkie przejściówki pod RNS-e chodzi mi o same przejściówki ze zwykłych ISO i anteny możecie coś podrzucić? jakiś link z alledrogo albo ktoś ma na stanie do opylenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Pany znalazłem u siebie Radio SYMPHONY 2DIN ( 6CD ,kaseciak :polew: ) , nuuufffka sztuka w kartonie :facepalm: .

Lezy u mnie kilka lat , wersja po ETCE to USA :kwasny: ile moze być warte ? da sie przestroic na EU ?

Da się przestroić, gdzieś na forum było o tym, teraz nie pamiętam gdzie.

Tapnięte z SGS III

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany znalazłem u siebie Radio SYMPHONY 2DIN ( 6CD ,kaseciak :polew: ) , nuuufffka sztuka w kartonie :facepalm: .

Lezy u mnie kilka lat , wersja po ETCE to USA :kwasny: ile moze być warte ? da sie przestroic na EU ?

No wiesz co Grzesiu konjak kto ale Ty takie pytania zadajesz ;)

Sent from my телефон

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie wywalilo mi podczas jazdy oil pressure vagowałem żadnego błędu nie ma komunikat wywaliło na żółto a jutro chciałem wracać do domu z grodziska mazowieckiego 100km co dalej robić bo podobno grodzi to zatarciem silnika to prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to jest i kto jej to zrobił?

http://tablica.pl/i/oferta/audi-a4-b6-s-line-CID5-ID3CvZd.html?photo=2

PS. Gdzie kupić taką fayere bo się napatrzeć nie mogę to chyba mega fulll s line wersja kosmo. ;-)

Sony Xperia Tapatalk 4.

Nie smiej sie z kiery bo to chyba nimiecki reich czy raich jakoś tak:wink: kumpel miał kiedyś to w b5 i u szkopow sporo ona kosztuje:wink:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dopisany at 22:25 ---------- Poprzedni post napisany at 22:24 ----------

Pany znalazłem u siebie Radio SYMPHONY 2DIN ( 6CD ,kaseciak :polew: ) , nuuufffka sztuka w kartonie :facepalm: .

Lezy u mnie kilka lat , wersja po ETCE to USA :kwasny: ile moze być warte ? da sie przestroic na EU ?

No wiesz co Grzesiu konjak kto ale Ty takie pytania zadajesz ;)

Sent from my телефон

To samo miałem napisac:wink: Guru o takie rzeczy pyta:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie wywalilo mi podczas jazdy oil pressure vagowałem żadnego błędu nie ma komunikat wywaliło na żółto a jutro chciałem wracać do domu z grodziska mazowieckiego 100km co dalej robić bo podobno grodzi to zatarciem silnika to prawda?

ale co błedu nie ma i kontrola zgasła??

---------- Post dopisany at 22:37 ---------- Poprzedni post napisany at 22:27 ----------

to b7?? czy może b6?? AUDI A4 ZDERZAK TYŁ AVANT (3541220618) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego radia to napisz mi pw, jutro jak będę przy kompie to wrzucę co i jak :wink:

Tapnięte z SGS III

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie kontrola pali się cały czas na żółto a jak zrobiłem skan błędów vagiem to nie wywala żadnego poza błędami radio navi bo rns-e dokładany ale to standard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyłączyć to gówno z YT, bo już mnie od dłuższego czasu to na nerwy działa.

"Safety mode has hidden comments for this video. Show hidden comments"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19
B7

Wyslane z RNSA

tak myślałem ale lepiej zapytać :wink:

kurcze właśnie takie coś szukam od s4 b6 tyle że do avanta :decayed:

problem z tym że nigdzie nie ma :kwasny: , jeden stoi rozbity na allegro ale ziomek sprzedaje go w całości na nie na części

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur dowiadywałeś się coś może :wink:

tak tak...apmietam o Tobie...sorry ze sie nie odzywałem ale teraz składam swój "skuter" i nie miałem czasu...ale mam zapisane nawet na żółtej kartce na kompie w pracy :decayed:

Jutro postaram się coś zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur dowiadywałeś się coś może :wink:

tak tak...apmietam o Tobie...sorry ze sie nie odzywałem ale teraz składam swój "skuter" i nie miałem czasu...ale mam zapisane nawet na żółtej kartce na kompie w pracy :decayed:

Jutro postaram się coś zrobić

no ok na spokojnie nie spieszy się :wink::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co z tym zrobić? a do mechanika jutro jakieś 3-4km mogę jechać? Jak rano sprawdzę stan oleju i będzie ok? Czy raczej coś z pompą albo smarowaniem nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co z tym zrobić? a do mechanika jutro jakieś 3-4km mogę jechać? Jak rano sprawdzę stan oleju i będzie ok? Czy raczej coś z pompą albo smarowaniem nie tak?

te 3 do 4km do mechanika to śmiało ale 100km na trasie to bym nie ryzykował...

...a może poprostu poziom oleju Ci spadł (wypij)? kiedy wymieniałeś?? na fisie nic sie nie pokazało ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...