Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

młody rezaj 2,7 już więcej takiej okazji nie będzie..Nosb przekładkę robi w cenie..Grzanek Ci poskłada kabelki :)

Gdyby nie to, że dostałem niedawno pismo z czerwonymi pieczątkami to już ten silnik by siedział u mnie :decayed::polew:

A raczej już bym był w drodze do Nosba :decayed:

ale niedługo będzie przeszczepó jeżdziło z forum :good: :good: :good:

Hehehe..

Rozważałem taki przeszczep, po tym jak Fly zrobił go u siebie..

Mam dwie opcje - Wersję Big turbo, albo Swap.

Kosztowo taniej jest chyba zrobić Swapa - poprawcie mnie jak się mylę.

Nosb to dobry chłopaczyna i za pączki przekłada silniki, maluje, spawa, tańczy i śpiewa więc jakoś byśmy się dogadali :D - może nawet bym mu pokazał przy okazji gdzie na klawiaturze jest ALT :mysli:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

młody rezaj 2,7 już więcej takiej okazji nie będzie..Nosb przekładkę robi w cenie..Grzanek Ci poskłada kabelki :)

Gdyby nie to, że dostałem niedawno pismo z czerwonymi pieczątkami to już ten silnik by siedział u mnie :decayed::polew:

A raczej już bym był w drodze do Nosba :decayed:

ale niedługo będzie przeszczepó jeżdziło z forum :good: :good: :good:

Hehehe..

Rozważałem taki przeszczep, po tym jak Fly zrobił go u siebie..

Mam dwie opcje - Wersję Big turbo, albo Swap.

Kosztowo taniej jest chyba zrobić Swapa - poprawcie mnie jak się mylę.

Nosb to dobry chłopaczyna i za pączki przekłada silniki, maluje, spawa, tańczy i śpiewa więc jakoś byśmy się dogadali :D - może nawet bym mu pokazał przy okazji gdzie na klawiaturze jest ALT :mysli:

cholera ja z samymi pierdołami jeżdzę do niego i jeszcze nie zatańczył :polew: :polew: :polew: :polew:

ale tak na temat ja chciabym tak ponad 220KM osiągnąć ale nie wiem jak sięza to zabrać- i funduszy póki co brak

Opublikowano

No bez kasy to ciężko rzeczywiście :)

Opublikowano

No bez kasy to ciężko rzeczywiście :)

ale jeszcze tylko z grubych wydatków jakieś fajne wakacje w maju i coś się ruszy
Opublikowano

Rozważałem taki przeszczep, po tym jak Fly zrobił go u siebie..

Mam dwie opcje - Wersję Big turbo, albo Swap.

Swap :wink4: - przejedz sie moim autem, to poczujesz roznice pomiedzy 1.8T :kox:

Opublikowano

Rozważałem taki przeszczep, po tym jak Fly zrobił go u siebie..

Mam dwie opcje - Wersję Big turbo, albo Swap.

Swap :wink4: - przejedz sie moim autem, to poczujesz roznice pomiedzy 1.8T :kox:

Big Turbo + osprzęt

pompki, turbo, kolektor, pompa paliwa, fmic, tip, dv, d.pipe, wydech, program = ok. 11.000 - 12.000 .. :wink4:

Opublikowano

2.7 jedno już jest zaraz bedzie drugie- dłubanych 1,8T też jest sporo- rób swap na http://allegro.pl/audi-rs6-4-2-bi-turbo-505ps-silnik-i1457448476.html będziesz debeściak-ale może wyjść ciut drozej niż 11-21koła :gwizdanie:

Opublikowano

Big Turbo + osprzęt

pompki, turbo, kolektor, pompa paliwa, fmic, tip, dv, d.pipe, wydech, program = ok. 11.000 - 12.000 .. :wink4:

szkoda kasy moim zdaniem :gwizdanie:

Opublikowano

pewnie, że SWAP lepszy :decayed: po swapie będziesz miał kolejke klientów na ten samochód, a stuningowanego na 300+ 1.8T wszyscy się boją :decayed: ja bym chętnie wsadził 2.7bt do rs4 b7 :gwizdanie:

Opublikowano

:kox: :kox: :kox:

1299451388917.jpg

Opublikowano
  • Autor

Wal sie nichuchu nie bedzie zadnego alt :P

Opublikowano

Rozważałem taki przeszczep, po tym jak Fly zrobił go u siebie..

Mam dwie opcje - Wersję Big turbo, albo Swap.

Swap :wink4: - przejedz sie moim autem, to poczujesz roznice pomiedzy 1.8T :kox:

Big Turbo + osprzęt

pompki, turbo, kolektor, pompa paliwa, fmic, tip, dv, d.pipe, wydech, program = ok. 11.000 - 12.000 .. :wink4:

Szkoda ze masz amerykanca bo juz bylbym zainteresowany Twoim 1.8T razem z osprzetem :kox:

Opublikowano

Ja chyba też zrobię u siebie swapa :P Tylko cholera wolałbym dorwać już coś z quattro i potem wrzucić swapa. Może kiedyś zmienie na B7 w obojętnie jakim silniku byle quattro i wrzucę 2.7 :P W sumie z b6 do b7 też dużo części podejdzie :D

Opublikowano

Rozważałem taki przeszczep, po tym jak Fly zrobił go u siebie..

Mam dwie opcje - Wersję Big turbo, albo Swap.

Swap :wink4: - przejedz sie moim autem, to poczujesz roznice pomiedzy 1.8T :kox:

Big Turbo + osprzęt

pompki, turbo, kolektor, pompa paliwa, fmic, tip, dv, d.pipe, wydech, program = ok. 11.000 - 12.000 .. :wink4:

Szkoda ze masz amerykanca bo juz bylbym zainteresowany Twoim 1.8T razem z osprzetem :kox:

A co Ci robi amerykaniec ? :gwizdanie:

Opublikowano

PYTANIE:

po wlepie mam silnik AWX...dzis u mechanika okazalo sie ze swiece siedza BERU od AVF?? czy one czyms sie roznia...czy moze silnik mam AVF?? na oslonie silnika widnieje naklejka AVF, wiec moze to silnik nie od tego auta?? a co do siwec czy do obu sa takie same??

Opublikowano

AVF i AXW to te same silniki, tylko AVF ma skrzynie 6-ke i większe sprzęgło

Opublikowano

czyli swiece tez sa zamienne :mysli:

Opublikowano

Na pewno :>

Opublikowano

swiece roznia sie dlugoscia :wink4:

a wiesz moze jaka dlugosc powinna byc do awx a jak do Avf??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.