Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

:hi: fanta tylko czy ten nagrywa w nocy tez?

nagrywać nagrywa a jakość oceń sam..:wink:

ostatnio do aqua przyjechał klient, który ma tą kamere i mówił, że filmy z nocy są średnie, i że teraz dołożyłby jeszcze ze 100wkę żeby mieć lepszą....

H4mm3r ma mio ale cena już jest większa...

---------- Post dopisany at 09:28 ---------- Poprzedni post napisany at 09:24 ----------

Sam musze kupic jakas kamerke ;)

Sent from my телефон

ja też co raz bardziej garne się do zakupu a utwierdził mnie w tym ostatni weekend i niedzielni kierowcy.. :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: fanta tylko czy ten nagrywa w nocy tez?

nagrywać nagrywa a jakość oceń sam..:wink:

ostatnio do aqua przyjechał klient, który ma tą kamere i mówił, że filmy z nocy są średnie, i że teraz dołożyłby jeszcze ze 100wkę żeby mieć lepszą....

H4mm3r ma mio ale cena już jest większa...

---------- Post dopisany at 09:28 ---------- Poprzedni post napisany at 09:24 ----------

Sam musze kupic jakas kamerke ;)

Sent from my

ja też co raz bardziej garne się do zakupu a utwierdził mnie w tym ostatni weekend i niedzielni kierowcy.. :facepalm:

Całkiem pozytywnie to nagrywa :thumbup1:

---------- Post dopisany at 10:05 ---------- Poprzedni post napisany at 10:03 ----------

Moje krótkie nagranie :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: fanta tylko czy ten nagrywa w nocy tez?

nagrywać nagrywa a jakość oceń sam..:wink:

ostatnio do aqua przyjechał klient, który ma tą kamere i mówił, że filmy z nocy są średnie, i że teraz dołożyłby jeszcze ze 100wkę żeby mieć lepszą....

H4mm3r ma mio ale cena już jest większa...

---------- Post dopisany at 09:28 ---------- Poprzedni post napisany at 09:24 ----------

Sam musze kupic jakas kamerke ;)

Sent from my

ja też co raz bardziej garne się do zakupu a utwierdził mnie w tym ostatni weekend i niedzielni kierowcy.. :facepalm:

Całkiem pozytywnie to nagrywa :thumbup1:

---------- Post dopisany at 10:05 ---------- Poprzedni post napisany at 10:03 ----------

Moje krótkie nagranie :whistling:

H4mm3r podeslij filmik nagrany nocą :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany jak to jest z tymi "kolorowymi" licznikami do B6 , da rade przeprogramowac i zalozyc "kolorow" FIS z B7 do B6 diesel ?
Najlepiej było by założyć z B6 RB4 to bez najmniejszego problemu się koduje ale podobno RB8 z B7 już też chłopaki ogarniają spytaj Marcino87:wink:

Wlasnie slyszalem tez o tym , ze sa spece co juz to ogarniaja ale tak na dobra sprawe nikt tego na 100% potwierdzic nie moze a mija sie z celem zakup licznika z B7 i zeby lezal w garazu i sie kurzyl bo jednak nic nie da rady z nim zobic. Oj zapytam go zapytam , niech mowi wszystko co wie :wink:

mi ogarnial Grzanek licznik s4 b6 2004 rok do mojego 2001

---------- Post dopisany at 07:02 ---------- Poprzedni post napisany at 07:00 ----------

Ten drugi :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Juz po ustaleniach z kolega Grzanek i jak to napisal On zaadaptuje kazdy FIS :banan: tak wiec teraz trzeba tanio znalesc RB8 z B7

a po co rb8 z b7 ? kup dieslowski rb4 z b6 na forum nawet ktoś sprzedaje i po problemie

Witam!

Jak by to bylo tak proste czyli zakup takiego licznika RB4 do B6 diesel to napewno bym sie nie martwil , wiekszosc jak sprzedaje to wlasnie do B7 a te do B6 naprawde zadko sa spotykane.

Jak ktos posiada taki RB4 do diesla na sprzedaz to prosze info na pw chetnie odkupie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie inne kombinacje typu licznik z b7 do b6 opieraja sie na wylaczeniu immo w ecu silnika i przypisanie transpondera do licznika.

Jak ktos chce miec to zrobione jak w ksiazce pisze bez zadnych kombinacji to lepiej szukac licznika pod swoj rok modelowy.

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok czyli nie mam co się łudzić... Trzeba szukać ale za nim znajdę to pewnie auto już zmienię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy do 01r da rade wsadzić taki licznik z 03 lub 04?

Da rade bez problemu, chłopaki też z B7 do B6 liczniki adoptują, wszystko zależy od speca co to robi, u mnie w Siedlcach też jest magik co takie rzeczy ogarnia, pixi może potwierdzić :wink:

---------- Post dopisany at 11:14 ---------- Poprzedni post napisany at 11:12 ----------

Wszystkie inne kombinacje typu licznik z b7 do b6 opieraja sie na wylaczeniu immo w ecu silnika i przypisanie transpondera do licznika.

Jak ktos chce miec to zrobione jak w ksiazce pisze bez zadnych kombinacji to lepiej szukac licznika pod swoj rok modelowy.

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Ten spec z Siedlce nie wyłączał immo jak zaadoptował licznik z B7 do B6, jeszcze niech Marcin potwierdzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

racja, coś mi Marcin wspominał, to czekamy na efekty :decayed::good:

a co do pytania kolegi Kshyhu87 licznik z 03/04 podejdzie do Twojego auta z 2001, pod warunkiem że spec będzie potrafił przekodować sczytywanie prędkości skrzynia/ABS co jest na 100% do zrobienia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zegary z B7 do B6 jeszcze nie ma 100 proc pewbosci. Coagle brak czasu. Lecz zegary z B6 z kazdego roku da sie zaadaptowac

Sent from my телефон

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zegary z B7 do B6 jeszcze nie ma 100 proc pewbosci. Coagle brak czasu. Lecz zegary z B6 z kazdego roku da sie zaadaptowac

Sent from my телефон

No to elegancko z tym że to musi robić spec bo łatwo uwalić zegary a ten Twój jest widać ogarnięty dosyć dobrze:wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co do zegarow PIXIego zegary byly RB8 i na miljon procent generacje immo mialy 4.

Ale twierdzebia ze zagary sa z B6. Niech tak zostanie.

Mam zegary z B7 i w tym tg bedzie info co do przypisania do B6

Sent from my телефон

---------- Post dopisany at 12:07 ---------- Poprzedni post napisany at 12:06 ----------

Zegary z B7 do B6 jeszcze nie ma 100 proc pewbosci. Coagle brak czasu. Lecz zegary z B6 z kazdego roku da sie zaadaptowac

Sent from my телефон

No to elegancko z tym że to musi robić spec bo łatwo uwalić zegary a ten Twój jest widać ogarnięty dosyć dobrze:wink:

To jestem ja ;)

Sent from my телефон

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...