Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bart-s do dzieła !: D

Pasażer równie dobrze będzie widział na wyświetlaczu RNS-a ;) Wygląda fajnie ale... usiądź w fotelu, ustaw sobie słonecznik i zobacz ile wytrzymasz z głową ustawioną pod tym kątem... Poza tym, moja żona nigdy nie pozwoli mi usunąć lusterka :polew:

ale rozkladasz fotel i juz kat patrzenia lepszy :wink4:

Masz rację :good: Pod warunkiem, że z tyłu nikt nie jedzie (no chyba, że dziecko...)

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Od wczoraj nad tym myślę, ale już podjąłem decyzję :good: Martwi mnie tylko to, że spowolni to na pewno auto i może obcierać, ale trzeba w końcu mieć coś innego :) Cena odpowiednia do felg

...ale opony zdecydowanie za waskie (bedzie Ci bardzo latwo uszkodzic felge) i kola beda ocieraly na nierownej drodze.

Obejrzysz sobie nadkola po sezonie :naughty:

Opublikowano

Gdyby ktoś chciał, to mam do sprzedania tego s-lina, zderzk + dokładka, za 600.

Opublikowano

Gdyby ktoś chciał, to mam do sprzedania tego s-lina, zderzk + dokładka, za 600.

zdzierca :polew: :polew: :polew: też szukam S4 zderzaka
Opublikowano

No co, niewiele więcej za ile go kupiłem :tongue4:

Opublikowano

600 to spoko cena

Opublikowano

600 to spoko cena

Umiesz tak?? :naughty:

Opublikowano

600 to spoko cena

Umiesz tak?? :naughty:

Kuuuurvaa Flyer wypuścił nowy klip....

Opublikowano

Klip niestety niskobudzetowy (dlatego tym razem efekty specjalne robil mi gimnazjalista), bo BiT swoje wciaga :rolleyes:

Opublikowano

Nie no jedno wiem, David nie powinien śpiewać, dla dobra ludzkości. :D

Opublikowano

Te siedziska sa najlepsze :notworthy: :notworthy: :notworthy:

ale czy cos sie mu nie pomylilo z cena :mysli:

za 900 funtow :shocked: uzywka 1 szt fotel :polew::shocked: :shocked: :shocked:

http://cgi.ebay.co.uk/AUDI-RS4-B7-RECARO-LEATHER-BUCKET-SEAT-/250788976188?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item3a6430163c

Podkreslam tylko za sam jeden fotel :cool1: :gwizdanie:

i pisze ze cena nowego w Audi to okolo 2500 funtow :shocked:

czyli 11750zl za jeden fotel :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

to prawda, ze tyle kosztuja :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano

hmm w polsce chyba taki komplet widzialem na alegro oczywiscie uzywany za 10 000zł :hi:

Opublikowano

Jak szukałem Recaro do siebie, na allegro pojawił się taki komplet Recaro Buckets za 5500zł - zeszło od razu...

10 000zł to cena z ebay-a.

Te fotele mają jednak kilka minusów:

- brak pełnej elektryki (wszystko jest manualne poza ledźwiami i pompowaniem boków tak aby lepiej trzymały)

- brak współpracy z modułem memo (nie współpracują z pamięcią ustawień)

- brak bocznego airbagu

- ponoć przy dłuższej jeździe nie są za wygodne

No ale wyglądają mega ;)

Opublikowano

Gdyby ktoś chciał, to mam do sprzedania tego s-lina, zderzk + dokładka, za 600.

zostaw sobie zderzak i dawaj TYLKO dokładke za 300 :naughty:
Opublikowano

Gdyby ktoś chciał, to mam do sprzedania tego s-lina, zderzk + dokładka, za 600.

zostaw sobie zderzak i dawaj TYLKO dokładke za 300 :naughty:

Sprzedany :naughty:

Opublikowano

Gdyby ktoś chciał, to mam do sprzedania tego s-lina, zderzk + dokładka, za 600.

zostaw sobie zderzak i dawaj TYLKO dokładke za 300 :naughty:

Sprzedany :naughty:

towar chodliwy to i długo na kupca nie trzeba czekać :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.