Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no to wychodzi na to ze faktycznie nie roznia sie kompletnie niczym :wink4:

Opublikowano

Potrzebuję znać kod lakieru B7 kolor czarna perła :mysli:

Opublikowano

chłopaki co do świec...co myślicie o swiecach 4ro elektrodowych bosch super 4 fr78 do silnika 1.8t avj?bo jak pytałem w sklepie o 4 elektrod.to właśnie te mi polecono....a zapytałem po podobno te 4elektrodowe są niby naprawde dobre

Opublikowano

chłopaki co do świec...co myślicie o swiecach 4ro elektrodowych bosch super 4 fr78 do silnika 1.8t avj?bo jak pytałem w sklepie o 4 elektrod.to właśnie te mi polecono....a zapytałem po podobno te 4elektrodowe są niby naprawde dobre

Masz serię ?

Kup NGK - katalogowe.. :wink4:

Opublikowano

Przemek Ty masz swoją A4 w dziale Moje A4 :mysli:

Opublikowano

Przemek Ty masz swoją A4 w dziale Moje A4 :mysli:

:no:

Opublikowano

Przemek Ty masz swoją A4 w dziale Moje A4 :mysli:

:no:

BO :gwizdanie:

Opublikowano

Rozważałem taki przeszczep, po tym jak Fly zrobił go u siebie..

Mam dwie opcje - Wersję Big turbo, albo Swap.

Swap :wink4: - przejedz sie moim autem, to poczujesz roznice pomiedzy 1.8T :kox:

Big Turbo + osprzęt

pompki, turbo, kolektor, pompa paliwa, fmic, tip, dv, d.pipe, wydech, program = ok. 11.000 - 12.000 .. :wink4:

Szkoda ze masz amerykanca bo juz bylbym zainteresowany Twoim 1.8T razem z osprzetem :kox:

A co Ci robi amerykaniec ? :gwizdanie:

pewnie rozni sie troche podzespolow od eu :cool1: Chociazby sama skrzynia nie inna??

Opublikowano

Rozważałem taki przeszczep, po tym jak Fly zrobił go u siebie..

Mam dwie opcje - Wersję Big turbo, albo Swap.

Swap :wink4: - przejedz sie moim autem, to poczujesz roznice pomiedzy 1.8T :kox:

Big Turbo + osprzęt

pompki, turbo, kolektor, pompa paliwa, fmic, tip, dv, d.pipe, wydech, program = ok. 11.000 - 12.000 .. :wink4:

Szkoda ze masz amerykanca bo juz bylbym zainteresowany Twoim 1.8T razem z osprzetem :kox:

A co Ci robi amerykaniec ? :gwizdanie:

pewnie rozni sie troche podzespolow od eu :cool1: Chociazby sama skrzynia nie inna??

E. To samo chyba :)[br]Dopisany: 09 Marzec 2011, 15:52_________________________________________________

Przemek Ty masz swoją A4 w dziale Moje A4 :mysli:

:no:

BO :gwizdanie:

A Ja wiem.. :kox:

Może na wiosnę :tongue4:

Opublikowano

z Zielonych tylko Bartek i FLY mają

Opublikowano

Szpieg szoguna! :polew:

Opublikowano

Rozważałem taki przeszczep, po tym jak Fly zrobił go u siebie..

Mam dwie opcje - Wersję Big turbo, albo Swap.

Swap :wink4: - przejedz sie moim autem, to poczujesz roznice pomiedzy 1.8T :kox:

Big Turbo + osprzęt

pompki, turbo, kolektor, pompa paliwa, fmic, tip, dv, d.pipe, wydech, program = ok. 11.000 - 12.000 .. :wink4:

Szkoda ze masz amerykanca bo juz bylbym zainteresowany Twoim 1.8T razem z osprzetem :kox:

A co Ci robi amerykaniec ? :gwizdanie:

pewnie rozni sie troche podzespolow od eu :cool1: Chociazby sama skrzynia nie inna??

E. To samo chyba :)[br]Dopisany: 09 Marzec 2011, 15:52_________________________________________________

Przemek Ty masz swoją A4 w dziale Moje A4 :mysli:

:no:

BO :gwizdanie:

A Ja wiem.. :kox:

Może na wiosnę :tongue4:

wiesz stwierdzenia takie mozemy sobie rzucac :wink4: A jak jest faktycznie to by przy swapie wyszlo :cool1:

Opublikowano

Nosb w pare dni by Ci ogarnął. [br]Dopisany: 09 Marzec 2011, 16:07_________________________________________________

Szpieg szoguna! :polew:

proszę bez wyzwisk :tongue4:
Opublikowano

Wandej Aleś zacytował :kox:

Ale czym ma sie roznic? Z reszta nie wazne :) jest to samo :P

Opublikowano

Wandej Aleś zacytował :kox:

Ale czym ma sie roznic? Z reszta nie wazne :) jest to samo :P

Nie wczuwam sie w wycinanki :decayed:

Nosb

dotarly tlumiczki :good: Dzieki wielkie... Tylko mogles ich nie wkladac w karton po lali z sekshopu :rolleyes::wink4:

Opublikowano

widziałem je na zywo :good: tez chciał mi wepchnac...

NOSB jak z tymi dekorami;p wyslałem Ci dane do przelewu

80 zł + 20 wysyłka

Opublikowano

widziałem je na zywo :good: tez chciał mi wepchnac...

NOSB jak z tymi dekorami;p wyslałem Ci dane do przelewu

80 zł + 20 wysyłka

A nie chcesz samego prawego?? :naughty: Bo moj bedzie mi nie potrzebny... Chyba od B7 jest :cool1: za 99zl oddam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.