Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Mówię wam... Kupiłem te dymione ładne ale lipa bo parują, myślę teraz o przyciemnieniu ori.

No więc dzisiaj zaatakowałem wyjęcie turbo.... Masakra... Ujeb**m śrubę która trzyma turbo do kolektora wydechowego więc musiałem zdjąć cały kolektor, a oprócz tego to za nic w świecie nie mogliśmy odkręcić dopływu oleju do turbo.... W koncu też się ujeb** rurka więc musiałem zamówić nową (50 euro)... Teraz turbo jest na stole ale za cholere nie mogę rozdzielić tej części żeliwnej.... Masakra robota. Od 10 rano walczę, dopiero w czwartek będzie rurka więc 2 dni auto stoi... Jak rozdzielić tą część żeliwną? Napier.. młotkiem cały czas? Boję się, że rozpieprzę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Mówię wam... Kupiłem te dymione ładne ale lipa bo parują, myślę teraz o przyciemnieniu ori.

No więc dzisiaj zaatakowałem wyjęcie turbo.... Masakra... Ujeb**m śrubę która trzyma turbo do kolektora wydechowego więc musiałem zdjąć cały kolektor, a oprócz tego to za nic w świecie nie mogliśmy odkręcić dopływu oleju do turbo.... W koncu też się ujeb** rurka więc musiałem zamówić nową (50 euro)... Teraz turbo jest na stole ale za cholere nie mogę rozdzielić tej części żeliwnej.... Masakra robota. Od 10 rano walczę, dopiero w czwartek będzie rurka więc 2 dni auto stoi... Jak rozdzielić tą część żeliwną? Napier.. młotkiem cały czas? Boję się, że rozpieprzę...

Mateusz, jesteś pewny, że wiesz co robisz? :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te boczne kierunki z linków Siwego nie pasują do B6. W dodatku to te same, jedynie sprytne manipulacje (pewnie photoshop) powodują, że na fotach u niektórych sprzedawców są czarne (w rzeczywistości nie są :decayed:). Wiem bo też się dałem nabrać na opis i kupiłem. Na całe szczęście odbiór osobisty więc od razu przymierzyłem i okazało się, że do B6 są za małe. Ale te z fotki Nosfera już są ok, tyle że dostać je u nas to cud :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale te z fotki Nosfera już są ok, tyle że dostać u nas to cud :decayed:

70zł sztuka :wink4:

Możemy zrobić grupowy zakup - wtedy będą po 90 zł sztuka :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :decayed::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówię wam... Kupiłem te dymione ładne ale lipa bo parują, myślę teraz o przyciemnieniu ori.

No więc dzisiaj zaatakowałem wyjęcie turbo.... Masakra... Ujeb**m śrubę która trzyma turbo do kolektora wydechowego więc musiałem zdjąć cały kolektor, a oprócz tego to za nic w świecie nie mogliśmy odkręcić dopływu oleju do turbo.... W koncu też się ujeb** rurka więc musiałem zamówić nową (50 euro)... Teraz turbo jest na stole ale za cholere nie mogę rozdzielić tej części żeliwnej.... Masakra robota. Od 10 rano walczę, dopiero w czwartek będzie rurka więc 2 dni auto stoi... Jak rozdzielić tą część żeliwną? Napier.. młotkiem cały czas? Boję się, że rozpieprzę...

Mateusz, jesteś pewny, że wiesz co robisz? :tongue4:

Pewny to jestem tylko śmierci :D Teraz to już nie ma odwrotu hehe zobaczymy, jak nie wybuchnie to będzie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoje już prysnąłem sprayem, uważam że to jedyny sposób na uzyskanie najczarniejszych z czarnych :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tu dzisiaj cisza :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Luty 2011, 20:43_________________________________________________Nosfer założyłeś dokładkę?

jeszcze :) zimno jest :P

Tak sie zastanawiam czym to posklejac od srodka, epoksydem? I wloknem?

Nosfer te kierunki to 68zl sztuka :confused4: Poj.ebalo ich :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Stary - jak to Ty tam mówiłeś na początku ? - 15zł max ? :cool1:

To ja biorę za te 15zł :gwizdanie: :decayed:

~ dobra, ale w razie czego będzie możliwość zamówienia ?

no wiem kurfa, ze cos nie tak, tez sie zdziwilem :blink:

No ku.. Też bym się "zdziwił".. :blink:

kurfa nie myslalem ze moze byc taka roznica :decayed: zwykle kosztuja nie cale 20zl chyba za sztuke :gwizdanie:

Pisalem ze jest 68zl ale nie wiem czy komplet czy sztuka :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ale dzis mialem zonk rano.

Robilem nawrot, chyba na II biegu, spieszylem sie mocno i auto mi zgaslo (nie wiem jakim cudem). Zapalilem, pojechalem dalej, ale... kiera sie przestawila i jest krzywo :blink: :blink: :blink: - jak to mozliwe?!

bo jeździć to trzeba umieć :naughty: możne studzienka była :mysli:[br]Dopisany: 23 Luty 2011, 09:51_________________________________________________
nie pasują do B6 tylko do B5 takie mam po 7 zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fly co do twojej kierownicy nie cpaj tyle :kox: Wjebales w studzienke , kierownice obkrecilo na wieloklinie a potem sie dziwisz ze fele krzywe :thumbdown::polew:

Nosfer dokladke wdg mnie najlepiej na klej-szczeliwo wurth'a ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosfer dokladke wdg mnie najlepiej na klej-szczeliwo wurth'a ;)

85928c7a39a9664c5c4c80dfa3f2ded7.jpg ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok rozumiem :wink4: nie wiedziałem :mysli:

Ale poszedłeś dobrą drogą :naughty: [br]Dopisany: 23 Luty 2011, 10:07_________________________________________________

ok rozumiem :wink4: nie wiedziałem :mysli:

Bez kitu - czasem się zastanawiam, gdzie NIE MAMY klubowiczów :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok rozumiem :wink4: nie wiedziałem :mysli:

Ale poszedłeś dobrą drogą :naughty: [br]Dopisany: 23 Luty 2011, 10:07_________________________________________________

ok rozumiem :wink4: nie wiedziałem :mysli:

Bez kitu - czasem się zastanawiam, gdzie NIE MAMY klubowiczów :polew:

czyli prawą stroną :naughty:

wszędzie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak nosfer to. Jedyny minus taki ze potem nic**ja tego nie rozerwiesz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak nosfer to. Jedyny minus taki ze potem nic**ja tego nie rozerwiesz :decayed:

:kox: :kox: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbym mial wtyki w zarzadzie to by byly po 65zl :decayed::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...